![]() |
Ilość załączników: 2
Kupi***322;am ostatnio Verbatimy, cieszy***322;am si***281;, ***380;e trafi***322;am na "made in Japan"
a tu ***380;adna rewelacja: palone 4x Załącznik 34935 palone 12x (tragedia :sciana: ) Załącznik 34936 Albo trafiam kiepskie no***347;niki, albo moja nagrywarka jest do d.... (( U mnie max mo***380;na wypala***263; 8x, przy wi***281;kszych pr***281;dko***347;ciach fura b***322;***281;d***243;w PS Micha***322;, co zrobi***322;e***347;, ***380;e w Nero cd speed masz jeszcze dodatkow***261; zak***322;adk***281; "advanced disc quality"? |
Spali***322;em kolejnego Verba x12 :)
http://images3.fotosik.pl/231/ff6af2904ab988a1med.png http://images1.fotosik.pl/240/43b0ebab7e189dc0med.png :D |
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
:) |
Cytat:
:) |
Cytat:
palona x6 na tym czym testowana http://img105.imageshack.us/img105/9...ber2006wc7.png Jak wida***263; bardzo podobne wyniki palenia ps. co***347; miJittera nie pokazuje ? |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x 16, burn x 16 na LiteOn SHW 1635S - bios YSOZ. |
Cytat:
i tak , wykres dotyczy verbatima jak w temacie./... nagrywarka nie jest moja, tylko kumpla i na jego kompie wypalane bylo. aktualnie testuje nagryware i krazki na swoim, bo kumpel wyjechal poimprezowac ;], narazie bez zadnych update'ow biosa wyglada na to ze dwie z trzech plytek zostaly wypalone poprawnie... zaraz zaczne palic trzecia, jak skoncze umieszcze wykresy... edit : po testach : http://henryk14.webpark.pl/testy3.JPG nie wiem co o tym myslec.. najlepiej chyba wyszedl wynik zółty, choć dziwią mnie takie skoki przy odczycie, no i skupisko PIF (miedzy 3.5 a 4.0) dla zielonej i żółtej jest w tym samym miejscu.. czerwona to juz totalna masakra.. :( na dziendobry PIF zyskał max 5 i ocene 84 + srodek.. najlepsze jest to ze w miejscach gdzie sa drobne ryski (nieuwaga przy przenoszeniu), wskazniki PIF nie są tak duże, choc blisko siebie są... widac, ze na moim sprzecie i przy tej nagrywarce te plyty sprawuja sie różnie na podstawowym biosie... cóz, jak kumpel wróci, powiem mu zeby zrobił up'a i wtedy testowania ciag dalszy... poki co sprawdze czy ta plyta sie przekopiuje... edit2 : sprawdzilem, przekopiowala sie... :) tu dla porownania zajechana plyta verb. tez na skutek blednego przenoszenia -- bylem w szoku jak mi nagle bledy podskoczyly... [img]http://henryk14.webpark.pl/po_*****_plyta.JPG[/img] |
wypalona na laptopowej nagrywarce PhilipsSDVD8441 firmware PX43 (jakby kto***347; mia***322; linka do np. PX47 to by***322; bym wdzi***281;czny :) )
palona x6 http://img117.imageshack.us/img117/9...sms0px6ed0.png mimo ca***322;kiem innego palnika wynik bardzo zbli***380;ony do liteona (p***322;yta z nowego zakupu o kt***243;rym m***243;wi***322;em wy***380;ej) |
Ilość załączników: 1
Plytka wypalona z predkoscia x16 na Benq 1650.
|
Kupi***322;em verby w ca***322;kiem innym miejscu inaczej pakowane po do***347;***263; d***322;ugim czasie (wi***281;c teoretycznie powinna to by***263; ca***322;kiem inna dostawa z indii), a szpila jest tylko przesunieta w dok***322;adnie 0,5Gb i jest jakby "szersza" - ***322;agodniej narasta ale wy***380;ej 30 PIF - PIE ilo***347;***263; i rozk***322;ad podobne ~550. Hmm... ciekawe
|
Ilość załączników: 5
Made in India... poprawnie i tylko tyle... palony na BenQ DW1655 BCIB @4x
1. PIE http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 2. PIF http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 3. TA inner http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 middle http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 outer http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 Płytka wypalona poprawnie, ale nic więcej. Spodziewałem sie lepszych wyników po Verbatimie MCC004 |
Dawno nic nie wstawia***322;em :) pora na przerwanie postu
Palona x6 http://img116.imageshack.us/img116/4...6xpalx6or2.png Skok PIE taki sam w ca***322;ej paczce (10szt), poza tym wyszed***322; w miar***281; przyzwoicie chyba :) |
@Sargon_Ankro polecam wgranie nowszego softu do nagrywarki, bo ten co masz jest lekko starawy ;) http://www.cdrinfo.pl/bios/6195132529
ps. ta p***322;yta z wykresu to by***322; verbatim ? |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.