Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

joujoujou 11.04.2007 20:18

Przecie***380; to yuden, wi***281;c cud***243;w nie oczekuj. :nie:

punisher 11.04.2007 20:14

Ilość załączników: 2
Na Twoim miejscu przede wszystkim sprawdziłbym nagrane przez Ciebie płyty na innej nagrywarce. Wtedy będziesz miał bardziej obiektywny pogląd co może być przyczyną takiego palenia. Może pionek przekłamuje te wyniki?
Wracając do wątku. Chyba miałem pecha i kupiłem najgorsze verby jakie miałem, Tylu błędów nie miały nawet kiedyś verby MCC004.
Pierwsza płyta palona x8 na asus@pioneer 111L
Załącznik 39174
Druga palona na plexie 760 x8
Załącznik 39175
Nie wiem co sie dzieje? Chyba jakaś kiepska partia? Wcześniejsza partia była znacznie lepsza.

Is3 11.04.2007 14:21

P***322;yty z tego samego cake
nowy soft ta sama p***322;yta:

http://i11.photobucket.com/albums/a1...rb-old-new.jpg


Na nowym nero p***322;yta nagrana 4x i odczyt 8x

http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-110407.jpg

Wida***263;, ***380;e ca***322;y cake taki jest ...
Czyli to wina p***322;yt? co psuj***261; PI ERRORS ?

punisher 10.04.2007 21:56

To nie wina firmware. U mnie ostatnio kupione verby od TY palą sie nieciekawie. Wyskakują błędy PIF o wartościach do 12, co wcześniej sie nie zdarzało. To musi być kiepska partia płyt. Zresztą przy tej cenie za jaką są oferowane to nic dziwnego.

icemac 10.04.2007 18:15

zr***243;b update programu do testowania :tak!:

Is3 10.04.2007 18:05

Made in Japan

Palone 4x odczyt 8x
http://i11.photobucket.com/albums/a192/Is3/dvd/verb.jpg



I co tu poradzić ? zmienić bios ? czy to wina płyt
w ogóle te błędy PI Errors na co wpływają ?

punisher 07.04.2007 22:51

Cytat:

Napisany przez piotrekt (Post 760407)
Ok. wiem juz ze sa gorsze, ale jako ze nie za bardzo znam sie na tych wykresach proszę o wyjaśnienie, czy dane na verbach od TY przetrwają przynajmniej kilka lat?

Z wykresów nie odczytasz czy wypalona płyta będzie dobrze sie odczytywać za kilka lat. To niestety trzeba sprawdzić po jakimś czasie. Wtedy można wstępnie wyrokować jaka będzie jakość danej płyty po upływie czasu. Słusznie @Seku zauważył. Jak tanio kupisz verby od TY to będzie to dobry wybór w porównaniu do "podstawek pod kufel".

seku 07.04.2007 22:35

Ilość załączników: 5
Verbatim 16x BOX 1szt. 2,29PLN od MCC

palona 6x na Plextor 760 1.06

Załącznik 39070Załącznik 39071
Załącznik 39072Załącznik 39073
Załącznik 39074

TA wypalone wy***347;mienicie :)

@piotrekt

hm mo***380;e by***263; tak ze b***281;dzie dzia***322;a***263; 5 lat a mo***380;e by***263; tak ze ju***380; za 2 tyg. ja szlag trafi to jak loteria ale Verby od TY sa o niebo lepsze niz zwykle podkladki pod piwo (czyt. tani badziew za mniej ni***380; 1PLN najcz***281;***347;ciej sprzedawany w hipermarketach)

piotrekt 07.04.2007 22:33

Ok. wiem juz ze sa gorsze, ale jako ze nie za bardzo znam sie na tych wykresach proszę o wyjaśnienie, czy dane na verbach od TY przetrwają przynajmniej kilka lat?

punisher 07.04.2007 22:12

Ilość załączników: 1
Verbów od TY używam od niedawna. Palą sie niestety gorzej niż MCC004 :( Mam ich jeszcze trochę i zauważyłem, że na każdej po wypaleniu widać szpilę na początku nagrywanej płyty. Nie wiem od czego to sie bierze. Może to jakaś wada?
Załącznik 39069
Płyta palona na asus@pionek 111L x8

piotrekt 07.04.2007 20:53

Jak maj***261; si***281; te nowe verby w stosunku do starych od mitsubishi? Czy s***261; dobre p***322;ytki i czy dane na nich zapisane nie przepadn***261; od razu, a utrzmaj***261; si***281; kilka lat?

seku 07.04.2007 14:56

Ilość załączników: 5
palone 4x na Benq
Załącznik 39054Załącznik 39055
Załącznik 39056Załącznik 39057
Załącznik 39058

seku 07.04.2007 12:12

Ilość załączników: 4
cake 25szt. mialy byc od MCC sa od Yudena

palona 6x na Plextor 760 1.06

AS ON

Załącznik 39047Załącznik 39048
Załącznik 39050
Załącznik 39051

adax 22.03.2007 22:45

Ilość załączników: 2
Dzisiejszy zakup Verbatimy DVD+R x16 ''Made in Japan''.


Wypa***322; x6 Pioneer 111L 8.29.

Załącznik 38584

Kolejna palona x8 na BenQ 1655

Załącznik 38585

mensir67pl 14.03.2007 22:06

Cytat:

Napisany przez zene_k (Post 750345)
Akurat Benq 1640 najlepiej nagrywał na BSLB, czyli jeszcze starszym:czytaj:

jak komu tak sie utarlo BSLB - ja tam nie widze i nie widzialem roznicy

moze gdzis tam komus na danej parti plytek palilo ladnie .. ale to juz historia



Cytat:

Napisany przez punisher (Post 750352)
Źle napisałem :( to nie ja jestem szczęśliwym posiadaczem benka 1640, i tych płyt :)

wiemy wiemy ...;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.