Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

slawekj 04.08.2007 10:47

Cytat:

Napisany przez albercikk (Post 817034)
czyli wsierawno w moim przypadku jak będę palił bo nie ma stałej zasady ? na Lg nie sprawdze....a więc skoro nie ma regóły to co palićx16 to przynaimniej będzie szybciej ?

Rególy są dokładnie opisane na Forum.
Początek to napęd do testowania a póżniej wypalanie.

Można inaczej ale to zabawa a nie profesjonalizm. :>

:)

ed hunter 04.08.2007 10:44

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 817033)
Świetnie doradzacie... ???

Dopóki Kolega nie wypali na swoim LG płytek różnymi prędkościami i sprawdzi ich jakość to wszystko jest tylko gdybaniem.

Nic nie wiadomo na jakie płytki Kolega trafił.

Dla mnie to zabawa. :fiu:

:)

to chyba zaczęcie testów od 8x jest najlepszym pomysłem. :taktak: a potem następną wolniej i następną szybciej - i można porównywać w jakim kierunku warto iść :czytaj:

albercikk 04.08.2007 10:32

Cytat:

Napisany przez rork (Post 817000)
Palenie x8 bedzie dobrym kompromisem :)

Dzi***281;ki :peace: a wi***281;c :ognicho: x8

Cytat:

Napisany przez Mich@***322; (Post 817008)
A ja natomiast u siebie zauwa***380;y***322;em, ***380;e Verby (MCC 004) najlepiej pali***322;y mi si***281; pr***281;dko***347;ci***261; x12 :D

oops

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 817033)
***346;wietnie doradzacie... ???

Dop***243;ki Kolega nie wypali na swoim LG p***322;ytek r***243;***380;nymi pr***281;dko***347;ciami i sprawdzi ich jako***347;***263; to wszystko jest tylko gdybaniem.

Nic nie wiadomo na jakie p***322;ytki Kolega trafi***322;.

Dla mnie to zabawa. :fiu:

:)

o F...Duck ;) czyli wsierawno w moim przypadku jak b***281;d***281; pali***322; bo nie ma sta***322;ej zasady ? na Lg nie sprawdze....a wi***281;c skoro nie ma reg***243;***322;y to co pali***263;x16 to przynaimniej b***281;dzie szybciej ?

Pzdr

slawekj 04.08.2007 10:29

Świetnie doradzacie... ???

Dopóki Kolega nie wypali na swoim LG płytek różnymi prędkościami i sprawdzi ich jakość to wszystko jest tylko gdybaniem.

Nic nie wiadomo na jakie płytki Kolega trafił.

Dla mnie to zabawa. :fiu:

:)

Mich@ł 04.08.2007 09:09

A ja natomiast u siebie zauwa***380;y***322;em, ***380;e Verby (MCC 004) najlepiej pali***322;y mi si***281; pr***281;dko***347;ci***261; x12 :D

rork 04.08.2007 07:19

Palenie x8 bedzie dobrym kompromisem :)

albercikk 03.08.2007 23:27

Dzi***347; wielkie palenie :samozapl: jak dobrze p***243;jdzie to 20-30 p***322;ytek wyjaram, wi***281;c chcia***322;bym je wypali***263; jak najlepiej, pali***263; te Soniaki i Verby x16, x12, czy x8 - co radzicie ?

Pozdrawiam

albercikk 03.08.2007 19:00

nie no, w tej chwili dukaty s***261; bardziej potrzebne na inne wydatki.

P.S. To jak b***281;dzie najbezpieczniej pali***263; te p***322;ytki, jest jaka***347; regu***322;a, statystycznie na jakiej pr***281;dko***347;ci pal***261; si***281; najlepiej ?

Na Cake Soniak***243;w jest taki tekst: P***322;yta ta wsp***243;***322;pracuje z nap***281;dami x16, U***380;ywanie tych p***322;yt z urz***261;dzeniami kt***243;re nie s***261; kompatybilne z pr***281;dko***347;cj***261; x16 morz***281; spowodowa***263; niew***322;a***347;ciwy zapis danych.....itd

Na Verbach jest mniej rygorystyczny tekst: For use 16x DVD+R/RW writes and recorders

Pzdr

ed hunter 03.08.2007 18:30

Cytat:

Napisany przez albercikk (Post 816808)
a co ja mog***281; jak mam LG, testu chyba nie zrobi***281; ?

Pzdr

to Ty jeszcze nie wiesz? :wow: nie mo***380;na mie***347; tylko LG w kompie!!!! trzeba przebole***263; na Liteona 105,- z***322;otych ||

albercikk 03.08.2007 18:24

a co ja mog***281; jak mam LG, testu chyba nie zrobi***281; ? wi***281;c nie b***281;d***281; wiedzia***322; jak jest p***322;ytka wypalona.

Pzdr

ed hunter 03.08.2007 18:21

8x to zawsze punkt wyj***347;cia...a dalej pr***243;by :taktak:

albercikk 03.08.2007 18:17

Panowie z jak***261; pr***281;dko***347;cj***261; pali***263; Verbyx16 Advanced Azo+ na LG 4165.

P.S. a jak z Sony DVD+R x16

Pozdrawiam

ed hunter 02.08.2007 13:55

no to spoko. jak b***281;d***281; znowu gdzie***347; w okolicy p***322;yt to bior***281; ;)

mensir67pl 02.08.2007 13:51

Ilość załączników: 1
Verbatim , Taiwan w cake 10 X palony 8X

ed hunter 02.08.2007 09:04

By***322;em wczoraj w MM i plusy by***322;y Made in Taiwan a minusy Made in India....chcia***322;em kupi***263; cake 25 sztuk, ale zg***322;upia***322;em kt***243;re bra***263;....:blink: wol***281; plusy, ale ostatnio widz***281; tu udane testy Indyjskich a nie Tajwa***324;skich...

co robi***263;? :help: :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.