![]() |
Teraz pytanie, które Verbatimy brać...
India czy Taiwan..? :) |
Ilość załączników: 3
Dlatego lubię nagrywać na Pioneer..:)
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India Pioneer DVR-110 D fw.1.41 ImgBurn 2.5.8.0 x8 Załącznik 71633 Załącznik 71634 Załącznik 71635 |
@czary2mary - no rzeczywiście wypał fatalny :). Do tego należy dodać, że wcześniej robiono nośniki lepszej jakości aniżeli teraz - można oczywiście kupić na allegro z T. Yuden ale trochę drogo wychodzi :)
|
Ilość załączników: 2
Sprzęt ma już ~~10lat \soft pisany był na całkiem inne płyty jakościowo....
Również era pierwszych konstrukcji DVDRW nie zachwycała jakością zapisu\stabilnym zapisem\dopracowaniem softu i konstrukcji\powtarzalnością jakości sprzętu.....:) Tak nagrywa Plextor PX-504A fw.1.02 czyli najnowszym dostępnym sofcie na płycie której nie rozpoznaje(brak w bazie firmware strategii dla tego nośnika):( po prostu jest to jak błądzenie po pijaku w lesie po nocy;) Dodam tylko że płyta działa bezproblemowo w stacjonarkach..... Załącznik 71628 Załącznik 71629 |
No tak ale w serwerze był nieeksploatowany to powinen dobrze nagrywac :)
|
niby tak ale palone na antyku... którego 95% życia spędził w serwerze
|
Ostatnio trafiłem taki sam szrot w printable :P
|
słabo coś palą sie te verby :D
|
Ilość załączników: 3
|
E słabe te wasze palniki :P
PX-880SA 1.13 NERO 2015 x8 http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-...5/#post1326068 |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 1
Płytka z tego samego cake`a, co wyżej.
Burn 8x@PX-806SA Załącznik 71130 Kiepski jitter, na uwagę zasługuje niska ilość błędów PIF. |
Ilość załączników: 1
|
Cytat:
Plex tu nie pomoże;) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.