Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

mirekk122 01.06.2012 13:58

od zawsze używam płyt właśnie takich jak napisałeś i jestem z nich zadowolony:) verbatim

czary2mary 22.04.2012 08:19

Ilość załączników: 1
Najnowszy MCC 004-00 z Indii -Imburn x6( zapis -obraz płyty z 2010 )
Bez rewelacji :ysz:

Załącznik 59424

czary2mary 22.08.2011 18:28

Testuj z prędkością X 4

Co do nagrywania u mnie na IHAS -224 najlepiej te płyty nagrywają się w przedziale x 8-12.

marchwiak5 22.08.2011 17:56

Dawno nikt nie wklejał testów to z racji na zmianę nagrywarki z lg wkleje test:

http://img137.imagevenue.com/loc228/..._123_228lo.jpg

palone x16

Wynik przy wypale x8 dla tej samej partii był znacznie lepszy - jakie jest optimum dla tego napędu i płyt - poprzednie wypały z lg jak teraz testuje na litku były znacznie lepsze :(

czary2mary 19.05.2011 09:50

Używam i chwalę- najlepsze zwykłe CD teraz robi Sony i JVC :)

cabanmat 18.05.2011 21:12

Witam
Właśnie kupiłem sobie 25pack płyt CD-R JVC od Taiyo-Yuden (Made in Japan)

Czy to oznacza mój błąd ? ;)

Czy produkcja Indyjska jest lepsza od japońskiej ?

Czy Nero DiscSpeed działa w tle ? Bo nie pokazuje mi się okno tylko jest ikonka na pasku zadań

lucass3 08.04.2010 19:42

http://www.wgraj.net/img.php/56748.gif




http://www.wgraj.net/img.php/56769.gif

lucass3 08.04.2010 19:40

http://www.wgraj.net/img.php/56755.gifhttp://forum.cdrinfo.pl/%3Ca%20href=...%3E%20%3C/a%3Ehttp://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=56748

lucass3 08.04.2010 19:16

http://www.wgraj.net/img.php/56742.gif

lucass3 08.04.2010 18:03

"Nie patrz na to to tylko taki Nerwowski:) wymysł który różnie współpracuje z różnymi napędami"


Wydaje mi się że napęd nie ma nic do rzeczy.Ponieważ to Nero daje wynik po jakości wykresów.A u mnie wykresy są "lepsze" a pkt mniej.
Próbowałem też na starszym Nero ale nadal to samo.

czary2mary 08.04.2010 14:42

Ilość załączników: 2
Nie patrz na to to tylko taki Nerwowski:) wymysł który różnie współpracuje z różnymi napędami.Jak na dzisiejsze płyty to naprawdę dobrze-i tyle lepiej nie będzie;)

Moje dzisiejsze smażenia Nero 9 x4 i x12

Załącznik 54541

Załącznik 54542

lucass3 07.04.2010 19:39

Tak sobie przeglądam temat, i nie mi ktoś wytłumaczy dlaczego inni mają więcej błędów PIE i PIF dostają po 97/98 pkt.
A ja tylko 95 mimo że mam wszystkie wartości mniejsze????:wow::sciana:

lucass3 07.04.2010 18:10

http://www.wgraj.net/img.php/56655.gif




Wszystkie płyty (10) z cake (25) trzymają podobny poziom.
Żadna nie nagrało się ani powyżej,ani poniżej 95 pkt.
Błędy PIE i PIF również na każdej są bardzo zbliżone.

mensir67pl 27.02.2010 09:56

Ilość załączników: 3
ale z made in ...nie wiem ||

pionier 8x
Załącznik 54225

benq 8x
Załącznik 54226

DVD-R pionier 8X
Załącznik 54227

superrrmario 26.02.2010 14:56

Ilość załączników: 1
Pierwszy wypał nowego Litka


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.