Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

seku 11.09.2007 19:15

Ilość załączników: 4
cake 100szt. za 109pln.

palona 6x PX760 v1.07

Załącznik 42376
Załącznik 42377
Załącznik 42378
Załącznik 42379
:)

joujoujou 10.09.2007 23:20

Ilość załączników: 2
Za późno na Edit, ale właśnie skończyłem palenie i testowanie, w sumie tylko jako ciekawostka - znowu 2 verby, tym razem palone x1 na stacjonarnym philipsie DVDR3480.

Załącznik 42370

Załącznik 42371

:szczerb:

joujoujou 10.09.2007 20:00

Tak czy inaczej, du***380;o lepszy, ni***380; poprzednie. :spoko:

seku 10.09.2007 08:30

@ed hunter

widz***281; ze ca***322;a noc ci to spokoju nie da***322;o i dopi***322;e***347; swego :)

aczkolwiek wypa***322; jak wypa***322; PIE za do***380;o i ten Jitter wysoki i na ko***324;cu poszarpany

te poprzednie Verby mia***322;y pewno wady fizyczne

ed hunter 10.09.2007 08:27

poświęciłem kolejną taiwańską z cake 10 na doświadczenia medyczne i wniosek jest jeden - coś takiego jak dokładna kontrola jakości nie istnieje przy produkcji płyt i zawsze możemy zgniłą śliwkę trafić, więc pozostaje samemu sprawdzać każdą wypaloną sztukę...

Załącznik 42363

joujoujou 10.09.2007 00:05

Co indyjskie, to indyjskie. :spoko:

:fiu:

Mich@ł 09.09.2007 20:04

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 832603)
trafiłem na takie Taiwany w cake 10 :ysz:

palone 8x

Załącznik 42359

Załącznik 42360

Nie no.. To Twoje to już jakieś totalne dno ":|

mensir67pl 09.09.2007 18:22

u ***322;a mam 200 szt (cake 10 szt)z taiwanu i sa oki

ed hunter 09.09.2007 17:10

trafi***322;em na takie Taiwany w cake 10 :ysz:

palone 8x

Załącznik 42359

Załącznik 42360

Mich@ł 08.09.2007 16:47

Opakowanie wygl***261;da tak: http://img210.imageshack.us/img210/7...rd01jb9.th.png

joujoujou 08.09.2007 16:34

Cytat:

Napisany przez Mich@***322; (Post 832199)
Z Tajwanu wygl***261;da dok***322;adnie tak samo.. Wiem, bo w***322;a***347;nie otworzy***322;em nowego cake'a.. [...]

A szczeg***243;***322;y na cake'u? :pytanie:

Dopatrzy***322;e***347; si***281; jakich***347; r***243;***380;nic?

Mich@ł 08.09.2007 15:54

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 832088)
Te***380; jest r***243;***380;nica. :taktak:

Tak wygl***261;da MCC04:

Załącznik 42317

Z Tajwanu wygl***261;da dok***322;adnie tak samo.. Wiem, bo w***322;a***347;nie otworzy***322;em nowego cake'a.. Jak wypal***281;, to dam par***281; test***243;w.

--edit--

Testy:
http://images21.fotosik.pl/407/2bff9e80296cd0eamed.png

http://images23.fotosik.pl/77/9e47a15ac41d155amed.png

Jedna palona x12, druga x8 na Samsungu 182M.

joujoujou 08.09.2007 11:53

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 832101)
do calej kolekcji verbatima brakuje jeszcze Made In Taiwan

Je***347;li masz, to opublikuj. :taktak:

mensir67pl 08.09.2007 10:45

do calej kolekcji verbatima brakuje jeszcze Made In Taiwan

mkkot 08.09.2007 10:41

Ja s***322;ysza***322;em, ***380;e dla SONY p***322;yty robi Ritek. Mo***380;e kto***347; podzieli si***281; wiedz***261; na ten temat? Ja te***380; by***322;em gor***261;cym zwolennikiem Sony, dop***243;ki nie kupi***322;em paczki 25+5 gratis, temat ni***380;ej http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=73271

joujoujou dzi***281;ki za te fotki :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.