![]() |
No dobrze, przesadzi***322;em z tym "bardzo dobrze", chodzi***322;o mi o co***347; innego. :)
Robi***261;c testy na ECC 8/1 nie widzi si***281; pewnych drobnych r***243;***380;nic, kt***243;re wydaj***261; si***281; urosn***261;***263; do wielkiej r***243;***380;nicy na 8/8. Bo tutaj 6 a 10... A tam 2 i 2. :P W pierwszym przpadku wida***263; wyra***378;n***261; r***243;znic***281;, w drugim nie wida***263; jej wcale. :) A wi***281;c poprawka: p***322;yta dobrze nagrana. Bardzo dobrze pli***322;y si***281; te poprzednie Verby z maksymalnymi warto***347;ciami PIF dla ECC 8/8 w okolicach 4-5 a ich ilo***347;ci***261; ~100. Taka wersja mo***380;e by***263;? ;P |
Cytat:
|
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/653556-post19.html Jitter w normie ale błędy Beta mimo poprawnych wartości poszarpane. W miejscach uskoków (zależy od korekcji czytnika) mogą być problemy z odczytem. Taki urok testowania na różnych napędach. :spoko: :) |
Cytat:
|
Cytat:
Nowy czyta i podziwia. :spoko: Sławek czyta i widzi jedynie niskie błędy PIE/PIF. Bardzo dobrze wypalona to ryzykowne stwierdzenie. :> Tutaj :czytaj: też niskie błędy a płytka tylko dobrze wypalona. http://forum.cdrinfo.pl/653512-post17.html :) |
Cytat:
:) |
Cytat:
Płytka ma niski poziom błędów. Czy jest bardzo dobrze wypalona? ??? :) |
A tak wygl***261;da ta sama p***322;yta testowana na CD-DVD Speed. Jak wida***263; na ECC 8/1 przesz***322;aby jako bardzo dobrze wypalona. :P
http://img131.imageshack.us/img131/43/fl93dscb8.png |
I znowu du***380;o b***322;***281;d***243;w PIF na pocz***261;tku, wyra***378;nie w grupach (nawet po kilkaset...), ta dziesi***261;tka na pocz***261;tku nieco razi... Niemniej oczywi***347;cie w normie, gdybym robi***322; test na 8/1 pewnie nawet nie zwr***243;ci***322;oby si***281; na to uwagi. ;)
Za to jedno trzeba przyzna***263; - ***322;adny wykres pie generuj***261; p***322;ytki z tego cake'a. ;) http://img380.imageshack.us/img380/8715/fl93zu1.png |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/590894-post12.html http://forum.cdrinfo.pl/590926-post13.html :) |
Kolejne wypały...
x12 http://images3.fotosik.pl/147/f0b2981adc263774med.png x8 http://images1.fotosik.pl/156/f153ae78dfc2cd86med.png x16 (podczas nagrywania był spadek napięcia.. Efekt widać na wykresie :taktak: ) http://images4.fotosik.pl/110/b707bf2d93f6f09b.png Ciąg dalszy nastąpi.. Jest jeszcze dużo rzeczy do palenia :D |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/attachments/...g?d=1150562118 :) |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
@Atlantis Ja na twoim miejscu ju***380; dawno bym w niego klikn***261; i zobaczy***322; co si***281; stanie :D
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.