Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Leman39 15.11.2015 19:57

Verbatim DVD+R x16 Printable

Plextor PX-716SA Fw. 1.11

Plextor PX-755A Fw. 1.08

Pioneer DVR-111 Fw. 1.29

Leman39 21.08.2015 11:30

Ilość załączników: 5
Verbatim DVD+R x16 Printable noID
MCC 004
Plextor PX-755A Fw. 1.08
ImgBurn 2.5.8.0 x6
AutoStrategy: No
Załącznik 72413

Verbatim DVD+R x16 Printable
MCC 004
Plextor PX-760A Fw. 1.07
ImgBurn 2.5.8.0 x6
AutoStrategy: Auto
Załącznik 72416

Verbatim DVD+R x16 Printable
MCC 004
Plextor PX-760A Fw. 1.07
ImgBurn 2.5.8.0 x6
AutoStrategy: Auto
Załącznik 72414

Verbatim DVD+R x16 Printable
MCC 004
iHAS 524B Fw. AL2A
ImgBurn 2.5.8.0 x6
OHT: Yes, FHT: Yes, SB: Yes
Załącznik 72412

Verbatim DVD+R x16 Printable
MCC 004
NEC 4550A Fw. 1.09
ImgBurn 2.5.8.0 x4
Załącznik 72415

Płyty co najmniej słabe... :P

dune2 31.07.2015 13:55

Sluszna uwaga juz dawno chcialem prosic o przeniesie wszystkich moich postow zwiazanych z zakupem nagrywarki do wlasciwego dzialu.
Prosze wiec o to teraz :)

Leman39 31.07.2015 13:06

Przejdźmy tu, proszę: http://forum.cdrinfo.pl/f15/jaka-kup...77/index4.html

dune2 31.07.2015 11:35

Jeszcze sie wstrzymam bo spytalem sie kolesia od 124A czy na pewno jest w bardzo dobrym stanie i zaznaczylem ze nagrywam bardzo duzo plyt i kazda nagrana testuje i cos milczy.Pewnie ostro zajechana jest ta nagrywarka ;)
Skupie sie chyba na jakims nowym lite-on.
Ktory z obecnie dostepnych w sklepach jest w miare dobry ?
Moze byc tez innej firmy jesli w srodki siedzi liteon bo chce nim testowac plytki :)

Ta rev E moze nie jest taka zla ? na forum xbox chwala i komentarze w necie sa raczej pozytywne.
http://www.ceneo.pl/25954567;0280-0....b=click_scroll
http://www.komputronik.pl/product/24...HAS122_14.html
No i w ankiecie chyba czary2mary tez ja polecasz ?

dune2 30.07.2015 13:29

Nie znam sie na tym wiec bez kombinowania lepiej brac 124A ? :)

czary2mary 30.07.2015 13:18

16AASH można zrobić croosflash do iHAS 124 A :)

dune2 30.07.2015 13:06

Ja chyba kupie dwa napedy.Jeden to bedzie uzywka z rev A tylko nie wiem ktora wybrac z tych dwoch ktore podal czary2mary a drugi to bedzie jakas nowka ze sklepu i tu juz kompletnie nie wiem co wybrac ?

Leman39 30.07.2015 12:57

Mi rev. A i B służą głównie do palenia płyt dla Klientów (w życiu nagrałem kilka płyt pod konsolę, wyłącznie z ciekawości, z resztą mój XBOX ma starego dash'a i mało co tam działa, czasu grać też nie mam.
Nie odnotowałem zwrotów, nawet na kiepskiej serii Verbatima DVD+R.
Dodatkowo rev. B świetnie radzi sobie z tłoczonymi płytami Audio CD, których ze względu na zniszczenia bądź np. słabą partię inne nie mogą odczytać (Lite-On 20A4P, Plextor 716/755/760, LG 4163B czy kilka innych nowych konstrukcji :)
Mam wiele różnych napędów, ale 524B od nowości (jeszcze karton jest) i poza tanimi DVD+R DL to w żadnym wypadku mnie nie zawiódł ;)

dune2 30.07.2015 12:53

Dzieki za adresy.Ceny dobre tylko jest obawa ze ostro zajechane skoro maja tyle lat.Jakbym sie zdecydowal to ktory z nich bedzie lepszy ?
Ten ihas124A czy 16AASH ?
A co do dostepnych obecnie w sklepach nowych ihasow to sa one duzo gorsze od mojego 124 d ? pytam bo wiesz jednak co nowe to nowe :)

czary2mary 30.07.2015 12:22

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1331706)
100 $ za rewizje A i B to ok 400 zl wiec duzo wiecej niz chce wydac.
Ogladajac rozne aukcje odnioslem wrazenie ze te z rev A i B sluza ludziom glownie do przegrywania plyt z xbox i to pewnie winduje ceny.
Uzywane na allegro czy olx sa do zdobycia po ok 100 zl ale zapewne maja spory przebieg.
Z tego co czytalem na forum xbox modele z EU radza sobie dobrze z zabezpieczeniami tak jak rev B.
Rozumiem jednak ze jakosc wypalania jest wyraznie gorsza ?
Moj obecny ihas 124 D nagrywa calkiem niezle ale ostatnio coraz czesciej ma problemy z wysuwaniem tacki.
Bywa ze dioda sie swieci ale tacka nie chce wyjsc.Pomaga parokrotne szybkie nacisniecie przycisku.
Jak sie ma jakosc wypalania 124 D do rewizji EU ? Jak wypala podobnie to mi to wystarczy.

Takie ceny na świecie za nowe -za dobry sprzęt trzeba tak płacić .Nic nie wiem żeby dobrze sobie radziły zabezpieczeniami ...jedynie jest szansa na
overburning do 8334MB na Verbatimi MKM003 dla gier XGD3...

Tu masz używki rewizji A ;

http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-lit...552425120.html
http://allegro.pl/naped-lite-on-sata...474681550.html

dune2 30.07.2015 10:38

100 $ za rewizje A i B to ok 400 zl wiec duzo wiecej niz chce wydac.
Ogladajac rozne aukcje odnioslem wrazenie ze te z rev A i B sluza ludziom glownie do przegrywania plyt z xbox i to pewnie winduje ceny.
Uzywane na allegro czy olx sa do zdobycia po ok 100 zl ale zapewne maja spory przebieg.
Z tego co czytalem na forum xbox modele z EU radza sobie dobrze z zabezpieczeniami tak jak rev B.
Rozumiem jednak ze jakosc wypalania jest wyraznie gorsza ?
Moj obecny ihas 124 D nagrywa calkiem niezle ale ostatnio coraz czesciej ma problemy z wysuwaniem tacki.
Bywa ze dioda sie swieci ale tacka nie chce wyjsc.Pomaga parokrotne szybkie nacisniecie przycisku.
Jak sie ma jakosc wypalania 124 D do rewizji EU ? Jak wypala podobnie to mi to wystarczy.

czary2mary 23.07.2015 15:32

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1331144)
Tylko gdzie ja znajde te rewizje ihas 124 ?
I chyba znowu czegos nie rozumiem.Samsung SH-224xx to w srodku liteon ?

Na pewnej aukcji widze model " iHAS124-14"
Widze tez w sklepie
http://www.agito.pl/naped-lite-on-ih.../pd/DJB3XMBBM/
Wiadomo ktora to rewizja ?
Jak rozrozniac po symbolach rewizje ?

Konstrukcje LiteOn iHAS W\WU ,E\EU\EUV ,F-\Samsung SH-224xx\ LG GH24NSxx- są we wszystkich znanych modelach innych firm jak Asus\ Plextor \HP\Teac -pomijam modele Pioneera bo są bardzo zbliżone technicznie do LiteOn iHAS rewizja C..

rewizje A i B w zasadzie w używanych \nowe około 100$ na dziś

iHAS124-14 to rewizja E

dune2 23.07.2015 15:01

Tylko gdzie ja znajde te rewizje ihas 124 ?
I chyba znowu czegos nie rozumiem.Samsung SH-224xx to w srodku liteon ?

Na pewnej aukcji widze model " iHAS124-14"
Widze tez w sklepie
http://www.agito.pl/naped-lite-on-ih.../pd/DJB3XMBBM/
Wiadomo ktora to rewizja ?
Jak rozrozniac po symbolach rewizje ?

czary2mary 23.07.2015 14:56

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1331135)
Tyle ze ja mam wlasnie ihas124 ale chce kupic inny model by porownywac wyniki :)

Maja cos w ofercie co pozwala dobrze nagrywac i testowac ?
http://www.komputronik.pl/category/1...showProducts=1

Masz LiteOn iHAS 124 rewizja D -a ja mówię o rewizji A lub B .

Na całej tej liście są trzy konstrukcje LiteOn iHAS W\WU ,E\EU\EUV ,F-\Samsung SH-224xx\ LG GH24NSxx- pod różnymi postaciami .
Trudno coś wybrać do dobrego testowania ..;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.