Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

SpeedFreaK 08.05.2008 16:09

Ilość załączników: 4
Kolejny... też 4x @ LH20A1P

Załącznik 47853

Załącznik 47854

Załącznik 47855

Załącznik 47856

SpeedFreaK 08.05.2008 16:07

Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony 4x na LH20A1P. Masakra.

Załącznik 47849

Załącznik 47850

Załącznik 47851

Załącznik 47852

Dawno nie trafiłem tak złych Verbów.

ed hunter 08.05.2008 14:14

4x na tym co widać. Made in Taiwan.

Załącznik 47842

Załącznik 47843

Załącznik 47844

Załącznik 47845

mkkot 08.05.2008 13:42

Test***243;w mojej partii nie znalaz***322;em ;)
A co do tego, ***380;e wiadomo jak pali***263;... niestety te moje p***322;yty nie lubi***261; by***263; nagrywane 6x. Nagra***322;em sobie tak jeszcze jedn***261; i wysz***322;a dosy***263; s***322;abo. Szkoda, ***380;e nie zrobi***322;em obrazka.

BTW powy***380;sza p***322;yta 16x dzia***322;a bez problemu na stacjonarce. R***243;wnie***380; 6x. Tylko te z Taiyo Yuden mi nie chodz***261; ;)

slawekj 03.05.2008 18:51

Tyle test***243;w... wiadomo co i jak pali***263;.
A Kolega x16 i .... p***322;ytka do kosza. ???

:)

QB 03.05.2008 18:13

Ale za to peak shift ***347;rodka i na zewn***261;trz bardzo niski... :szczerb:.

SpeedFreaK 03.05.2008 17:24

Masakra :szczerb:

mkkot 03.05.2008 16:48

Made in India, Pioneer 212, 1.24 bitsetting, 16x:

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/16x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png

:ysz:

punisher 02.05.2008 09:22

To plex 716 tak s***322;abo pali?? :>

QB 01.05.2008 10:22

@slawekj: Ale nie por***243;wnujmy wyniku do Pionka. Napisa***322;em, ***380;e nie***378;le jak na Plexa i podkre***347;li***322;em, ***380;e jitter jest wysoki. I tak to wypada 3 razy lepiej, ni***380; niekt***243;re moje wypa***322;y z 716A :>.

slawekj 30.04.2008 23:05

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez QB (Post 926003)
Jak na Plextora, to ca***322;kiem, ca***322;kiem... Jitter troch***281; wysoki i pity nieco nadszarpni***281;te... Ale og***243;lnie wypada zno***347;nie :).

To bardzo ***378;le wypalona p***322;ytka.
***346;r. Jitter nie mo***380;e przekracza***263; 9***37;. Pozostaje... :fiu:

Dla por***243;wnania te***380; Verbatim made in China palony Pioneer 215@S15J

Załącznik 47741

:spoko:

QB 30.04.2008 22:20

Jak na Plextora, to ca***322;kiem, ca***322;kiem... Jitter troch***281; wysoki i pity nieco nadszarpni***281;te... Ale og***243;lnie wypada zno***347;nie :).

SpeedFreaK 30.04.2008 21:00

Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony @4x na PX716A

Załącznik 47737

Załącznik 47738

Załącznik 47739

Załącznik 47740


:szczerb:

mkkot 24.04.2008 15:34

Pioneer 212 1.24 + bitsetting

12x

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/12x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta3.png

Tym razem gorzej, ale i tak nie jest źle.

mkkot 23.04.2008 08:40

slawekj, bo to by***322;a pierwsza z brzegu, teraz b***281;dzie lepiej ;)

Pioneer 212 1.24 + bitsetting

8x

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/8x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta3.png

Hmm, mo***380;e faktycznie powinienem zmieni***263; strategi***281; na yudena. Tylko kto***347; zrobi***322; MCC specjalnie dla MCC i nie mam pewno***347;ci, czy to najlepszy pomys***322;.

SpeedFreaK zobacz sobie 64 stron***281; w tym temacie, pierwszy post od g***243;ry.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.