![]() |
Cytat:
Co do błędów to wykres był prawie identyczny do tego z CD DVD Speed przy teście 2x, przy teście 5x był jak by zawyżony .... Pozatym to ciągle wersje beta, jedynego programu do testowania płytek pod Linuxem ;) |
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
Verbatim palony 16x test 5x
W sumie nie najlepiej.... Płyta z nowej paczki (pierwsza) |
Mam deamona zainstalowanego i chyba w***322;asnie od tego czasu znikne***322;y te informacje o dacie, ale nie jestem pewny :).
P***322;yta "rysek" fizycznie nie posiada ***380;adnych, ale jak napisa***322;em wy***380;ej, mialem ju***380; kiedy***347; takie verby i chyba nie tylko ja, kt***243;re takimi "g***243;rkami" si***281; charakteryzowa***322;y. Oryginalnie jest to 1673S :) i nie wypalam na nim (no wypalam audio, bo jakos jestem przyzwyczajony do feurio!, a pionka on jakos dziwnie obs***322;uguje) tylko robie testy, bo pioneek nie jest uznawany za eksperta w tej dziedzinie ;) |
nie nie jest to problem @slawkej m***243;wi***322; co***347; ze to wina program***243;w typu Deamon tools ze one co***347; w rejestrze zmieniaj***261;
mi to najmniej przeszkadza ale widz***281; ze to nie dotyczy tylko mnie ale wypal ***322;adny gdyby nie ten pocz***261;tku pewnie ma***322;e ryski heh scan na zabytkowym mo***380;na ju***380; powiedzie***263; Litku :) m***243;j 1653S wyci***261;gn***261;***322; nogi dawno temu ;/ |
Czy to jest problem ? mo***380;na z tym dyskutowa***263; :D, mi to w niczym nie przeszkadza i chyba mo***380;na to w nero ustawi***263; (wypalam nero 6.6.1.5a).
|
@rork
widz***281; ze masz ten sam problem co i ja brak daty na NCDS i jak wypalisz z obrazu *.ISO czy plikiem testowym to nie b***281;dzie podpisane czym palone |
Ilość załączników: 2
Palona x8
Załącznik 39975 Załącznik 39976 Verbatimy z taką "skazą" na początku juz chyba były na forum ? Ogólnie ok ps. Jak widać, Pioneer róznie pokazuje PIE, w zalezności od nosnika. |
Czekając na przeklejenie nie dodaje już nic...
|
Jako tako bez rewelacji :D
|
Summa summarum post nie jest zgodny z regulaminem, bo to dubel tematu, wi***281;c... :fiu:
|
No - ( Uwaga: Ten forumularz s***322;u***380;y TYLKO do zg***322;aszania nieodpowiednich, obra***378;liwych, niezgodnych z regulaminem post***243;w, spamu, reklam. ) Ju***380; wys***322;a***322;em pro***347;b***281; o przy***322;***261;czenie :]
|
Wy***347;lij pro***347;b***281; o po***322;***261;czenie. :taktak: --> http://forum.cdrinfo.pl/images/pl/buttons/report.gif
:) |
Czyli co uciszamy post... Czy mogę zrobić testy nagrania na TDK 880N i reszcie nagrywarek ( podpis ) ?
|
Jeden temat ju***380; jest:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=57886 Traktuje zar***243;wno o yudenach, jak i mcc04 od verba. :taktak: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.