Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

QB 17.04.2008 23:48

Pasteli DVD ju***380; raczej nie uraczysz :( Chyba, ***380;e ze starych zapas***243;w. Teraz wy***322;***261;cznie zosta***322;y Pastele CD-R, zreszt***261; bardzo dobre.

mkkot 17.04.2008 23:11

Jak ja tego nie zauważyłem wcześniej? :sciana:

Należy się piwo :]

Można gdzieś dostać pastele DVD w cake'u?

joujoujou 16.04.2008 21:16

Ilość załączników: 1
Dokładnie tak, jak ed pisze. :taktak:

A tak wygląda "nieyudenowy" cake:

Załącznik 47533

:]

QB 16.04.2008 13:36

Zamiast zarysu z***261;bk***243;w, powinne by***263; widoczne ostre kraw***281;dzie (taki wielobok) poprzez napi***281;t***261; foli***281;... Przynajmniej tak mia***322;em w przypadku Pasteli.

ed hunter 16.04.2008 13:26

tu nie chodzi o jakie***347; magiczne wzory na spodzie, a o kszta***322;t pude***322;ka, dok***322;adnie wieczka, tego przezroczystego :> ma rozszerzenie, to od TY ma :taktak: i wida***263; z daleka. i jeszcze te z***261;bki na dole - te***380; charakterystyczne, ale ich przes foli***281; mo***380;e nie by***263; wida***263;...

Załącznik 47522

mkkot 16.04.2008 12:33

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 921234)
Na podstawie kształtu cake'a jednoznacznie da się tylko odróżnić yudeny od nieyudenów. :mruga:

Problem w tym, że już od dawna nie. Kilka miesięcy temu kupiłem 100szt. MMC 004 z Indii, które na spodzie cake'a miały wzór wskazujący na yudeny.

A tak z ciekawości, są jakieś fabryki, które robią tylko MCC? Tak żeby można było od razu poznać po Made in.. cośtam?

Ronaldinho 16.04.2008 09:22

Dzięki za wyjaśnienie:piwo:

joujoujou 16.04.2008 01:28

Na podstawie kszta***322;tu cake'a jednoznacznie da si***281; tylko odr***243;***380;ni***263; yudeny od nieyuden***243;w. :mruga:

http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post829640 - na przyk***322;adzie tych sprzed zmiany kolorystyki.

Opr***243;cz japan i india wyst***281;puj***261; bodaj***380;e jeszcze verby z Tajwanu i z Chin. :]

Ronaldinho 16.04.2008 01:01

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 921162)
Kształt cake'a wskazuje na Made in Japan (yuden inside) czyli nie kupować. :nie:

Jednakże zdjęcie może być prezentowane wyłącznie w celach poglądowych - warto zapytać sprzedawcę, czy aby nie ma Made in India. :>

joujoujou
Wysłałem zapytanie ale póki co zero odzewu.
Może zaproponuj na przykładzie Allegro te płyty, które warto kupować.
Ja się kompletnie nie orientuję w tych kształtach cake'a. ;)

zene_k 15.04.2008 21:07

Cytat:

Napisany przez panTOMas (Post 920457)


PS. Połowa testów w tym wątku jest robiona na Litkach.

No i co z tego? Kompletnie o niczym to nie świadczy, przecież to, że testują na litkach nie oznacza, że litek to najlepszy napęd do testów. Moim zdaniem, i nie tylko moim, nie jest :nie:

joujoujou 15.04.2008 20:11

Kszta***322;t cake'a wskazuje na Made in Japan (yuden inside) czyli nie kupowa***263;. :nie:

Jednak***380;e zdj***281;cie mo***380;e by***263; prezentowane wy***322;***261;cznie w celach pogl***261;dowych - warto zapyta***263; sprzedawc***281;, czy aby nie ma Made in India. :>

Ronaldinho 15.04.2008 10:34

Płyty kupuje średnio raz na pół roku, dziś mi się skończył cake i trzeba coś kupić.
Zawsze brałem advanced azo+, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć???

Trafiłem na coś takiego:
http://nosniki.net/product_info.php/...roducts_id/339

Opłaca się inwestować w te płyty?
Jeśli nie, to polećcie jakieś dobre płytki DVD+R. :)

Pozdrawiam

panTOMas 13.04.2008 22:01

Cytat:

Napisany przez seku (Post 920188)
@panTOMas
tym ze według mnie LITKI sie nie nadają do testowania

No tak, już lecę kupić DaTARIUS'a :)


PS. Połowa testów w tym wątku jest robiona na Litkach.

seku 13.04.2008 10:33

Ilość załączników: 5
@panTOMas
tym ze według mnie LITKI sie nie nadają do testowania

Verbatim DVD+R 16x Printable full face bez logo Verb... od środka

108pln za 100szt.

palona 8x
112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting
Załącznik 47432
Załącznik 47433
Załącznik 47434
Załącznik 47435
Załącznik 47436

panTOMas 12.04.2008 13:07

Cytat:

Napisany przez seku (Post 919477)
@panTOMas

PIF to może i niezły || bo skan na Litku

A jak wytłumaczysz różnicę między MCC a YUD ?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.