![]() |
Przecie***380; to yuden, wi***281;c cud***243;w nie oczekuj. :nie:
|
Ilość załączników: 2
Na Twoim miejscu przede wszystkim sprawdziłbym nagrane przez Ciebie płyty na innej nagrywarce. Wtedy będziesz miał bardziej obiektywny pogląd co może być przyczyną takiego palenia. Może pionek przekłamuje te wyniki?
Wracając do wątku. Chyba miałem pecha i kupiłem najgorsze verby jakie miałem, Tylu błędów nie miały nawet kiedyś verby MCC004. Pierwsza płyta palona x8 na asus@pioneer 111L Załącznik 39174 Druga palona na plexie 760 x8 Załącznik 39175 Nie wiem co sie dzieje? Chyba jakaś kiepska partia? Wcześniejsza partia była znacznie lepsza. |
P***322;yty z tego samego cake
nowy soft ta sama p***322;yta: http://i11.photobucket.com/albums/a1...rb-old-new.jpg Na nowym nero p***322;yta nagrana 4x i odczyt 8x http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-110407.jpg Wida***263;, ***380;e ca***322;y cake taki jest ... Czyli to wina p***322;yt? co psuj***261; PI ERRORS ? |
To nie wina firmware. U mnie ostatnio kupione verby od TY palą sie nieciekawie. Wyskakują błędy PIF o wartościach do 12, co wcześniej sie nie zdarzało. To musi być kiepska partia płyt. Zresztą przy tej cenie za jaką są oferowane to nic dziwnego.
|
zr***243;b update programu do testowania :tak!:
|
Made in Japan
Palone 4x odczyt 8x http://i11.photobucket.com/albums/a192/Is3/dvd/verb.jpg I co tu poradzić ? zmienić bios ? czy to wina płyt w ogóle te błędy PI Errors na co wpływają ? |
Cytat:
|
Ilość załączników: 5
Verbatim 16x BOX 1szt. 2,29PLN od MCC
palona 6x na Plextor 760 1.06 Załącznik 39070Załącznik 39071 Załącznik 39072Załącznik 39073 Załącznik 39074 TA wypalone wy***347;mienicie :) @piotrekt hm mo***380;e by***263; tak ze b***281;dzie dzia***322;a***263; 5 lat a mo***380;e by***263; tak ze ju***380; za 2 tyg. ja szlag trafi to jak loteria ale Verby od TY sa o niebo lepsze niz zwykle podkladki pod piwo (czyt. tani badziew za mniej ni***380; 1PLN najcz***281;***347;ciej sprzedawany w hipermarketach) |
Ok. wiem juz ze sa gorsze, ale jako ze nie za bardzo znam sie na tych wykresach proszę o wyjaśnienie, czy dane na verbach od TY przetrwają przynajmniej kilka lat?
|
Ilość załączników: 1
Verbów od TY używam od niedawna. Palą sie niestety gorzej niż MCC004 :( Mam ich jeszcze trochę i zauważyłem, że na każdej po wypaleniu widać szpilę na początku nagrywanej płyty. Nie wiem od czego to sie bierze. Może to jakaś wada?
Załącznik 39069 Płyta palona na asus@pionek 111L x8 |
Jak maj***261; si***281; te nowe verby w stosunku do starych od mitsubishi? Czy s***261; dobre p***322;ytki i czy dane na nich zapisane nie przepadn***261; od razu, a utrzmaj***261; si***281; kilka lat?
|
Ilość załączników: 5
|
Ilość załączników: 4
cake 25szt. mialy byc od MCC sa od Yudena
palona 6x na Plextor 760 1.06 AS ON Załącznik 39047Załącznik 39048 Załącznik 39050 Załącznik 39051 |
Ilość załączników: 2
Dzisiejszy zakup Verbatimy DVD+R x16 ''Made in Japan''.
Wypa***322; x6 Pioneer 111L 8.29. Załącznik 38584 Kolejna palona x8 na BenQ 1655 Załącznik 38585 |
Cytat:
moze gdzis tam komus na danej parti plytek palilo ladnie .. ale to juz historia Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.