Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 13.07.2016 13:25

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1364279)
Czyli jednak ślelpy byłem :)100 szt troche sporo bo właśnie wydałem większą sumkę.
Czy te są tak samo dobre ? wychodzą znacznie taniej
http://allegro.pl/dvd-r-traxdata-val...185766520.html

a i z sondą coś poszło nie tak bo mój głos dalej na verbatimie zamiast hp :)

Nie znam tych Traxdata DVD+R zielone ale kolorowe Sony w tym samym odcieniu od Ritek były \są bardzo słabe ...podejrzewam że to ta sama tłocznia....

Głos Twój zmieniony tylko w liczydle \ wyniku Sondy ....:)

dune2 13.07.2016 10:24

Czyli jednak ślelpy byłem :)100 szt troche sporo bo właśnie wydałem większą sumkę.
Czy te są tak samo dobre ? wychodzą znacznie taniej
http://allegro.pl/dvd-r-traxdata-val...185766520.html

a i z sondą coś poszło nie tak bo mój głos dalej na verbatimie zamiast hp :)

czary2mary 12.07.2016 18:24

RITEK Traxdata DVD+R PRINTABLE :)
http://allegro.pl/ritek-traxdata-dvd...060247858.html
http://allegro.pl/ritek-traxdata-dvd...060246815.html

Leman39 12.07.2016 17:03

dune2, DVD+R Jedynie printable :)

dune2 12.07.2016 13:44

Pytanko o traxdata 4,7gb .Czy ja ślepy czy na allegro są tylko dvd-r ?

czary2mary 10.07.2016 11:19

Cytat:

Napisany przez Leman39 (Post 1364119)
Osobiście palę wszystko poza OverSpeed na ON i chociaż czasami pali mi te Verbatimy czy TDK od MBI x4 zamiast 8 czy 6 to zrobi to dość dobrze ;)

W takiej opcji chyba ten nośnik trochę lepiej wysmażyło ;)
4x@ATAPI iHAS124 B AL0S
ImgBurn 2.5.8.0
Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes
https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbati...ml#post1364013

Leman39 10.07.2016 11:14

Osobiście palę wszystko poza OverSpeed na ON i chociaż czasami pali mi te Verbatimy czy TDK od MBI x4 zamiast 8 czy 6 to zrobi to dość dobrze ;)

czary2mary 10.07.2016 10:38

Cytat:

Napisany przez seku (Post 1364109)
kolejna z cake 100 Made in India

4x@ATAPI iHAS124 B AL0S
ImgBurn 2.5.8.0
OPC: Yes

czary2mary dałem twoje ustawienia

Force HT: Yes, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes
]

Przetestuj jeszcze ;) :
Force HT: No, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes
Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes

seku 10.07.2016 09:58

Ilość załączników: 4
kolejna z cake 100 Made in India

4x@ATAPI iHAS124 B AL0S
ImgBurn 2.5.8.0
OPC: Yes

czary2mary dałem twoje ustawienia

Force HT: Yes, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes

Załącznik 79889Załącznik 79890
Załącznik 79891Załącznik 79892

Leman39 08.07.2016 20:08

Nośnik z MBI znośnie przy x4 - dramatu nie ma, widziałeś co u mnie z Taiwańskimi zrobił Pioneer DVR - przy tym Twoje to lux :)

seku 08.07.2016 18:33

Ilość załączników: 2
kolejna z cake 50 Made in India

4x@ATAPI iHAS124 B AL0S
ImgBurn 2.5.8.0
Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes

Załącznik 79807Załącznik 79808

seku 08.07.2016 17:40

Ilość załączników: 2
nowy cake 10 zakup 04-07-2016 11,99 od RAD-WIK
Made in Taiwan

palone na modyfikowanym fw. od czary2mary

4x@ATAPI iHAS124 B AL0S
ImgBurn 2.5.8.0
Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes

Załącznik 79803Załącznik 79804

Leman39 08.07.2016 17:15

dune2, tak, te TDK jeśli nie do zastosowań pro to lepszy zakup niżeli pomarańczki Sony.

Co do Verbatimów, moje niby Taiwan, ale widać, że zarówno Pioneer jak Plextor, mówiąc obrazowo - zupełnie czego innego spodziewają się po MCC004...
Kiedyś brałem Verbatim kartonami i żadnych problemów, teraz czasem cake wyłącznie z sentymentu i nadziei na lepsze jutro dla Verbatima...

czary2mary 08.07.2016 14:20

Wszystkie płyty z MBI są ostatnio bardzo słabe .....można się pokusić o przypuszczenie że maszyny w tłoczni \ prasy ..itp itd są ekstremalnie wyeksploatowane , większość płyt ma bardzo podobną charakterystykę błędów , początkowe sektory tak do 1GB~~1,5GB mają zwiększony poziom błędów ...
Najwyraźniej firmie nie opłaca się już inwestować w park maszynowy i będą klepać płyty aż maszyny się nie rozpadną ...;)

dune2 08.07.2016 12:11

Cytat:

Napisany przez seku (Post 1363994)
PIE w milionach gruboooo....

U mnie podobnie verbatimy się skończyły....

Już rok temu było źle

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1321619)
Widze ze jakosc verbatimow ostro spada zwlaszcza pod wzgledem powtarzalnosci.
Mozna trafic na takie co pala sie bardzo dobrze jak i srednio lub fatalnie.Jeszcze niedawno takich cyrkow z nimi nie bylo.
Ponizej plyta z nowo kupionych verbatimow palona x8 na ihas124.Nagrywalem w nero dvd video.
Jak widac jakosc taka ze nie dziwie sie ze moj stacjonarny pionier nie pozwala na nich nagrywac.
No chyba ze padl mi zarowno stacjonarny pionier jak i ihas124.

Załącznik 70445

Kolejna sztuka z tego samego cake palona x8 na pionku bdr 207.Nagrywalem w nero dvd video dokladnie te same pliki.

Załącznik 70446



Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.