Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

mgit 06.05.2007 20:37

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 775750)
Test na LiteOn'ie robimy przy 4x. I czy ten program na pewno pokazuje dobrze błędy ?

:)

Wiem że robimy 4x, ale program 4x nie obsługuje ....

Co do błędów to wykres był prawie identyczny do tego z CD DVD Speed przy teście 2x, przy teście 5x był jak by zawyżony ....

Pozatym to ciągle wersje beta, jedynego programu do testowania płytek pod Linuxem ;)

slawekj 06.05.2007 20:16

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 775661)
Verbatim palony 16x test 5x

W sumie nie najlepiej....

Test na LiteOn'ie robimy przy 4x. I czy ten program na pewno pokazuje dobrze b***322;***281;dy ?

:)

mgit 06.05.2007 19:02

Ilość załączników: 1
Verbatim palony 16x test 5x

W sumie nie najlepiej....

Płyta z nowej paczki (pierwsza)

rork 06.05.2007 17:28

Mam deamona zainstalowanego i chyba w***322;asnie od tego czasu znikne***322;y te informacje o dacie, ale nie jestem pewny :).

P***322;yta "rysek" fizycznie nie posiada ***380;adnych, ale jak napisa***322;em wy***380;ej, mialem ju***380; kiedy***347; takie verby i chyba nie tylko ja, kt***243;re takimi "g***243;rkami" si***281; charakteryzowa***322;y.

Oryginalnie jest to 1673S :) i nie wypalam na nim (no wypalam audio, bo jakos jestem przyzwyczajony do feurio!, a pionka on jakos dziwnie obs***322;uguje) tylko robie testy, bo pioneek nie jest uznawany za eksperta w tej dziedzinie ;)

seku 06.05.2007 10:36

nie nie jest to problem @slawkej m***243;wi***322; co***347; ze to wina program***243;w typu Deamon tools ze one co***347; w rejestrze zmieniaj***261;

mi to najmniej przeszkadza ale widz***281; ze to nie dotyczy tylko mnie


ale wypal ***322;adny gdyby nie ten pocz***261;tku pewnie ma***322;e ryski

heh scan na zabytkowym mo***380;na ju***380; powiedzie***263; Litku :)

m***243;j 1653S wyci***261;gn***261;***322; nogi dawno temu ;/

rork 06.05.2007 10:30

Czy to jest problem ? mo***380;na z tym dyskutowa***263; :D, mi to w niczym nie przeszkadza i chyba mo***380;na to w nero ustawi***263; (wypalam nero 6.6.1.5a).

seku 06.05.2007 10:12

@rork

widz***281; ze masz ten sam problem co i ja brak daty na NCDS i jak wypalisz z obrazu *.ISO czy plikiem testowym to nie b***281;dzie podpisane czym palone

rork 06.05.2007 10:07

Ilość załączników: 2
Palona x8

Załącznik 39975

Załącznik 39976

Verbatimy z taką "skazą" na początku juz chyba były na forum ?

Ogólnie ok

ps. Jak widać, Pioneer róznie pokazuje PIE, w zalezności od nosnika.

stepbreaker 04.05.2007 18:11

Czekając na przeklejenie nie dodaje już nic...

rork 04.05.2007 17:34

Jako tako bez rewelacji :D

joujoujou 04.05.2007 16:04

Summa summarum post nie jest zgodny z regulaminem, bo to dubel tematu, wi***281;c... :fiu:

stepbreaker 04.05.2007 15:14

No - ( Uwaga: Ten forumularz s***322;u***380;y TYLKO do zg***322;aszania nieodpowiednich, obra***378;liwych, niezgodnych z regulaminem post***243;w, spamu, reklam. ) Ju***380; wys***322;a***322;em pro***347;b***281; o przy***322;***261;czenie :]

joujoujou 04.05.2007 14:31

Wy***347;lij pro***347;b***281; o po***322;***261;czenie. :taktak: --> http://forum.cdrinfo.pl/images/pl/buttons/report.gif

:)

stepbreaker 04.05.2007 14:29

Czyli co uciszamy post... Czy mogę zrobić testy nagrania na TDK 880N i reszcie nagrywarek ( podpis ) ?

joujoujou 04.05.2007 14:20

Jeden temat ju***380; jest:

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=57886

Traktuje zar***243;wno o yudenach, jak i mcc04 od verba. :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.