![]() |
To jeszcze wrzuć test na Benq, porównamy:spoko:
|
palona: na BenQ 1650 BCDC @ 8x
test: Lite-On 1633S BS0Y @ 4x http://img142.imageshack.us/img142/7935/0051nu6.png |
Ilość załączników: 1
palony x16 - początek 6.6x koniec 13.7x
Załącznik 36553 dalej nie najlepiej, ale też nie tragicznie ;) :P |
Cytat:
Co to jest ? http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=474 palone było na LiteOn'ie ? Czy może jest to tylko malutkie odstępstwo od reguły? ps. ten test też jest w normie :) |
Ilość załączników: 4
Cytat:
Wypalam Verbatima +Rx16 na Pionierze 111@A11XL i zawsze podobnie. :spoko: B***322;***281;dy POE Załącznik 36453 TA i Jitter Załącznik 36454 Załącznik 36455 Załącznik 36456 Brak pozosta***322;ych test***243;w bo zawsze w normie. Jak wida***263; po b***322;***281;dach POE bardzo dobrej jako***347;ci no***347;nik a wypalone pity i landy wzorcowe. Jak najszybciej zmieni***263; nap***281;d. :taktak: :) |
Ilość załączników: 1
Kupi***322;em w sieci cak'e 50szt tych p***322;yt made in india, i mog***281; powiedzie***263;, ***380;e s***261; "s***322;abe".
Poza tym maj***261; wady czy te***380; uszkodzenia fizyczne w postaci "kropek" i ma***322;ych "kresek" na kraw***281;dzi p***322;yty, "kreski" pojawiaj***261; si***281; te***380; miejscami w losowych punktach na p***322;ycie. Kreski mog***261; by***263; wynikiem transportu, ale kropki to ju***380; nie wiem sk***261;d si***281; bior***261;, nagrywanie tych p***322;yt na "full" jest nie zalecane :D. Verbatim schodzi na psy ? palony x8 Załącznik 36452 Jitter nie najlepszy i PIF te***380;- inne kt***243;re nagra***322;em mia***322;y nawet skoki PIF do 4 :( - z***322;y zakup. |
Teraz to ju***380; zupe***322;nie nie wiem co my***347;le***263;... Poni***380;ej skan r***243;wnie***380; Verbatima MMC004 palonego x4, tyle ***380;e pochodz***261;cego z moich starszych zapas***243;w... Czy***380;by producent wprowadzi***322; jaki***347; zmiany, maj***261;ce wp***322;yw na jako***347;***263; nagrywania przy ma***322;ych pr***281;dko***347;ciach? Na pr***243;b***281; nagra***322;em p***322;ytk***281; z nowszej partii x8 i od 10-20% do ko***324;ca (Z-CLV) wykresy PI i PIF wygl***261;da***322;y bardzo ***322;adnie... Co o tym my***347;licie?
http://www.mm.pl/~macmark/results_2.png http://www.mm.pl/~macmark/results_3.png |
Cytat:
latet |
Nie jestem ekspertem wi***281;c prosi***322;bym, ***380;eby kto***347; bardziej do***347;wiadczony wypowiedzia***322; si***281; na temat poni***380;szego skanu...
http://www.mm.pl/~macmark/results_1.png P***322;ytka palona x4 na LiteOnie 812S@832S. Zale***380;y mi przede wszystkim na jako***347;ci nagra***324; - czyta***322;em, ***380;e w tym wypadku najwi***281;ksze znaczenie maj***261; b***322;***281;dy PIF. Je***380;eli patrze***263; na nie, to wynik wydaje si***281; by***263; do zaakceptowania (max < 4). Niestety gorzej wygl***261;da sprawa z b***322;***281;dami PI (max > 280 na pocz***261;tkowym obszarze). Czekam na wasze opinie, czy p***322;yt***281; (i jej podobne) mog***281; spokojnie do***322;***261;czy***263; do archiwum, czy mo***380;e pora zmienia***263; palnik (nie s***261;dz***281;, ***380;eby istnia***322; lepszy firmware do tego modelu)? Zak***322;adam, ***380;e same p***322;yty s***261; OK (made in Taiwan)... |
A ja mam taki problem...
M***243;j daaawny temat http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54741 Jeszcze gdzie***347; w szafce mam te p***322;yty (niby felerne). Ostatnio znowu spr***243;bowa***322;em je wypali***263; na Pionku 107 i b***322;***281;dy by***322;y takie same. A, ***380;e od paru dni mam Pionka 111 wi***281;c spr***243;bowa***322;em je wypali***263;. I okaza***322;o si***281;, ***380;e p***322;ytka bardzo dobrze wypalona. (nie zamieszczam screen'a, ale p***322;ytka naprawd***281; ***322;adnie wysz***322;a) Wiem, ***380;e testy na Pioneer'ze guzik daj***261;, ale sk***261;d taka poprawa? Mam jeszcze okolo 20 tych p***322;yt, czy mog***281; je bez obaw wypala***263;? Czy mo***380;e jednak sobie odpu***347;ci***263;? Pozdrawiam. |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 3
Palilem na pionku 111D
8x Załącznik 36246 Wczesniej jak ja sprawdzalem to byla ok. Czy lekkie ryski na krawedzi moga byc przyczyna tej zerowej jakości? 12x Załącznik 36247 Teraz palona na zmodowanym na 111L 16x Załącznik 36248 Czy ta poprawa jest spowodowana zmiana biosu, czy zmiana predkosci nagrywania? |
Ja swoje Yudeny kupi***322;em w Luksemburgu - marka: Plextor, tym bardziej powinny by***263; lepsze ni***380; s***261;... :(
|
MCC ***347;liczne, Yuden brzydal :D oby mi si***281; nie trafi***322; :)
Ten TUDEN co trafia na nasz rynek to pewnie jaki***347; "drugi sort", wi***281;c jako***347;***263; adekwatna. ps.Zam***243;wi***322;em 50 w necie, zobaczymy co przyjdzie :D, promocja byla za 58z***322; to pomy***347;la***322;em, ***380;e warto. |
Cytat:
Poprawcie mnie je***347;li jestem w b***322;***281;dzie, ale chyba dobre czasy Yudena nale***380;y uzna***263; za przesz***322;o***347;***263;... :hmm: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.