![]() |
Verbatim DVD+R x16 Printable
Plextor PX-716SA Fw. 1.11 Plextor PX-755A Fw. 1.08 Pioneer DVR-111 Fw. 1.29 |
Ilość załączników: 5
Verbatim DVD+R x16 Printable noID
MCC 004 Plextor PX-755A Fw. 1.08 ImgBurn 2.5.8.0 x6 AutoStrategy: No Załącznik 72413 Verbatim DVD+R x16 Printable MCC 004 Plextor PX-760A Fw. 1.07 ImgBurn 2.5.8.0 x6 AutoStrategy: Auto Załącznik 72416 Verbatim DVD+R x16 Printable MCC 004 Plextor PX-760A Fw. 1.07 ImgBurn 2.5.8.0 x6 AutoStrategy: Auto Załącznik 72414 Verbatim DVD+R x16 Printable MCC 004 iHAS 524B Fw. AL2A ImgBurn 2.5.8.0 x6 OHT: Yes, FHT: Yes, SB: Yes Załącznik 72412 Verbatim DVD+R x16 Printable MCC 004 NEC 4550A Fw. 1.09 ImgBurn 2.5.8.0 x4 Załącznik 72415 Płyty co najmniej słabe... :P |
Sluszna uwaga juz dawno chcialem prosic o przeniesie wszystkich moich postow zwiazanych z zakupem nagrywarki do wlasciwego dzialu.
Prosze wiec o to teraz :) |
Przejdźmy tu, proszę: http://forum.cdrinfo.pl/f15/jaka-kup...77/index4.html
|
Jeszcze sie wstrzymam bo spytalem sie kolesia od 124A czy na pewno jest w bardzo dobrym stanie i zaznaczylem ze nagrywam bardzo duzo plyt i kazda nagrana testuje i cos milczy.Pewnie ostro zajechana jest ta nagrywarka ;)
Skupie sie chyba na jakims nowym lite-on. Ktory z obecnie dostepnych w sklepach jest w miare dobry ? Moze byc tez innej firmy jesli w srodki siedzi liteon bo chce nim testowac plytki :) Ta rev E moze nie jest taka zla ? na forum xbox chwala i komentarze w necie sa raczej pozytywne. http://www.ceneo.pl/25954567;0280-0....b=click_scroll http://www.komputronik.pl/product/24...HAS122_14.html No i w ankiecie chyba czary2mary tez ja polecasz ? |
Nie znam sie na tym wiec bez kombinowania lepiej brac 124A ? :)
|
16AASH można zrobić croosflash do iHAS 124 A :)
|
Ja chyba kupie dwa napedy.Jeden to bedzie uzywka z rev A tylko nie wiem ktora wybrac z tych dwoch ktore podal czary2mary a drugi to bedzie jakas nowka ze sklepu i tu juz kompletnie nie wiem co wybrac ?
|
Mi rev. A i B służą głównie do palenia płyt dla Klientów (w życiu nagrałem kilka płyt pod konsolę, wyłącznie z ciekawości, z resztą mój XBOX ma starego dash'a i mało co tam działa, czasu grać też nie mam.
Nie odnotowałem zwrotów, nawet na kiepskiej serii Verbatima DVD+R. Dodatkowo rev. B świetnie radzi sobie z tłoczonymi płytami Audio CD, których ze względu na zniszczenia bądź np. słabą partię inne nie mogą odczytać (Lite-On 20A4P, Plextor 716/755/760, LG 4163B czy kilka innych nowych konstrukcji :) Mam wiele różnych napędów, ale 524B od nowości (jeszcze karton jest) i poza tanimi DVD+R DL to w żadnym wypadku mnie nie zawiódł ;) |
Dzieki za adresy.Ceny dobre tylko jest obawa ze ostro zajechane skoro maja tyle lat.Jakbym sie zdecydowal to ktory z nich bedzie lepszy ?
Ten ihas124A czy 16AASH ? A co do dostepnych obecnie w sklepach nowych ihasow to sa one duzo gorsze od mojego 124 d ? pytam bo wiesz jednak co nowe to nowe :) |
Cytat:
overburning do 8334MB na Verbatimi MKM003 dla gier XGD3... Tu masz używki rewizji A ; http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-lit...552425120.html http://allegro.pl/naped-lite-on-sata...474681550.html |
100 $ za rewizje A i B to ok 400 zl wiec duzo wiecej niz chce wydac.
Ogladajac rozne aukcje odnioslem wrazenie ze te z rev A i B sluza ludziom glownie do przegrywania plyt z xbox i to pewnie winduje ceny. Uzywane na allegro czy olx sa do zdobycia po ok 100 zl ale zapewne maja spory przebieg. Z tego co czytalem na forum xbox modele z EU radza sobie dobrze z zabezpieczeniami tak jak rev B. Rozumiem jednak ze jakosc wypalania jest wyraznie gorsza ? Moj obecny ihas 124 D nagrywa calkiem niezle ale ostatnio coraz czesciej ma problemy z wysuwaniem tacki. Bywa ze dioda sie swieci ale tacka nie chce wyjsc.Pomaga parokrotne szybkie nacisniecie przycisku. Jak sie ma jakosc wypalania 124 D do rewizji EU ? Jak wypala podobnie to mi to wystarczy. |
Cytat:
rewizje A i B w zasadzie w używanych \nowe około 100$ na dziś iHAS124-14 to rewizja E |
Tylko gdzie ja znajde te rewizje ihas 124 ?
I chyba znowu czegos nie rozumiem.Samsung SH-224xx to w srodku liteon ? Na pewnej aukcji widze model " iHAS124-14" Widze tez w sklepie http://www.agito.pl/naped-lite-on-ih.../pd/DJB3XMBBM/ Wiadomo ktora to rewizja ? Jak rozrozniac po symbolach rewizje ? |
Cytat:
Na całej tej liście są trzy konstrukcje LiteOn iHAS W\WU ,E\EU\EUV ,F-\Samsung SH-224xx\ LG GH24NSxx- pod różnymi postaciami . Trudno coś wybrać do dobrego testowania ..;) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.