![]() |
Czytałem sporo, że "plusy" mają lepszą wytrzymałość od "minusów" i byłem na nie zdecydowany, a dokładniej na te:
http://allegro.pl/item822832267.html Ale teraz znalazłem "minusy" od polecanego producenta Mitsubishi Kagaku Media: http://allegro.pl/item826003982.html i już nie wiem, które będą lepsze. Co Wy byście brali na moim miejscu? PS. A tak w ogóle to witam na forum |
Ilość załączników: 7
Nocne testy Verbatimów palone w latach 05\06\07
Załącznik 53016 Załącznik 53017 Załącznik 53018 Załącznik 53019 Załącznik 53020 Załącznik 53021 Załącznik 53022 |
Cytat:
widać te płyty są wyjatkiem ;p Teraz 12x na moim Pionku ;) http://ego.pq.pl/Images/verb3.JPG Jednak coś gówno warta ta nagrywarka ;p |
I samo za się mówi coby 16x nie nagrywać. ;)
|
http://ego.pq.pl/Images/verbatim.jpg
tutaj juz nagrana: (16x) na lajonie Kod:
Nero DiscSpeed: Disc InfoStrasznie marnie wypadło pod koniec ;/ Edit2 ---------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nagrana 12x http://ego.pq.pl/Images/verb2.JPG ale ta juz wyszła przyzwoicie :spoko: |
Ilość załączników: 2
|
Cake 25 kupione w Agito.pl
MCC 004 palone 8x http://images29.fotosik.pl/317/6e9fefc9563c4d7f.png MCC 004 palone 12x http://images44.fotosik.pl/53/4a409b6872adb1e9.png |
|
Ostatnio nabyłem MCC 004, wcześniej nagrywałem na YUDEN000 T03, nagrane na 112 x8, niech ktoś zinterpretuje wyniki bo ja nie potrafię ;)
http://img139.imageshack.us/img139/5...dvd1ge4.th.jpg http://img388.imageshack.us/img388/5...dvd2ld9.th.jpg http://img388.imageshack.us/img388/5...ert1mq0.th.jpg http://img253.imageshack.us/img253/3...ert2me3.th.jpg |
Na cdrinfo.pl wisi informacja, ***380;e 12***37; ;). Mo***380;e to dla CD jest jeszcze.
W praktyce ma***322;o jest nagrywarek i p***322;yt (chyba tylko pionek + dobra seria verb***243;w), kt***243;re potrafi***261; utrzyma***263; jitter ca***322;y czas < 9%. Nie spotka***322;em si***281; te***380; z czytnikami, kt***243;rym by wy***380;szy jitter jako***347; specjalnie przeszkadza***322;. Mo***380;e na w***322;asne potrzeby rozlu***378;ni***263; troch***281; ramy specyfikacji? |
Cytat:
:czytaj: prof. testy. (JC) http://www.cdrinfo.com/Sections/Revi...2642&PageId=24 Norma ECMA http://www.ecma-international.org/pu...T/Ecma-349.pdf Cytat:
|
BTW kupi***322;em znowu 100 szt. z Tajwanu. Co ciekawe, nagrywaj***261; si***281; one najlepiej 16x... wkr***243;tce wrzuc***281; testy por***243;wnawcze. Niestety Pionek 212 ma wad***281; i zawsze niszczy p***322;ytki w tym samym miejscu przy nagrywaniu szybszym ni***380; 12x. Musz***281; skombinowa***263; sk***261;d***347; za p***243;***322; darmo 215 :]
Co do odr***243;***380;niania Prodisc***243;w od CMC, uda***322;o mi si***281; jeszcze dokopa***263; do ciekawych informacji, niestety do zastosowania wymagaj***261; one otwarcia pude***322;ka. Przy samym otworze w ***347;rodku p***322;yty jest w plastiku wyt***322;oczony kod. Przyk***322;adowe kody: PAH637JA31035535 6 to CMC (kod zaczyna si***281; od kilku literek) 4254F1213+04308C10 to Prodisc (+ lub - w ***347;rodku kodu) 5007 512 +R C B 10930 to Moser Baer India VI4417KA144652 Singapur (kod zaczyna si***281; od V) Por***243;wna***322;em z moj***261; kolekcj***261; p***322;yt i te informacje si***281; zgadzaj***261; (opr***243;cz Singapuru, kt***243;rego nie mam). Musz***281; jeszcze uzupe***322;ni***263;, ***380;e gdy pisa***322;em o rozpoznawaniu cmc od prodisca po pude***322;ku (po zaokr***261;gleniu g***243;rnej obr***281;czy), mia***322;em na my***347;li cake na 50 p***322;yt. Setki od Prodisca osobi***347;cie nigdy nie widzia***322;em. B***322;***281;dna jest powszechnie rozpowszechniona informacja jakoby wysoko***347;***263; g***243;rnej obr***281;czy decydowa***322;a o rozr***243;***380;nieniu CMC/Prodisc. Tak si***281; zabawnie z***322;o***380;y***322;o, ***380;e moje nowe pude***322;ko ma wysok***261; ostr***261; obr***281;cz, poprzednie za***347; mia***322;o r***243;wnie***380; ostr***261;, ale ni***380;sz***261; obr***281;cz, za***347; p***322;yty z obu maj***261; kody PAP*. |
Jitter podobno może 12% wynosić?
|
Ilość załączników: 1
kolejna Printable palona 8x na Px760v1.07
Załącznik 49960 |
bo nie mam Litka...
a Px nie mia***322;em czasu... |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.