![]() |
Ilość załączników: 4
|
Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony 4x na LH20A1P. Masakra.
Załącznik 47849 Załącznik 47850 Załącznik 47851 Załącznik 47852 Dawno nie trafiłem tak złych Verbów. |
|
Test***243;w mojej partii nie znalaz***322;em ;)
A co do tego, ***380;e wiadomo jak pali***263;... niestety te moje p***322;yty nie lubi***261; by***263; nagrywane 6x. Nagra***322;em sobie tak jeszcze jedn***261; i wysz***322;a dosy***263; s***322;abo. Szkoda, ***380;e nie zrobi***322;em obrazka. BTW powy***380;sza p***322;yta 16x dzia***322;a bez problemu na stacjonarce. R***243;wnie***380; 6x. Tylko te z Taiyo Yuden mi nie chodz***261; ;) |
Tyle test***243;w... wiadomo co i jak pali***263;.
A Kolega x16 i .... p***322;ytka do kosza. ??? :) |
Ale za to peak shift ***347;rodka i na zewn***261;trz bardzo niski... :szczerb:.
|
Masakra :szczerb:
|
Made in India, Pioneer 212, 1.24 bitsetting, 16x:
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/16x_mcc.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png :ysz: |
To plex 716 tak s***322;abo pali?? :>
|
@slawekj: Ale nie por***243;wnujmy wyniku do Pionka. Napisa***322;em, ***380;e nie***378;le jak na Plexa i podkre***347;li***322;em, ***380;e jitter jest wysoki. I tak to wypada 3 razy lepiej, ni***380; niekt***243;re moje wypa***322;y z 716A :>.
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
***346;r. Jitter nie mo***380;e przekracza***263; 9***37;. Pozostaje... :fiu: Dla por***243;wnania te***380; Verbatim made in China palony Pioneer 215@S15J Załącznik 47741 :spoko: |
Jak na Plextora, to ca***322;kiem, ca***322;kiem... Jitter troch***281; wysoki i pity nieco nadszarpni***281;te... Ale og***243;lnie wypada zno***347;nie :).
|
Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony @4x na PX716A
Załącznik 47737 Załącznik 47738 Załącznik 47739 Załącznik 47740 :szczerb: |
Pioneer 212 1.24 + bitsetting
12x http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/12x_mcc.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta1.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta2.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta3.png Tym razem gorzej, ale i tak nie jest źle. |
slawekj, bo to by***322;a pierwsza z brzegu, teraz b***281;dzie lepiej ;)
Pioneer 212 1.24 + bitsetting 8x http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/8x_mcc.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta1.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta2.png http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta3.png Hmm, mo***380;e faktycznie powinienem zmieni***263; strategi***281; na yudena. Tylko kto***347; zrobi***322; MCC specjalnie dla MCC i nie mam pewno***347;ci, czy to najlepszy pomys***322;. SpeedFreaK zobacz sobie 64 stron***281; w tym temacie, pierwszy post od g***243;ry. |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.