![]() |
Cytat:
|
Ilość załączników: 4
palony 6x
112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting Załącznik 47619 Załącznik 47620 Załącznik 47621 Załącznik 47622 |
Nie do ko***324;ca. Przy 6x Jitter powinien by***263; r***243;wnomierny.
TA na pocz***261;tku i wi***281;ksze b***322;***281;dy ***347;wiadcz***261; o s***322;abej kondycji tych Verbatim***243;w. :) |
No nie***378;le :)
|
Dziś kupione w 100 płytowym cake'u Made in India, Pioneer 212, 6x:
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/6x_mcc.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png |
Żeby nie było, że mam coś nie tego ze sprzętem ;)
Stare zapasy, Pioneer 212, 6x http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x587.jpeg Gdyby nie ta końcówka ;) http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta1528.jpeg http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta2979.jpeg http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta3869.jpeg |
A to ciekawe... moje s***261; made in... China :szczerb:
Pierwszy raz widze chi***324;skie Verby, mo***380;e to jakie***347; podr***243;by... |
Te nowe pudełko masz Made in... ?
Wypatrzyłem dziś w jednym sklepie stupłytowca w nowej szacie graficznej, MCC, Made in India. Nie chcę znowu wtopić ;) |
To sobie popatrz na wcze***347;niejsze wypa***322;y z mojej 1655 na r***243;***380;nych no***347;nikach :)
Szczeg***243;lnie starsze Verby i Philipsy. Mo***380;e nie jest idealnie, ale dobrze :P W zwi***261;zku z tym wnioskuje, ***380;e za TA odpowiada nie tylko sam palnik, ale jako***347;***263; no***347;nika r***243;wnie***380; :D |
Ale tragiczno***347;***263; TA jest raczej zwi***261;zana z samym palnikiem. Na moim 1650 nawet na porz***261;dnych kr***261;***380;kach TA outer jest kataklizmem.
|
Ilość załączników: 4
MCC004 chyba też nie ten co dawniej
Wypaliłem sobie dzisiaj Verba z nowej serii, poprzednio paliłem stare zapasy, jeszcze ze starą szatą graficzną. Wychodziły ładnie i bardzo ładnie... Teraz dla kontrastu... 8x@DW1655 Załącznik 47590 Załącznik 47591 Załącznik 47592 Załącznik 47593 Stosunkowo wysoki poziom błędów, jitter na granicy normy... TA słabe, na końcu wręcz tragiczne. Dla porównania stary MCC004 palony z tą samą prędkością na tej samej nagrywarce: http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post911686 |
Przecie***380; nie od dzi***347; wiadomo, ***380;e yuden ju***380; nie ten, co dawniej. :czytaj:
:] |
Pioneer 212, 12x
http://img508.imageshack.us/img508/1510/8xyr9.jpg http://img153.imageshack.us/img153/4809/12ta1gf4.jpg http://img521.imageshack.us/img521/4804/12ta2ph2.jpg http://img376.imageshack.us/img376/5505/12ta3bf9.jpg 8x http://img166.imageshack.us/img166/97/8xjb3.jpg Komentarz do PIF: prawdopodobnie płyta jest uszkodzona. Jedna z tego cake'a w połowie przestała się nagrywać i poszła do kosza. http://img132.imageshack.us/img132/8950/8xta1rj7.jpg http://img231.imageshack.us/img231/6413/8xta2ji1.jpg http://img364.imageshack.us/img364/6122/8xta3iw7.jpg 16x nawet nie chcielibyście widzieć. Powiem tylko, że PIF >=6. Nawet nie można do tych niby płyt dobrać prędkości, bo przy każdej wychodzi źle. Następnym razem na pewno już nie kupię TY (( Mam na szczęście jeszcze kilka sztuk indyjskich MCC004. Będę musiał jakąś wypalić, żeby wykluczyć uszkodzenie nagrywarki :sciana: |
Sie zgadza, katastrofa wr***281;cz.
|
Ilość załączników: 1
Pioneer 212, 6x. Tragedia.
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.