![]() |
Ilość załączników: 1
Proszę test na pionku.
Załącznik 40332 Nie wiem jakie Kolega płyty testował, ale uważam, że nie wszystkie płyty tłoczone są bliskie ideałowi. Nie wnikam też w specyfikacje dvd book. Poza tym wypalona przeze mnie płytka miała niższy jitter niż podana przez Kolegę jako wzorcowa. A zresztą wszystko już mi się miesza..... Powinien Kolega jakieś FAQ napisać jak oceniać nagrane płytki, bo co dzień to niespodzianka. |
Cytat:
Czy przeczyta***322; Kolega uwa***380;nie co to s***261; b***322;***281;dy PIF i dlaczego nie s***261; obj***281;te specyfikacj***261; DVD Book. przyk***322;ad: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=298 Na tym przyk***322;adzie wida***263; wyra***378;nie co to s***261; b***322;***281;dy PIF. To p***322;ytka t***322;oczona.... wolna od b***322;***281;d***243;w wypalania. I pomimo znacznie wi***281;kszych b***322;***281;d***243;w PIF dane s***261; lepiej zapisane ni***380; na Kolegi Verbatimie. Pro***347;ba o przetestowanie tej dobrze wypalonej p***322;ytki na Pioneerze i por***243;wnanie z testem p***322;ytki t***322;oczonej wykonanej Pioneerem 112. :) |
NIe mam liteona, żeby przetestować tę płytę, ale jeśli chcesz matematyki proszę bardzo. Na pierwszym podanym przez Ciebie przykładzie (chodzi mi o test na benq) PIF wynosi prawie 400, u mnie 40 więc też jest 1000% czy nie???
Myślę, że na drugim przykładzie byłoby nie lepiej, ale testowałeś płytkę na litku, więc nie ma co porównywać. |
Cytat:
Kolega si***281; zachwyca a jako***347;***263; :fiu: Inni te***380; czytaj***261;. Na innym Forum te***380; daj***261; 5/5 przy setkach tysi***281;cy PIE. Wszytko pokr***281;cone.... i zakr***281;cone r***243;wno. ??? :) |
Cytat:
|
Cytat:
:czytaj: http://www.cdrinfo.com/Sections/Revi...18576&PageId=3 "The signal is not specified in the DVD Book." :spoko: W normie :taktak: ale ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w i ***347;r. PIE 10-krotnie wi***281;ksze (1000%) przy 2-krotnie mniejszej ilo***347;ci pr***243;bek na BenQ. Por***243;wnanie dotyczy: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=630 Jak na Verbatima bardzo s***322;aba jako***347;***263;. :) |
Takim specem nie jestem, ale wydaje mi się, że co innego PIE, a co innego PIF. Poza tym wszystko mieści się w normie ze sporym zapasem. Muszę przyznać, że paliłem płytki, które miały mniejsze PIE. ale ilość błędów PIF jest mistrzowska. Zresztą do końca nie mogę ocenić, bo nie mam jak robić testów TA, wtedy obraz jakości byłby pełniejszy. A tak..... nie wiem myślę, że w każdym razie nie jest tak źle.
|
Cytat:
Dlaczego tak du***380;o PIE ?. Znacznie wi***281;cej ni***380; na Ritek. :taktak: Wcale dobrze nie ***347;wiadczy o tej p***322;ytce. Lepiej ciut wi***281;cej PIF a znacznie mniej PIE. :spoko: :czytaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=673 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=630 I sprawa najwa***380;niejsza. Prosz***281; por***243;wna***263; Nero Statistics LiteOn'a i BenQ. Ponad 2-krotnie wi***281;cej pr***243;bek do testowania na LiteOn'ie przy tym samym ECC=8 dla PIE. :) |
Kupiłem płyty w jednym ze sklepów internetowych. Ostatnio jak zamawiałem cake 50 szt. był od TY, zaś cake 25 od MCC. Zaryzykowałem i kupiłem 25 sztuk i są to płyty od MCC. Jakość świetna, żałuje, że tak mało wziąłem. :(
|
Gdzie Wy takie Verbatimy kupujecie?
|
Ilość załączników: 1
Udało mi się kupić verby od MCC. Są bardzo dobrej jakości, co widać zresztą po teście:
Załącznik 40304 Płyty różnią się delikatnie od poprzednich verbów które kupiłem. Inna jest czcionka, z której składają się napisy. Płyty są "made in taiwan". Palą się wyśmienicie, nawet lepiej od poprzednich "made in india". |
Cytat:
|
Cytat:
|
:szczena: :szczena: Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Czy to może jakiś fotomontaż??
|
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD +R 16X made in Taiwan palony Pioneer 111L 6X w ImgBurn
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.