Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Leman39 01.07.2015 21:20

Teraz pytanie, które Verbatimy brać...
India czy Taiwan..? :)

czary2mary 28.06.2015 05:58

Ilość załączników: 3
Dlatego lubię nagrywać na Pioneer..:)

Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
Pioneer DVR-110 D fw.1.41
ImgBurn 2.5.8.0 x8


Załącznik 71633

Załącznik 71634

Załącznik 71635

jujo 27.06.2015 16:27

@czary2mary - no rzeczywiście wypał fatalny :). Do tego należy dodać, że wcześniej robiono nośniki lepszej jakości aniżeli teraz - można oczywiście kupić na allegro z T. Yuden ale trochę drogo wychodzi :)

czary2mary 27.06.2015 15:59

Ilość załączników: 2
Sprzęt ma już ~~10lat \soft pisany był na całkiem inne płyty jakościowo....
Również era pierwszych konstrukcji DVDRW nie zachwycała jakością zapisu\stabilnym zapisem\dopracowaniem softu i konstrukcji\powtarzalnością jakości sprzętu.....:)

Tak nagrywa Plextor PX-504A fw.1.02 czyli najnowszym dostępnym sofcie na płycie której nie rozpoznaje(brak w bazie firmware strategii dla tego nośnika):( po prostu jest to jak błądzenie po pijaku w lesie po nocy;)
Dodam tylko że płyta działa bezproblemowo w stacjonarkach.....

Załącznik 71628

Załącznik 71629

jujo 27.06.2015 15:31

No tak ale w serwerze był nieeksploatowany to powinen dobrze nagrywac :)

seku 27.06.2015 15:15

niby tak ale palone na antyku... którego 95% życia spędził w serwerze

Leman39 27.06.2015 13:49

Ostatnio trafiłem taki sam szrot w printable :P

jujo 27.06.2015 13:10

słabo coś palą sie te verby :D

seku 26.06.2015 23:17

Ilość załączników: 3
8x@LITE-ON DVDRW SOHW-1693S KC4B
Załącznik 71623Załącznik 71624Załącznik 71625

chuckchimney 31.05.2015 21:46

E słabe te wasze palniki :P
PX-880SA 1.13
NERO 2015 x8


http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-...5/#post1326068

melag 31.05.2015 13:24

Ilość załączników: 1
Burn 8x@Asus1608P3S (OEM Pioneer DVR-111)
Załącznik 71132
Tyż ładnie :)

melag 30.05.2015 20:46

Ilość załączników: 1
Burn 8x@Pioneer DVR-112
Załącznik 71131
:spoko:

melag 30.05.2015 20:06

Ilość załączników: 1
Płytka z tego samego cake`a, co wyżej.
Burn 8x@PX-806SA
Załącznik 71130

Kiepski jitter, na uwagę zasługuje niska ilość błędów PIF.

melag 30.05.2015 19:30

Ilość załączników: 1
Burn 8x@DH20A4P
Made in Taiwan AZO
Załącznik 71129
:spoko:

czary2mary 15.05.2015 20:02

Cytat:

Napisany przez seku (Post 1324631)
bardzo wysoki jitter jak na Verbatima

Ta partia od CMC jaką teraz mam -- to wszystkie sztuki mają minimum ~10%
Plex tu nie pomoże;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.