Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Atlantis 03.09.2006 15:49

No dobrze, przesadzi***322;em z tym "bardzo dobrze", chodzi***322;o mi o co***347; innego. :)
Robi***261;c testy na ECC 8/1 nie widzi si***281; pewnych drobnych r***243;***380;nic, kt***243;re wydaj***261; si***281; urosn***261;***263; do wielkiej r***243;***380;nicy na 8/8. Bo tutaj 6 a 10... A tam 2 i 2. :P W pierwszym przpadku wida***263; wyra***378;n***261; r***243;znic***281;, w drugim nie wida***263; jej wcale. :)

A wi***281;c poprawka: p***322;yta dobrze nagrana. Bardzo dobrze pli***322;y si***281; te poprzednie Verby z maksymalnymi warto***347;ciami PIF dla ECC 8/8 w okolicach 4-5 a ich ilo***347;ci***261; ~100. Taka wersja mo***380;e by***263;? ;P

tomek.xp 03.09.2006 15:46

Cytat:

Napisany przez slawekj
Czytając dalej... test na Plextorze wykazał 2x więcej błędów niż na LiteOn'ie.
http://forum.cdrinfo.pl/653556-post19.html

Taki urok testowania na różnych napędach. :spoko:

:)

to aż strach pomyśleć co wykazały by testy na sprzęcie lepszym od tego Plextor'a...

slawekj 03.09.2006 15:44

Cytat:

Napisany przez tomek.xp
nawet "nowy" wie że takie stwierdzenie to jak zalecenie "ekspertyzy" na Plextorze :)

Czytając dalej... test na Plextorze wykazał 2x więcej błędów niż na LiteOn'ie.
http://forum.cdrinfo.pl/653556-post19.html

Jitter w normie ale błędy Beta mimo poprawnych wartości poszarpane.
W miejscach uskoków (zależy od korekcji czytnika) mogą być problemy z odczytem.

Taki urok testowania na różnych napędach. :spoko:

:)

tomek.xp 03.09.2006 15:38

Cytat:

Napisany przez slawekj
Zaraz zaczepki.

Nowy czyta i podziwia. :spoko:
Sławek czyta i widzi jedynie niskie błędy PIE/PIF.
Bardzo dobrze wypalona to ryzykowne stwierdzenie. :>

:)

nawet "nowy" wie że takie stwierdzenie to jak zalecenie "ekspertyzy" na Plextorze :)

slawekj 03.09.2006 15:31

Cytat:

Napisany przez tomek.xp
Sławek szuka zaczepki :boks:
:)

Zaraz zaczepki.

Nowy czyta i podziwia. :spoko:
Sławek czyta i widzi jedynie niskie błędy PIE/PIF.
Bardzo dobrze wypalona to ryzykowne stwierdzenie. :>

Tutaj :czytaj: też niskie błędy a płytka tylko dobrze wypalona.
http://forum.cdrinfo.pl/653512-post17.html

:)

tomek.xp 03.09.2006 15:27

Cytat:

Napisany przez slawekj
...
Czy jest bardzo dobrze wypalona? ???

:)

Sławek szuka zaczepki :boks:

:)

slawekj 03.09.2006 15:24

Cytat:

Napisany przez Atlantis
A tak wygląda ta sama płyta testowana na CD-DVD Speed. Jak widać na ECC 8/1 przeszłaby jako bardzo dobrze wypalona. :P

Prośba o podawanie napędu i prędkości nagrywania.
Płytka ma niski poziom błędów.
Czy jest bardzo dobrze wypalona? ???

:)

Atlantis 03.09.2006 13:01

A tak wygl***261;da ta sama p***322;yta testowana na CD-DVD Speed. Jak wida***263; na ECC 8/1 przesz***322;aby jako bardzo dobrze wypalona. :P

http://img131.imageshack.us/img131/43/fl93dscb8.png

Atlantis 02.09.2006 23:10

I znowu du***380;o b***322;***281;d***243;w PIF na pocz***261;tku, wyra***378;nie w grupach (nawet po kilkaset...), ta dziesi***261;tka na pocz***261;tku nieco razi... Niemniej oczywi***347;cie w normie, gdybym robi***322; test na 8/1 pewnie nawet nie zwr***243;ci***322;oby si***281; na to uwagi. ;)
Za to jedno trzeba przyzna***263; - ***322;adny wykres pie generuj***261; p***322;ytki z tego cake'a. ;)

http://img380.imageshack.us/img380/8715/fl93zu1.png

slawekj 31.08.2006 23:24

Cytat:

Napisany przez Mich@ł
Kolejne wypały...
x16 (podczas nagrywania był spadek napięcia.. Efekt widać na wykresie :taktak: )

Sprawa znana i opisana.
http://forum.cdrinfo.pl/590894-post12.html
http://forum.cdrinfo.pl/590926-post13.html

:)

Mich@ł 31.08.2006 23:15

Kolejne wypały...
x12
http://images3.fotosik.pl/147/f0b2981adc263774med.png

x8
http://images1.fotosik.pl/156/f153ae78dfc2cd86med.png

x16 (podczas nagrywania był spadek napięcia.. Efekt widać na wykresie :taktak: )
http://images4.fotosik.pl/110/b707bf2d93f6f09b.png

Ciąg dalszy nastąpi.. Jest jeszcze dużo rzeczy do palenia :D

slawekj 31.08.2006 22:51

Cytat:

Napisany przez @ndy
@Atlantis Ja na twoim miejscu już dawno bym w niego klikną i zobaczył co się stanie :D

:spoko:

http://forum.cdrinfo.pl/attachments/...g?d=1150562118

:)

pawelblu 31.08.2006 22:21

Cytat:

Napisany przez @ndy
@Atlantis Ja na twoim miejscu już dawno bym w niego klikną i zobaczył co się stanie :D

Dosc sluszna uwaga.

gallus 31.08.2006 22:17

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Mich@***322;
Kolejny Verbatim x16, burn x8
Wykresy s***261; bardzo podobne do siebie..
Jednak musz***281; jako***347; zej***347; poni***380;ej poziomu 5 b***322;***281;d***243;w PIF :D

Niby te same Verbatimy... ale u Ciebie o wiele mniej PIF-***243;w i ni***380;szy jitter...

andy 31.08.2006 22:09

@Atlantis Ja na twoim miejscu ju***380; dawno bym w niego klikn***261; i zobaczy***322; co si***281; stanie :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.