Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

rork 17.02.2007 15:54

@slawekj

Wiedzia***322;em, ***380;e ten test wstawisz, on niczego nie dowodzi, :D

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=271

bardzo zbli***380;one wykresy do testu, kt***243;ry wstawi***322; mensir67pl, wr***281;cz takie same, i kto ma racje ? ;)

slawekj 17.02.2007 14:50

Cytat:

Napisany przez rork (Post 740877)
To czekamy na pierszy test "jakości" ;)

:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1357

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 740834)
Dzis nabylem cake 25 szt(szara - popielata podstawka) tylko po tym mozna rozroznic

dotatkowo napis:

Made in Japan A Mitsubishi Kagaku Media Company.

:)

mensir67pl 17.02.2007 14:23

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez rork (Post 740877)
To czekamy na pierszy test "jakości" ;)

:nie: z ciekawie palona 4 x :>

Załącznik 37406

rork 17.02.2007 14:00

To czekamy na pierszy test "jako***347;ci" ;)

mensir67pl 17.02.2007 12:52

Dzis nabylem cake 25 szt(szara - popielata podstawka) tylko po tym mozna rozroznic

Disc = [DVD+R:YUDEN000-T03-000]

SpeedFreaK 14.02.2007 22:48

Ilość załączników: 1
MCC004 palony 16x na DW1655

W sumie nieźle, ale koncówka mogłaby być lepsza...

Załącznik 37352

Atlantis 14.02.2007 13:03

Bez przesady. :) Na forach jednak kr***243;luje opinia, ***380;e na Pioneerze si***281; nie da testowa***263;. :P
Poza tym WSZYSTKIE inne nap***281;dy pokazuj***261; mniej wi***281;cej to samo - u mnie np. LiteOn, ale r***243;wnie***380; NEC. Poza tym - je***347;li twoja teoria jest s***322;uszna, to ***380;aden nap***281;d poza Pioneerami i Plextorami nie potrafi dobrze nagrywa***263; - nawet te o dob rej cy bardzo dobrej renomie jak NEC 4571A czy niekt***243;re modele LG. :) Wybacz, ale ja pozostaje przy Litku i KProbe. :)
W ko***324;cu od pocz***261;tku istnienia cdrinfo ludzie na tym testuj***261;. :) Podwa***380;asz sens istnienia tego serwisu? ;P

BTW to GDZIE u mnie Pioneer sieje b***322;edami? :) Jeden peek PIE, ale warto***347;***263; krytyczna nie przekroczona, PIF idealnie je***347;li ju***380; ufa***263; Pioneerowi. ;)

BTW dorzucam jeszcze skan zrobiony NECiem, ta sama p***322;yta co nieco wy***380;ej testowana LiteOnem i potem Pioneerem. Wynik praktycznie taki sam, je***347;li nie liczy***263; drobnych r***243;***380;nic - b***322;edy w tych samych miejscach, na podobnym poziomie, w podobnej ilo***347;ci. Gdyby chodzi***322;o o jeden nap***281;d, ale dwa r***243;***380;ne, pokazuj***261; to samo. Z wyrzucaniem dobrze nagranych p***322;yt to drobna paranoja - znam ludzi, kt***243;rzy nagrywaj***261;, nie testuj***261; i wi***281;kszo***347;***263; rzeczy im si***281; czyta po latach. Fakt - test mo***380;e si***281; pryda***263; aby oceni***263; czy partia p***322;yt dobra lub nagrywarka si***281; do czego***347; nadaje. Jednak sugerowanie, ***380;e z ca***322;ego sprz***281;tu jaki si***281; przewin***261;***322; przez moje r***281;ce tylko Pioneer si***281; do czego***347; nadaje, to <semnatyczne> nadu***380;ycie. :P Kto***347; chce naprawd***281; wiarygodnego sprz***281;tu do testowania? Niech kupi DaTARIUSa. ;) Nagrywarki pozwalaj***261; na pogl***261;dow***261; ocen***281; sytuacji i nie mam zamiaru wpada***263; w paranoj***281;. :P

http://img142.imageshack.us/img142/6...0214febrk8.png

marcus777 14.02.2007 01:46

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 739031)
I takich wykres***243;w oczekuje. :taktak:

ja te***380;, ja te***380; :ja_chce:

slawekj 13.02.2007 19:29

Cytat:

Napisany przez Atlantis (Post 737302)
Zresztą... Zrobiłem test na pioneerze - normie, ale pod koniec trochę wysoko, zwłaszcza ten peek... Zresztą ja dalej trzymam się zdania, że ten napęd chociaż świetnie nagrywa to w testach jest bezużyteczny z CD-DVD Speed. Wyniki nieadekwatne do tego, o pokazują inne napędy, wykres prędkości testu też coś nie ten tego, i nawet nie sugeruj, że przypomina Plextora bo niskie PIF. :P Plextor produkuje ich zwykle ze dwa razy więcej niż LiteOn, ten robi kilka razy mniej. :P

Kolego mniejsza ilość błędów bo mniejsza ilość próbek do testowania.
O tym pisałem wielokrotnie. :czytaj:

Testowana płytka pomimo dobrego testu na LiteOni'e nie przeszła testu na Pioneerze.

Można ją śmiało uznać za źle wypaloną.
To nie pierwszy taki przypadek u Kolegi.

A jak dobrze wypalone płytki wyglądają:

:czytaj:

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=856
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=863
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...38&postcount=7
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=19

I takich wykresów oczekuje. :taktak:

Taki jest właśnie Pioneer.
Dobrze wypalona płytka.... wykres błędów bez zarzutu. :spoko:
Źle wypalona.... Pioneer sieje błędami. Tak jest u Kolegi.

Można oczywiście pocieszać się lepszymi testami na innych napędach.
Ja tak nagrane płytki po weryfikacji na Pioneerze wyrzucam do kosza.

:)

zene_k 13.02.2007 14:00

Cytat:

Napisany przez marcus777 (Post 738801)
do kubła na śmieci:buu:

Tak, już zaraz do kubła:>

A piwo na czym będzie stawiał?:haha:

marcus777 13.02.2007 11:22

Cytat:

Napisany przez muszyna (Post 738762)
Czy jest dobra i będzie działać bezproblemowo?


do kubła na śmieci:buu:

muszyna 13.02.2007 03:49

Witam.
Ja wypalałem 6x na SOSW-833S VRS1, z 2 razy bufor spadł.
Płytka wygląda tak:

http://img442.imageshack.us/img442/2492/verbatimoc6.jpg

Czy jest dobra i będzie działać bezproblemowo? To ważne, bo mam tam ciekawy koncercik mojej ulubionej kapeli i nie wiem czy nagrać nową płytkę.
Dzięki.

Atlantis 09.02.2007 14:19

Nawet zapu***347;ci***322;em na pioneerze, ale nie zapisa***322;em wyniku. Wszystkie warto***347;ci w normie, ale Pioneer do testowania si***281; nie nadaje. :P
Kiedy wywala, ***380;e jest tylko 30 albo 50 b***322;***281;d***243;w PIF na ca***322;a p***322;yt***281;...

Co do Pasteli, to ju***380; nie s***261; te same Pasetele co kiedy***347;. Tayo Yuden si***281; popsu***322;o pono***263;, a o do tego nie jest TY tylko zwyk***322;y MCC 004. :)

Zreszt***261;... Zrobi***322;em test na pioneerze - normie, ale pod koniec troch***281; wysoko, zw***322;aszcza ten peek... Zreszt***261; ja dalej trzymam si***281; zdania, ***380;e ten nap***281;d chocia***380; ***347;wietnie nagrywa to w testach jest bezu***380;yteczny z CD-DVD Speed. Wyniki nieadekwatne do tego, o pokazuj***261; inne nap***281;dy, wykres pr***281;dko***347;ci testu te***380; co***347; nie ten tego, i nawet nie sugeruj, ***380;e przypomina Plextora bo niskie PIF. :P Plextor produkuje ich zwykle ze dwa razy wi***281;cej ni***380; LiteOn, ten robi kilka razy mniej. :P
IMO test z Pioneera nie ma ***380;adnej u***380;ytecznej warto***347;ci... Jako posiadacz Plextora mo***380;esz oczywi***347;cie kwestionowa***263; wiarygodno***347;***263; LiteOna, ale nie pr***243;buj mi wciska***263;, ***380;e Pioneer maj***261;cy problemy z testowaniem = Plextor. :)

http://img248.imageshack.us/img248/8321/pioneerxs8.png

slawekj 09.02.2007 11:28

Cytat:

Napisany przez Atlantis (Post 737201)
Varbatim Pastel MCC 004 palony na H12N z prędkością 12x, test na LiteOn 812S z prędkością 4x.

Prośba o zrobienie testu tej samej płytki na Pioneerze. :uklon:

:)

rork 09.02.2007 11:23

Jak na pastela to wynik s***322;aby :) ale akceptowalny.

ps. od jakiego miejsca pr***281;dko***347;***263; wskoczy***322;a na x12 ?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.