Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Atlantis 31.08.2006 21:33

Nie mam problem***243;w z angielskim przynajmniej nie w tym przypadku, wiem co tam pisze. :)
Ale w takim razie, skoro tam jest "SmartBurn jest wylaczony - NIE", czyli jednym s***322;owiem W***321;***260;CZONY, to czemu obok jest przycisk z opcj***261; ENABLE SmartBurn...
Przecie***380; te dwie rzeczy s***261; ze sob***261; sprzeczne. :)

pawelblu 31.08.2006 21:14

Cytat:

Napisany przez Atlantis
Ale ten program chyba nie może w żaden sposób zaszkodzić nagrywarce? ;)

Ściągnąłem i oto jak wygląda to okienko:

http://img520.imageshack.us/img520/1230/okienkopc1.png

Tak więc funkcja z tego co widzę wyłączona, ale można ją włączyć? Powinienem to zrobić? Jeśli rzeczywiście poprawia jakość, to dlaczego defaulktowo jest wyłączona? Czy jej aktywowanie czymś grozi? Moze wpłynąc negatywnie na żywotność napędu? JAkie zmiany dokładnie wywołuje wciśnięcie tego przycisku i czy są odwracalne?

Tam jest napisane tak:

masz mozliwosc wylaczenia SmartBurn - TAK
(wspomaga funkcje wylaczenia SmartBurn - w tlumaczeniu doslownym - bleee)
SmartBurn jest wylaczony - NIE

Mich@ł 31.08.2006 19:35

Ilość załączników: 1
Kolejny Verbatim x16, burn x8
Wykresy są bardzo podobne do siebie..
Jednak muszę jakoś zejś poniżej poziomu 5 błędów PIF :D

Atlantis 31.08.2006 18:59

Chwilę, a przypadkiem on tera nie jest wyłączony sądząc po screenie, który wrzuciłem przed chwilą? ;)

Poprawka:

Jest niby napisne, że "SmartBurn function is disabled: NO" - czyli wygląda jakby byłą włączona....
Ale dlaczego na przycisku jest napis "Enable SmartBurn"?? Więc w końcu jest włączony czy nie? :)

slawekj 31.08.2006 18:48

Cytat:

Napisany przez Atlantis
A co dokładnie zmieni? ;)

Nic.
Można wyłączyć SmartBurn i zobaczyć jak nagrywają się nośniki. :>

:)

Atlantis 31.08.2006 18:46

Cytat:

Napisany przez slawekj
nie zaszkodzi. :spoko:

A co dokładnie zmieni? ;)


Cytat:

Proponuję przerobić na 832S.
:)
Tylko po co? ;) Przecież DL nie będę na nim nagrywał, przerabianie na 832S miało sens z tego co pamiętam do czasu, gdy wypiścili firmware USOS, bo to od 832 było zwyczajnie nowsze. :)

slawekj 31.08.2006 18:39

Cytat:

Napisany przez Atlantis
Ale ten program chyba nie może w żaden sposób zaszkodzić nagrywarce? ;)

:nie: zaszkodzi. :spoko:

Proponuję przerobić na 832S.

:)

Atlantis 31.08.2006 18:34

Ale ten program chyba nie może w żaden sposób zaszkodzić nagrywarce? ;)

Ściągnąłem i oto jak wygląda to okienko:

http://img520.imageshack.us/img520/1230/okienkopc1.png

Tak więc funkcja z tego co widzę wyłączona, ale można ją włączyć? Powinienem to zrobić? Jeśli rzeczywiście poprawia jakość, to dlaczego defaulktowo jest wyłączona? Czy jej aktywowanie czymś grozi? Moze wpłynąc negatywnie na żywotność napędu? JAkie zmiany dokładnie wywołuje wciśnięcie tego przycisku i czy są odwracalne?

slawekj 31.08.2006 18:17

Cytat:

Napisany przez Atlantis
A więc w końcu LiteOn SOHW-812S posiada SmartBurn czy nie?

Posiada :uklon:

Pobieramy SmartBurn v3.1.16
http://www.liteonit.com/global/index...per&Itemid=153

nagrywamy... testujemy. :spoko:

:)

tomek.xp 31.08.2006 16:35

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x16@x16 palony na LG GSA-4163B vA106 :taktak:
Załącznik 33506

Atlantis 31.08.2006 15:02

A wi***281;c w ko***324;cu LiteOn SOHW-812S posiada SmartBurn czy nie? Bo baza nagrywarek na cdrinfo.pl m***243;wi, ***380;e ma, a tutaj przeczyta***322;em wypowied***378;, ***380;e to tylko te nowsze. :) A wi***281;c jak to jest? ;)

John M. Kane 31.08.2006 14:34

Dzi***281;ki, ju***380; namierzy***322;em kilku sprzedwc***243;w, kt***243;rzy zapewne s***261; "sklepowymi" sprzedawcami i je***380;eli b***281;dzie potrzeba to zakupi***281; towar u nich. Dzi***281;ki za szybk***261; odpowied***378;.

tomek.xp 31.08.2006 14:31

@ndy
dziękuje :)

@John M. Kane
ja tam w podróby nie wierze...
kupuje gdzie bądź i przeważnie są ok'a oczywiście jakość Verbów bywa różnna ale według mnie to są dobre albo bardzo dobre, tylko radze kupić oryginalnie pakowane bo przy przepakowywaniu zawsze mogą się dostać jakieś zanieczyszczenia czy wilgoć.

Mich@ł 31.08.2006 14:31

Cytat:

Napisany przez John M. Kane
...

Pytanie jedno, krótkie - czy ktoś zaopatruje się w owe Verby na Allegro i ma tam zaufanego sprzedawce?? Żeby nie było, że mi przyśle jakieś CMC czy coś takiego tylko te 004 ewentualnie 003 jeżeli jeszcze są w obiegu (akurat mi to różnicy nie robi czy 3 czy 4).
...

Czy zaufany.. Nie jestem do końca pewien, ale dostałem od niego Verby made in india "te 004" ;) Palą się dobrze, narazie nie mam zastrzeżeń.
Dzisiaj wieczorkiem jeszcze kilka wypaleń :D
http://allegro.pl/show_user.php?uid=596109

John M. Kane 31.08.2006 14:20

Przepraszam, ale mam chwilowy dost***281;p do komputera i nie mog***281; przewertowa***263; 23 stron.

Pytanie jedno, kr***243;tkie - czy kto***347; zaopatruje si***281; w owe Verby na Allegro i ma tam zaufanego sprzedawce?? ***379;eby nie by***322;o, ***380;e mi przy***347;le jakie***347; CMC czy co***347; takiego tylko te 004 ewentualnie 003 je***380;eli jeszcze s***261; w obiegu (akurat mi to r***243;***380;nicy nie robi czy 3 czy 4).

PS. @ndy - fajny avatar :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.