![]() |
Cytat:
Głos Twój zmieniony tylko w liczydle \ wyniku Sondy ....:) |
Czyli jednak ślelpy byłem :)100 szt troche sporo bo właśnie wydałem większą sumkę.
Czy te są tak samo dobre ? wychodzą znacznie taniej http://allegro.pl/dvd-r-traxdata-val...185766520.html a i z sondą coś poszło nie tak bo mój głos dalej na verbatimie zamiast hp :) |
RITEK Traxdata DVD+R PRINTABLE :)
http://allegro.pl/ritek-traxdata-dvd...060247858.html http://allegro.pl/ritek-traxdata-dvd...060246815.html |
dune2, DVD+R Jedynie printable :)
|
Pytanko o traxdata 4,7gb .Czy ja ślepy czy na allegro są tylko dvd-r ?
|
Cytat:
4x@ATAPI iHAS124 B AL0S ImgBurn 2.5.8.0 Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbati...ml#post1364013 |
Osobiście palę wszystko poza OverSpeed na ON i chociaż czasami pali mi te Verbatimy czy TDK od MBI x4 zamiast 8 czy 6 to zrobi to dość dobrze ;)
|
Cytat:
Force HT: No, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes |
Ilość załączników: 4
kolejna z cake 100 Made in India
4x@ATAPI iHAS124 B AL0S ImgBurn 2.5.8.0 OPC: Yes czary2mary dałem twoje ustawienia Force HT: Yes, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes Załącznik 79889Załącznik 79890 Załącznik 79891Załącznik 79892 |
Nośnik z MBI znośnie przy x4 - dramatu nie ma, widziałeś co u mnie z Taiwańskimi zrobił Pioneer DVR - przy tym Twoje to lux :)
|
Ilość załączników: 2
kolejna z cake 50 Made in India
4x@ATAPI iHAS124 B AL0S ImgBurn 2.5.8.0 Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes Załącznik 79807Załącznik 79808 |
Ilość załączników: 2
nowy cake 10 zakup 04-07-2016 11,99 od RAD-WIK
Made in Taiwan palone na modyfikowanym fw. od czary2mary 4x@ATAPI iHAS124 B AL0S ImgBurn 2.5.8.0 Advanced Settings - Force HT: No, Online HT: No, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes Załącznik 79803Załącznik 79804 |
dune2, tak, te TDK jeśli nie do zastosowań pro to lepszy zakup niżeli pomarańczki Sony.
Co do Verbatimów, moje niby Taiwan, ale widać, że zarówno Pioneer jak Plextor, mówiąc obrazowo - zupełnie czego innego spodziewają się po MCC004... Kiedyś brałem Verbatim kartonami i żadnych problemów, teraz czasem cake wyłącznie z sentymentu i nadziei na lepsze jutro dla Verbatima... |
Wszystkie płyty z MBI są ostatnio bardzo słabe .....można się pokusić o przypuszczenie że maszyny w tłoczni \ prasy ..itp itd są ekstremalnie wyeksploatowane , większość płyt ma bardzo podobną charakterystykę błędów , początkowe sektory tak do 1GB~~1,5GB mają zwiększony poziom błędów ...
Najwyraźniej firmie nie opłaca się już inwestować w park maszynowy i będą klepać płyty aż maszyny się nie rozpadną ...;) |
Cytat:
Już rok temu było źle Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.