Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

SpeedFreaK 22.04.2008 22:29

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 923639)
Nie do końca. Przy 6x Jitter powinien być równomierny.
TA na początku i większe błędy świadczą o słabej kondycji tych Verbatimów.

:)

Taaa... w porównaniu do moich chińskich, ten to ideał :]

seku 22.04.2008 22:18

Ilość załączników: 4
palony 6x
112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting
Załącznik 47619
Załącznik 47620
Załącznik 47621
Załącznik 47622

slawekj 22.04.2008 21:00

Nie do ko***324;ca. Przy 6x Jitter powinien by***263; r***243;wnomierny.
TA na pocz***261;tku i wi***281;ksze b***322;***281;dy ***347;wiadcz***261; o s***322;abej kondycji tych Verbatim***243;w.

:)

SpeedFreaK 22.04.2008 20:50

No nie***378;le :)

mkkot 22.04.2008 20:35

Dziś kupione w 100 płytowym cake'u Made in India, Pioneer 212, 6x:

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/6x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png

mkkot 21.04.2008 13:07

Żeby nie było, że mam coś nie tego ze sprzętem ;)

Stare zapasy, Pioneer 212, 6x

http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x587.jpeg

Gdyby nie ta końcówka ;)

http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta1528.jpeg
http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta2979.jpeg
http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta3869.jpeg

SpeedFreaK 21.04.2008 12:40

A to ciekawe... moje s***261; made in... China :szczerb:

Pierwszy raz widze chi***324;skie Verby, mo***380;e to jakie***347; podr***243;by...

mkkot 21.04.2008 12:10

Te nowe pudełko masz Made in... ?

Wypatrzyłem dziś w jednym sklepie stupłytowca w nowej szacie graficznej, MCC, Made in India. Nie chcę znowu wtopić ;)

SpeedFreaK 21.04.2008 11:12

To sobie popatrz na wcze***347;niejsze wypa***322;y z mojej 1655 na r***243;***380;nych no***347;nikach :)
Szczeg***243;lnie starsze Verby i Philipsy. Mo***380;e nie jest idealnie, ale dobrze :P

W zwi***261;zku z tym wnioskuje, ***380;e za TA odpowiada nie tylko sam palnik, ale jako***347;***263; no***347;nika r***243;wnie***380; :D

QB 21.04.2008 00:20

Ale tragiczno***347;***263; TA jest raczej zwi***261;zana z samym palnikiem. Na moim 1650 nawet na porz***261;dnych kr***261;***380;kach TA outer jest kataklizmem.

SpeedFreaK 20.04.2008 22:55

Ilość załączników: 4
MCC004 chyba też nie ten co dawniej

Wypaliłem sobie dzisiaj Verba z nowej serii, poprzednio paliłem stare zapasy, jeszcze ze starą szatą graficzną. Wychodziły ładnie i bardzo ładnie... Teraz dla kontrastu...

8x@DW1655

Załącznik 47590

Załącznik 47591

Załącznik 47592

Załącznik 47593

Stosunkowo wysoki poziom błędów, jitter na granicy normy...
TA słabe, na końcu wręcz tragiczne.

Dla porównania stary MCC004 palony z tą samą prędkością na tej samej nagrywarce:
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post911686

joujoujou 20.04.2008 22:46

Przecie***380; nie od dzi***347; wiadomo, ***380;e yuden ju***380; nie ten, co dawniej. :czytaj:

:]

mkkot 20.04.2008 21:55

Pioneer 212, 12x

http://img508.imageshack.us/img508/1510/8xyr9.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/4809/12ta1gf4.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/4804/12ta2ph2.jpg
http://img376.imageshack.us/img376/5505/12ta3bf9.jpg


8x


http://img166.imageshack.us/img166/97/8xjb3.jpg

Komentarz do PIF: prawdopodobnie płyta jest uszkodzona. Jedna z tego cake'a w połowie przestała się nagrywać i poszła do kosza.

http://img132.imageshack.us/img132/8950/8xta1rj7.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/6413/8xta2ji1.jpg
http://img364.imageshack.us/img364/6122/8xta3iw7.jpg

16x nawet nie chcielibyście widzieć. Powiem tylko, że PIF >=6.
Nawet nie można do tych niby płyt dobrać prędkości, bo przy każdej wychodzi źle. Następnym razem na pewno już nie kupię TY ((

Mam na szczęście jeszcze kilka sztuk indyjskich MCC004. Będę musiał jakąś wypalić, żeby wykluczyć uszkodzenie nagrywarki :sciana:

SpeedFreaK 20.04.2008 19:40

Sie zgadza, katastrofa wr***281;cz.

mkkot 20.04.2008 17:20

Ilość załączników: 1
Pioneer 212, 6x. Tragedia.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.