![]() |
Nie mam problem***243;w z angielskim przynajmniej nie w tym przypadku, wiem co tam pisze. :)
Ale w takim razie, skoro tam jest "SmartBurn jest wylaczony - NIE", czyli jednym s***322;owiem W***321;***260;CZONY, to czemu obok jest przycisk z opcj***261; ENABLE SmartBurn... Przecie***380; te dwie rzeczy s***261; ze sob***261; sprzeczne. :) |
Cytat:
masz mozliwosc wylaczenia SmartBurn - TAK (wspomaga funkcje wylaczenia SmartBurn - w tlumaczeniu doslownym - bleee) SmartBurn jest wylaczony - NIE |
Ilość załączników: 1
Kolejny Verbatim x16, burn x8
Wykresy są bardzo podobne do siebie.. Jednak muszę jakoś zejś poniżej poziomu 5 błędów PIF :D |
Chwilę, a przypadkiem on tera nie jest wyłączony sądząc po screenie, który wrzuciłem przed chwilą? ;)
Poprawka: Jest niby napisne, że "SmartBurn function is disabled: NO" - czyli wygląda jakby byłą włączona.... Ale dlaczego na przycisku jest napis "Enable SmartBurn"?? Więc w końcu jest włączony czy nie? :) |
Cytat:
Można wyłączyć SmartBurn i zobaczyć jak nagrywają się nośniki. :> :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Proponuję przerobić na 832S. :) |
Ale ten program chyba nie może w żaden sposób zaszkodzić nagrywarce? ;)
Ściągnąłem i oto jak wygląda to okienko: http://img520.imageshack.us/img520/1230/okienkopc1.png Tak więc funkcja z tego co widzę wyłączona, ale można ją włączyć? Powinienem to zrobić? Jeśli rzeczywiście poprawia jakość, to dlaczego defaulktowo jest wyłączona? Czy jej aktywowanie czymś grozi? Moze wpłynąc negatywnie na żywotność napędu? JAkie zmiany dokładnie wywołuje wciśnięcie tego przycisku i czy są odwracalne? |
Cytat:
Pobieramy SmartBurn v3.1.16 http://www.liteonit.com/global/index...per&Itemid=153 nagrywamy... testujemy. :spoko: :) |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x16@x16 palony na LG GSA-4163B vA106 :taktak:
Załącznik 33506 |
A wi***281;c w ko***324;cu LiteOn SOHW-812S posiada SmartBurn czy nie? Bo baza nagrywarek na cdrinfo.pl m***243;wi, ***380;e ma, a tutaj przeczyta***322;em wypowied***378;, ***380;e to tylko te nowsze. :) A wi***281;c jak to jest? ;)
|
Dzi***281;ki, ju***380; namierzy***322;em kilku sprzedwc***243;w, kt***243;rzy zapewne s***261; "sklepowymi" sprzedawcami i je***380;eli b***281;dzie potrzeba to zakupi***281; towar u nich. Dzi***281;ki za szybk***261; odpowied***378;.
|
@ndy
dziękuje :) @John M. Kane ja tam w podróby nie wierze... kupuje gdzie bądź i przeważnie są ok'a oczywiście jakość Verbów bywa różnna ale według mnie to są dobre albo bardzo dobre, tylko radze kupić oryginalnie pakowane bo przy przepakowywaniu zawsze mogą się dostać jakieś zanieczyszczenia czy wilgoć. |
Cytat:
Dzisiaj wieczorkiem jeszcze kilka wypaleń :D http://allegro.pl/show_user.php?uid=596109 |
Przepraszam, ale mam chwilowy dost***281;p do komputera i nie mog***281; przewertowa***263; 23 stron.
Pytanie jedno, kr***243;tkie - czy kto***347; zaopatruje si***281; w owe Verby na Allegro i ma tam zaufanego sprzedawce?? ***379;eby nie by***322;o, ***380;e mi przy***347;le jakie***347; CMC czy co***347; takiego tylko te 004 ewentualnie 003 je***380;eli jeszcze s***261; w obiegu (akurat mi to r***243;***380;nicy nie robi czy 3 czy 4). PS. @ndy - fajny avatar :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.