![]() |
od zawsze używam płyt właśnie takich jak napisałeś i jestem z nich zadowolony:) verbatim
|
Ilość załączników: 1
Najnowszy MCC 004-00 z Indii -Imburn x6( zapis -obraz płyty z 2010 )
Bez rewelacji :ysz: Załącznik 59424 |
Testuj z prędkością X 4
Co do nagrywania u mnie na IHAS -224 najlepiej te płyty nagrywają się w przedziale x 8-12. |
Dawno nikt nie wklejał testów to z racji na zmianę nagrywarki z lg wkleje test:
http://img137.imagevenue.com/loc228/..._123_228lo.jpg palone x16 Wynik przy wypale x8 dla tej samej partii był znacznie lepszy - jakie jest optimum dla tego napędu i płyt - poprzednie wypały z lg jak teraz testuje na litku były znacznie lepsze :( |
Używam i chwalę- najlepsze zwykłe CD teraz robi Sony i JVC :)
|
Witam
Właśnie kupiłem sobie 25pack płyt CD-R JVC od Taiyo-Yuden (Made in Japan) Czy to oznacza mój błąd ? ;) Czy produkcja Indyjska jest lepsza od japońskiej ? Czy Nero DiscSpeed działa w tle ? Bo nie pokazuje mi się okno tylko jest ikonka na pasku zadań |
|
|
|
"Nie patrz na to to tylko taki Nerwowski:) wymysł który różnie współpracuje z różnymi napędami"
Wydaje mi się że napęd nie ma nic do rzeczy.Ponieważ to Nero daje wynik po jakości wykresów.A u mnie wykresy są "lepsze" a pkt mniej. Próbowałem też na starszym Nero ale nadal to samo. |
Ilość załączników: 2
Nie patrz na to to tylko taki Nerwowski:) wymysł który różnie współpracuje z różnymi napędami.Jak na dzisiejsze płyty to naprawdę dobrze-i tyle lepiej nie będzie;)
Moje dzisiejsze smażenia Nero 9 x4 i x12 Załącznik 54541 Załącznik 54542 |
Tak sobie przeglądam temat, i nie mi ktoś wytłumaczy dlaczego inni mają więcej błędów PIE i PIF dostają po 97/98 pkt.
A ja tylko 95 mimo że mam wszystkie wartości mniejsze????:wow::sciana: |
http://www.wgraj.net/img.php/56655.gif
Wszystkie płyty (10) z cake (25) trzymają podobny poziom. Żadna nie nagrało się ani powyżej,ani poniżej 95 pkt. Błędy PIE i PIF również na każdej są bardzo zbliżone. |
Ilość załączników: 3
ale z made in ...nie wiem ||
pionier 8x Załącznik 54225 benq 8x Załącznik 54226 DVD-R pionier 8X Załącznik 54227 |
Ilość załączników: 1
Pierwszy wypał nowego Litka
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.