Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Atlantis 09.02.2007 11:15

Varbatim Pastel MCC 004 palony na H12N z pr***281;dko***347;ci***261; 12x, test na LiteOn 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x.
Hmm... Na dole troch***281; g***281;sto, ale chyba nie jest tragicznie. Ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w oko***322;o 500, ale nie s***261; skupione w jednym miejscu, wi***281;c na dole wygl***261;da to dosy***263; czerwono. P***322;yta chyba wypalona poprawnie? W ko***324;cu warto***347;ci maksymalne akceptowalne, chyba mo***380;na zaufa***263;? ;)

http://img149.imageshack.us/img149/8...s02e112ml1.png

marcus777 04.02.2007 23:14

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 735762)
Zrób test na Benq :)


mam Benq'a 1655 , coś mi się wydaje,że ten napęd niemiłosiernie zaniża testy! zaniża nawet testy nośników nagrywanych na Pionku 111, czuje że go opcham i kupie Litka

Atlantis 04.02.2007 22:45

Jedna z pierwszych wypalonych na nowej LG H12N. Nie jest ***378;le, palona z 12x, test na Litku z 4x. Pr***243;bowa***322;em r***243;wnie***380; na 8x, ale wtedy jako***347;***263; jest o wiele gorsza (pojawia si***281; nagle kilkaset b***322;***281;d***243;w w jednym miejscu i tak sobie lec***261;, a***380; przekrocz***261; tysi***261;c, jednak trzymaj***261;c si***281; niekiej warto***347;ci - oko***322;o 6). Tutaj te***380; wida***263; pewne zag***281;szcenie w jednym miejscu, poza nim pi***281;knie. :)

Czyli nagrywarka ca***322;kiem, ca***322;kiem. Swoj***261; drog***261; jaka jest dla niej optymalna pr***281;dko***347;***263;? Mo***380;liwe r***243;wnie***380;, ***380;e te nagromadzenie PIF***243;w to kwestia no***347;nik***243;w - w ko***324;cu z Verbatimami r***243;***380;nie teraz bywa...

http://img513.imageshack.us/img513/7...rstnalgoz8.png

kowanski 04.02.2007 20:39

Cytat:

Napisany przez marcus777 (Post 731550)

Zrób test na Benq :)

marcus777 24.01.2007 12:39

Verbatim+Rx16 @ burn x18

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=211

rork 23.01.2007 19:39

@icemac :D:D angielski humor ? Poza tym nie wzywaj Boga (Plextora) na daremno :P

@Atlantis Jak na ECC 8/8 to wypa***322; pierwsza klasa :spoko:

icemac 23.01.2007 18:22

Cytat:

Napisany przez Atlantis (Post 731205)
Palone NECiem z prędkością 8x. W jednym miejscu pewne zagęszczenie błędów, ale chyb w pełni akceptowalna? :) Co o tym myślicie? ;)

nie, no kicha na maxa :wow:
słaby wypał jakich malo
mnóstwo błędów
nie mieszczą się w żadnych plextorowych normach
zerknij na natężenie błędów w górnej i dolnej granicy nośnika :taktak:

plyta do kosza lub jako podstawka pod browar ||

Atlantis 23.01.2007 18:18

http://img101.imageshack.us/img101/1...so3dvd15py.png

Palone NECiem z prędkością 8x. W jednym miejscu pewne zagęszczenie błędów, ale chyb w pełni akceptowalna? :) Co o tym myślicie? ;)

rork 13.01.2007 10:18

Cytat:

Napisany przez icemac
a verby to chyba troch***281; si***281; spsu***322;y :)

Trafi***322;em na te popsute, da sie jako***347;/***263; znie***347;***263; ich jako***347;***263; :P

zene_k 12.01.2007 15:58

Cytat:

Napisany przez icemac (Post 727441)
a verby to chyba trochę się spsuły :)

Fakt, ale to są ciągle bardzo dobre nośniki, jeżeli nie najlepsze:spoko:

icemac 12.01.2007 15:40

Cytat:

Napisany przez zene_k (Post 727437)
P.S. wreszcie:spoko:

czepiasz się to po ziomalsku - wypadałoby kupić

:taktak:

a verby to chyba trochę się spsuły :)

zene_k 12.01.2007 15:36

Cytat:

Napisany przez Matievoo (Post 727425)
Kurcze, a ja jeszcze nie miałem okazji nagrywać moją nagrywarka Benq płyt Verbatim dvd:/
Chyba sobie musze kupić wreście:D

:wow: a łyżka na to: niemożliwe:D

P.S. wreszcie:spoko:

mensir67pl 12.01.2007 14:52

Cytat:

Napisany przez Matievoo (Post 727425)
Kurcze, a ja jeszcze nie miałem okazji nagrywać moją nagrywarka Benq płyt Verbatim dvd:/
Chyba sobie musze kupić wreście:D

no wypadało by ;)

Matievoo 12.01.2007 14:48

Kurcze, a ja jeszcze nie miałem okazji nagrywać moją nagrywarka Benq płyt Verbatim dvd:/
Chyba sobie musze kupić wreście:D

tom-as 12.01.2007 14:34

Cytat:

Napisany przez zene_k (Post 727410)
To jeszcze wrzuć test na Benq, porównamy:spoko:

OK :) test na BenQ

http://img213.imageshack.us/img213/2487/testkn9.png


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.