Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Agusia 04.11.2006 18:38

Ilość załączników: 2
Kupi***322;am ostatnio Verbatimy, cieszy***322;am si***281;, ***380;e trafi***322;am na "made in Japan"
a tu ***380;adna rewelacja:
palone 4x

Załącznik 34935

palone 12x (tragedia :sciana: )

Załącznik 34936

Albo trafiam kiepskie no***347;niki, albo moja nagrywarka jest do d.... ((
U mnie max mo***380;na wypala***263; 8x, przy wi***281;kszych pr***281;dko***347;ciach fura b***322;***281;d***243;w

PS
Micha***322;, co zrobi***322;e***347;, ***380;e w Nero cd speed masz jeszcze dodatkow***261; zak***322;adk***281; "advanced disc quality"?

Mich@ł 04.11.2006 10:44

Spali***322;em kolejnego Verba x12 :)

http://images3.fotosik.pl/231/ff6af2904ab988a1med.png
http://images1.fotosik.pl/240/43b0ebab7e189dc0med.png

:D

joujoujou 29.10.2006 18:37

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 698271)
Ta gruba zielona nieładna linia prędkości odczytu.

:)

W***322;a***347;nie zauwa***380;y***322;em, ***380;e albo linia jest malowniczo krzywa, albo taka gruuuuuba. :hmm:

slawekj 29.10.2006 13:10

Cytat:

Napisany przez rork (Post 698254)
Nie rozumiem, o co Koledze chodzi :spoko:

Ta gruba zielona nieładna linia prędkości odczytu.

:)

rork 29.10.2006 12:27

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 698017)
Ale za to jaka prędkość odczytu. :spoko:

:)

Nie rozumiem, o co Koledze chodzi :spoko:
:)

slawekj 28.10.2006 22:16

Cytat:

Napisany przez rork (Post 697969)
ps. coś miJittera nie pokazuje ?

Ale za to jaka prędkość odczytu. :spoko:

:)

rork 28.10.2006 21:00

Cytat:

Napisany przez rork (Post 697856)
wypalona na laptopowej nagrywarce PhilipsSDVD8441 firmware PX43 (jakby kto***347; mia***322; linka do np. PX47 to by***322; bym wdzi***281;czny :) )

palona x6

http://img117.imageshack.us/img117/9...sms0px6ed0.png

mimo ca***322;kiem innego palnika wynik bardzo zbli***380;ony do liteona (p***322;yta z nowego zakupu o kt***243;rym m***243;wi***322;em wy***380;ej)

cytat, ***380;eby ***322;atwiej by***322;o por***243;wna***263; :)

palona x6 na tym czym testowana
http://img105.imageshack.us/img105/9...ber2006wc7.png

Jak wida***263; bardzo podobne wyniki palenia

ps. co***347; miJittera nie pokazuje ?

madmax2 28.10.2006 19:42

Ilość załączników: 1
Verbatim
DVD+R x 16,
burn
x 16 na
LiteOn
SHW 1635S - bios YSOZ.

Sargon_Ankro 28.10.2006 18:55

Cytat:

Napisany przez rork (Post 696566)
@Sargon_Ankro polecam wgranie nowszego softu do nagrywarki, bo ten co masz jest lekko starawy ;) LiteOn SHM-165P6S MS0P - Bios - CDRinfo.pl

ps. ta płyta z wykresu to był verbatim ?

ok dzieki za linka .. nie omieszkam tego zrobic ;]

i tak , wykres dotyczy verbatima jak w temacie./...

nagrywarka nie jest moja, tylko kumpla i na jego kompie wypalane bylo. aktualnie testuje nagryware i krazki na swoim, bo kumpel wyjechal poimprezowac ;], narazie bez zadnych update'ow biosa wyglada na to ze dwie z trzech plytek zostaly wypalone poprawnie... zaraz zaczne palic trzecia, jak skoncze umieszcze wykresy...

edit : po testach :

http://henryk14.webpark.pl/testy3.JPG

nie wiem co o tym myslec.. najlepiej chyba wyszedl wynik zółty, choć dziwią mnie takie skoki przy odczycie, no i skupisko PIF (miedzy 3.5 a 4.0) dla zielonej i żółtej jest w tym samym miejscu.. czerwona to juz totalna masakra.. :( na dziendobry PIF zyskał max 5 i ocene 84 + srodek.. najlepsze jest to ze w miejscach gdzie sa drobne ryski (nieuwaga przy przenoszeniu), wskazniki PIF nie są tak duże, choc blisko siebie są...

widac, ze na moim sprzecie i przy tej nagrywarce te plyty sprawuja sie różnie na podstawowym biosie... cóz, jak kumpel wróci, powiem mu zeby zrobił up'a i wtedy testowania ciag dalszy... poki co sprawdze czy ta plyta sie przekopiuje...
edit2 : sprawdzilem, przekopiowala sie... :)

tu dla porownania zajechana plyta verb. tez na skutek blednego przenoszenia -- bylem w szoku jak mi nagle bledy podskoczyly...
[img]http://henryk14.webpark.pl/po_*****_plyta.JPG[/img]

rork 28.10.2006 16:46

wypalona na laptopowej nagrywarce PhilipsSDVD8441 firmware PX43 (jakby kto***347; mia***322; linka do np. PX47 to by***322; bym wdzi***281;czny :) )

palona x6

http://img117.imageshack.us/img117/9...sms0px6ed0.png

mimo ca***322;kiem innego palnika wynik bardzo zbli***380;ony do liteona (p***322;yta z nowego zakupu o kt***243;rym m***243;wi***322;em wy***380;ej)

Druss 28.10.2006 14:53

Ilość załączników: 1
Plytka wypalona z predkoscia x16 na Benq 1650.

rork 26.10.2006 19:32

Kupi***322;em verby w ca***322;kiem innym miejscu inaczej pakowane po do***347;***263; d***322;ugim czasie (wi***281;c teoretycznie powinna to by***263; ca***322;kiem inna dostawa z indii), a szpila jest tylko przesunieta w dok***322;adnie 0,5Gb i jest jakby "szersza" - ***322;agodniej narasta ale wy***380;ej 30 PIF - PIE ilo***347;***263; i rozk***322;ad podobne ~550. Hmm... ciekawe

SpeedFreaK 25.10.2006 21:07

Ilość załączników: 5
Made in India... poprawnie i tylko tyle... palony na BenQ DW1655 BCIB @4x


1. PIE

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141

2. PIF
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141

3. TA

inner
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141

middle
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141

outer
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141

Płytka wypalona poprawnie, ale nic więcej. Spodziewałem sie lepszych wyników po Verbatimie MCC004

rork 25.10.2006 18:50

Dawno nic nie wstawia***322;em :) pora na przerwanie postu

Palona x6

http://img116.imageshack.us/img116/4...6xpalx6or2.png

Skok PIE taki sam w ca***322;ej paczce (10szt), poza tym wyszed***322; w miar***281; przyzwoicie chyba :)

rork 23.10.2006 22:01

@Sargon_Ankro polecam wgranie nowszego softu do nagrywarki, bo ten co masz jest lekko starawy ;) http://www.cdrinfo.pl/bios/6195132529

ps. ta p***322;yta z wykresu to by***322; verbatim ?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.