![]() |
Varbatim Pastel MCC 004 palony na H12N z pr***281;dko***347;ci***261; 12x, test na LiteOn 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x.
Hmm... Na dole troch***281; g***281;sto, ale chyba nie jest tragicznie. Ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w oko***322;o 500, ale nie s***261; skupione w jednym miejscu, wi***281;c na dole wygl***261;da to dosy***263; czerwono. P***322;yta chyba wypalona poprawnie? W ko***324;cu warto***347;ci maksymalne akceptowalne, chyba mo***380;na zaufa***263;? ;) http://img149.imageshack.us/img149/8...s02e112ml1.png |
Cytat:
mam Benq'a 1655 , coś mi się wydaje,że ten napęd niemiłosiernie zaniża testy! zaniża nawet testy nośników nagrywanych na Pionku 111, czuje że go opcham i kupie Litka |
Jedna z pierwszych wypalonych na nowej LG H12N. Nie jest ***378;le, palona z 12x, test na Litku z 4x. Pr***243;bowa***322;em r***243;wnie***380; na 8x, ale wtedy jako***347;***263; jest o wiele gorsza (pojawia si***281; nagle kilkaset b***322;***281;d***243;w w jednym miejscu i tak sobie lec***261;, a***380; przekrocz***261; tysi***261;c, jednak trzymaj***261;c si***281; niekiej warto***347;ci - oko***322;o 6). Tutaj te***380; wida***263; pewne zag***281;szcenie w jednym miejscu, poza nim pi***281;knie. :)
Czyli nagrywarka ca***322;kiem, ca***322;kiem. Swoj***261; drog***261; jaka jest dla niej optymalna pr***281;dko***347;***263;? Mo***380;liwe r***243;wnie***380;, ***380;e te nagromadzenie PIF***243;w to kwestia no***347;nik***243;w - w ko***324;cu z Verbatimami r***243;***380;nie teraz bywa... http://img513.imageshack.us/img513/7...rstnalgoz8.png |
Cytat:
|
|
@icemac :D:D angielski humor ? Poza tym nie wzywaj Boga (Plextora) na daremno :P
@Atlantis Jak na ECC 8/8 to wypa***322; pierwsza klasa :spoko: |
Cytat:
słaby wypał jakich malo mnóstwo błędów nie mieszczą się w żadnych plextorowych normach zerknij na natężenie błędów w górnej i dolnej granicy nośnika :taktak: plyta do kosza lub jako podstawka pod browar || |
http://img101.imageshack.us/img101/1...so3dvd15py.png
Palone NECiem z prędkością 8x. W jednym miejscu pewne zagęszczenie błędów, ale chyb w pełni akceptowalna? :) Co o tym myślicie? ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:taktak: a verby to chyba trochę się spsuły :) |
Cytat:
P.S. wreszcie:spoko: |
Cytat:
|
Kurcze, a ja jeszcze nie miałem okazji nagrywać moją nagrywarka Benq płyt Verbatim dvd:/
Chyba sobie musze kupić wreście:D |
Cytat:
http://img213.imageshack.us/img213/2487/testkn9.png |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.