![]() |
Ilość załączników: 2
Kolejna partia verbatimów "made in india". Są całkiem niezłe.
Palone x8 na pionku 112L Załącznik 41439 Załącznik 41440 |
Cytat:
|
dzis bylem w sklepie i chcialem kupic 10szt tych verbatimow no ale niestety cena 2zl za sztuke ..... to ja juz wole na allegro zamowic
|
niby tak ale nie zawsze do siebie nagrywam a nie każdemu +R chodzą wiec dlatego mam buffalo
|
Cytat:
zle zrozumialem myslalem ze ogolnie mowisz o tych plytach ze nie warto .. a tu chodzilo Ci o cene :) no to je kupie :) |
Cytat:
@Seku: Sławek ma jakieś specjalne "dojście" do tych fantastycznych verbów. Twoje nie są takie złe. Nie wiem co się dzieje z buffalo, ale coś nie wypuszczają aktualizacji firmware. Przy modelu 111 było o wiele lepiej. Eksperymentalnie wgrałem najnowsze firmware, trzeba popróbować ponagrywać i bez bitsettingu. |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
@punisher
jedno mnie tylko interesuj***281; sk***261;d @slawkej bierze takie verby od TY (a mo***380;e to nie s***261; verby a PX ze starych zapas***243;w :> ) bo moje s***261; jeszcze gorsze od twoich palona 6x 112L 8.09 dlatego ze tylko ten umo***380;liwia zmian***281; bitu Załącznik 40555 |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Witam
zastanawiam sie nad kupnem plytek (50szt) z tej aukcji http://www.allegro.pl/item198238982_...erty_w_wa.html Warto je kupic ? bede je wypalal na NEC 3520AW Fw 3.07 chyba najwolniejsza predkoscia ;) no moze 2x albo 4x :) zastanawiam sie jeszcze nad plytkami TDK ale w temacie o nich pisza ze sa bez rewelacji ;/ http://www.allegro.pl/item199423862_...ty_marker.html Prosze o pomoc :) |
Ilość załączników: 1
Verbatim od TY palony x8 na pioneer 112.
Załącznik 40548 Jakaś lepsza płyta mi się trafiła. Wypał chyba OK. Przynajmniej mniej błędów PIF w porównaniu do moich poprzednich płyt od TY, w których błędy PIF liczone były w tysiącach. |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x16 Colour Disc (Made in India) palony x8 na LiteOn DVD8801@Benq DW1650:
|
Ilość załączników: 2
Kolejny wypał. Tym razem w Nero, reszta parametrów identyczna jak wcześniej :P
Załącznik 40363 Załącznik 40364 |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 2
Kolejny wypał. Verbek palony ImgBurn z prędkością 6x na Pionku 111L :spoko:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.