Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

blashaque 18.04.2007 16:02

Ilość załączników: 1
To ja też się pochwalę jak się pali płyty :)
- nośnik: Verbatim DVD+R x16 Advanced AZO+ (10 Pack Cake)
- napęd: Lite-On DVDRW SHW-1635S (firmware YS0Z)

Info o płycie:

Kod:

----------------------------------------------------------------------------
Unique Disc Identifier : [DVD+R:MCC-004-000]
----------------------------------------------------------------------------
Disc & Book Type :      [DVD+R] - [DVD+R]
Manufacturer Name :      [Mitsubishi Chemical Corp.]
Manufacturer ID :        [MCC]
Media Type ID :          [004]
Product Revision :      [Not Specified]
Blank Disc Capacity :    [2,295,104 Sectors = 4.70 GB (4.38 GiB)]
Recording Speeds :      [1x-2.4x , 4x , 6x-8x , 6x-16x]
----------------------------------------------------------------------------
[ DVD Identifier V5.0.1 - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com ]
----------------------------------------------------------------------------


Is3 15.04.2007 13:52

Wed***322;ug nero ja mam najnowsz***261; wersje
http://www.nero.com/nero7/eng/versions.php
a tej tu fanowskiej strony jest nowsza:
http://www.cdspeed2000.com/

punisher 15.04.2007 08:38

Ja tam uparcie prosz***281;, aby @Is3 przetestowa***322; te p***322;yty w innej nagrywarce. Jako***347; nie ufam testom na pioneerze.

seku 14.04.2007 21:15

@Is3
hm jak dla mnie to te twoje płytki to strasznie są porysowane albo naprawdę na b.kiepska partie trafiłeś bo te wieże PIE są niespotykane nigdzie indziej jak tylko u ciebie tak samo wartości tych samych błędów są o wiele większe

P.S.
zaktualizuj NCDS do aktualnej wersji

Is3 14.04.2007 19:01

Made in Japan

112D@112L 1.15

Burn: 8x
http://i11.photobucket.com/albums/a1...115-140407.jpg

Is3 14.04.2007 19:00

Verbatim Made in Japan

112D@112L 1.15
Burn: 8x
http://i11.photobucket.com/albums/a1...115-140407.jpg

Is3 14.04.2007 09:43

Made in Japan

Burn 8x:

http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-140407.jpg



Przy nowych ustawieniach testu pioneera:

http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-140407.jpg

No to w normie tylko ten pocz***261;tek , ale to zapewne wina verb***243;w.

@112L 8.06

http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-140407.jpg

@112L 1.15

http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-140407.jpg

Is3 13.04.2007 22:09

No jednak Made in Japan > juden > bardzo nie ciekawie ;/

Burn: 4x
http://i11.photobucket.com/albums/a1...-8x-130407.jpg

punisher 12.04.2007 22:42

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 762550)
<...>I pewnie dała połowę wszystkich PIFów. :)
:fiu:

Masz rację. "Szpila" dała około 65 błędów PIF, gdyby nie ona :hmm:
Kolejne palenie za pomocą Asus@Pionek 111L x6.
Załącznik 39196
Tym razem już nie było tak dobrze.

joujoujou 12.04.2007 21:06

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 762437)
Ca***322;kiem niez***322;e palenie :spoko:
Kolejna p***322;ytka z serii palona na plexie 760, pr***281;dko***347;***263; chyba x6?

Naprawd***281; ***322;adnie. :spoko:
Cytat:

Napisany przez punisher (Post 762437)
Ta jedna "szpila" troch***281; zepsu***322;a wypa***322;.

I pewnie da***322;a po***322;ow***281; wszystkich PIF***243;w. :)

:fiu:

punisher 12.04.2007 18:26

Ilość załączników: 1
Całkiem niezłe palenie :spoko:
Kolejna płytka z serii palona na plexie 760, prędkość chyba x6?
Załącznik 39192
Ta jedna "szpila" trochę zepsuła wypał.

SpeedFreaK 12.04.2007 11:20

Ilość załączników: 1
Moje MCC004 nie palą sie tak ładnie ;)

Palony 8x na DW1655 BCIB

Załącznik 39188

punisher 11.04.2007 22:29

Ilość załączników: 1
Razem z verbami od TY kupiłem też 25 szt. verbów made in india, ale pierwsza płyta wypaliła sie świetnie:
Załącznik 39181
Ciekawe jak wypali sie kolejna płyta? Jeżeli tak jak pierwsza, to będzie dobrze :)

melag 11.04.2007 22:21

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez punisher (Post 762060)
Nie wiem co sie dzieje? Chyba jakaś kiepska partia? Wcześniejsza partia była znacznie lepsza.

Też mi się trafiła kiepska partia, cake a`25, Made in India.
Załącznik 39180

punisher 11.04.2007 22:17

Ilość załączników: 1
Cudów nie oczekuje, ale wcześniej płytki paliły sie przyzwoicie:
Załącznik 39179


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:45.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.