Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 21.07.2007 12:00

Ilość załączników: 2
Kolejna partia verbatimów "made in india". Są całkiem niezłe.
Palone x8 na pionku 112L
Załącznik 41439
Załącznik 41440

punisher 22.06.2007 16:57

Cytat:

Napisany przez adbok (Post 789801)
dzis bylem w sklepie i chcialem kupic 10szt tych verbatimow no ale niestety cena 2zl za sztuke ..... to ja juz wole na allegro zamowic

Tylko żebyś potem sie nie zdziwił...

adbok 04.06.2007 15:48

dzis bylem w sklepie i chcialem kupic 10szt tych verbatimow no ale niestety cena 2zl za sztuke ..... to ja juz wole na allegro zamowic

seku 03.06.2007 19:16

niby tak ale nie zawsze do siebie nagrywam a nie każdemu +R chodzą wiec dlatego mam buffalo

adbok 03.06.2007 17:50

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 789332)
Źle kolego czytasz. Pytałeś o aukcję, a nie o płyty. W takiej cenie nie opłaca się kupować verbów. Po prostu można kupić taniej. Nie polecam za to TDK.

@Seku:
Sławek ma jakieś specjalne "dojście" do tych fantastycznych verbów. Twoje nie są takie złe. Nie wiem co się dzieje z buffalo, ale coś nie wypuszczają aktualizacji firmware. Przy modelu 111 było o wiele lepiej. Eksperymentalnie wgrałem najnowsze firmware, trzeba popróbować ponagrywać i bez bitsettingu.

cena nie gra roli ;) hehe
zle zrozumialem myslalem ze ogolnie mowisz o tych plytach ze nie warto .. a tu chodzilo Ci o cene :) no to je kupie :)

punisher 03.06.2007 17:42

Cytat:

Napisany przez adbok (Post 789324)
hmmm z Twojej wypowiedzi wynika ze wsumie nie warto ani verbatima ani TDK .... ;/

Źle kolego czytasz. Pytałeś o aukcję, a nie o płyty. W takiej cenie nie opłaca się kupować verbów. Po prostu można kupić taniej. Nie polecam za to TDK.

@Seku:
Sławek ma jakieś specjalne "dojście" do tych fantastycznych verbów. Twoje nie są takie złe. Nie wiem co się dzieje z buffalo, ale coś nie wypuszczają aktualizacji firmware. Przy modelu 111 było o wiele lepiej. Eksperymentalnie wgrałem najnowsze firmware, trzeba popróbować ponagrywać i bez bitsettingu.

adbok 03.06.2007 17:32

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 789245)
TDK to średniej jakości płyty. Szukaj tańszych verbów i będzie OK. Zakupione płyty wypalaj z prędkością x6-x8.

hmmm z Twojej wypowiedzi wynika ze wsumie nie warto ani verbatima ani TDK .... ;/

seku 03.06.2007 15:28

Ilość załączników: 1
@punisher

jedno mnie tylko interesuj***281; sk***261;d @slawkej bierze takie verby od TY
(a mo***380;e to nie s***261; verby a PX ze starych zapas***243;w :> )

bo moje s***261; jeszcze gorsze od twoich

palona 6x 112L 8.09 dlatego ze tylko ten umo***380;liwia zmian***281; bitu

Załącznik 40555

punisher 03.06.2007 15:21

Cytat:

Napisany przez adbok (Post 789223)
Witam
zastanawiam sie nad kupnem plytek (50szt) z tej aukcji http://www.allegro.pl/item198238982_...erty_w_wa.html
Warto je kupic ?

Nie warto!!! To wysoka cena. Verby można kupić już za 48 zł, to ceny z aukcji dolicz koszty przesyłki i wyjdzie jeszcze drożej. Za taką cenę kupisz w każdym dobrym sklepie komputerowym.
Cytat:

Napisany przez adbok (Post 789223)
bede je wypalal na NEC 3520AW Fw 1.07 chyba najwolniejsza predkoscia ;) no moze 2x albo 4x :)

Nie ma firmware 1.07 dla nec-a 3520. Jest 3.07. Wypalanie płyt, a szczególnie verbów z takimi niskimi prędkościami nie jest wskazane. W wypalaniu płyt dvd nie obowiązuje zasada "im wolniej, tym lepiej".
Cytat:

Napisany przez adbok (Post 789223)
zastanawiam sie jeszcze nad plytkami TDK ale w temacie o nich pisza ze sa bez rewelacji ;/ http://www.allegro.pl/item199423862_...ty_marker.html
Prosze o pomoc :)

TDK to średniej jakości płyty. Szukaj tańszych verbów i będzie OK. Zakupione płyty wypalaj z prędkością x6-x8.

adbok 03.06.2007 14:45

Witam
zastanawiam sie nad kupnem plytek (50szt) z tej aukcji http://www.allegro.pl/item198238982_...erty_w_wa.html
Warto je kupic ? bede je wypalal na NEC 3520AW Fw 3.07 chyba najwolniejsza predkoscia ;) no moze 2x albo 4x :)
zastanawiam sie jeszcze nad plytkami TDK ale w temacie o nich pisza ze sa bez rewelacji ;/ http://www.allegro.pl/item199423862_...ty_marker.html
Prosze o pomoc :)

punisher 02.06.2007 22:18

Ilość załączników: 1
Verbatim od TY palony x8 na pioneer 112.
Załącznik 40548
Jakaś lepsza płyta mi się trafiła. Wypał chyba OK. Przynajmniej mniej błędów PIF w porównaniu do moich poprzednich płyt od TY, w których błędy PIF liczone były w tysiącach.

LiberalnyLump80 21.05.2007 20:36

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x16 Colour Disc (Made in India) palony x8 na LiteOn DVD8801@Benq DW1650:

Ricki 20.05.2007 21:29

Ilość załączników: 2
Kolejny wypał. Tym razem w Nero, reszta parametrów identyczna jak wcześniej :P

Załącznik 40363

Załącznik 40364

slawekj 19.05.2007 17:57

Ilość załączników: 1
Verbatim TY +Rx16 palony 6x Pioneer 112@A12J 1.15

Załącznik 40339

:)

Ricki 19.05.2007 16:56

Ilość załączników: 2
Kolejny wypał. Verbek palony ImgBurn z prędkością 6x na Pionku 111L :spoko:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.