![]() |
Pasteli DVD ju***380; raczej nie uraczysz :( Chyba, ***380;e ze starych zapas***243;w. Teraz wy***322;***261;cznie zosta***322;y Pastele CD-R, zreszt***261; bardzo dobre.
|
Jak ja tego nie zauważyłem wcześniej? :sciana:
Należy się piwo :] Można gdzieś dostać pastele DVD w cake'u? |
Ilość załączników: 1
|
Zamiast zarysu z***261;bk***243;w, powinne by***263; widoczne ostre kraw***281;dzie (taki wielobok) poprzez napi***281;t***261; foli***281;... Przynajmniej tak mia***322;em w przypadku Pasteli.
|
tu nie chodzi o jakie***347; magiczne wzory na spodzie, a o kszta***322;t pude***322;ka, dok***322;adnie wieczka, tego przezroczystego :> ma rozszerzenie, to od TY ma :taktak: i wida***263; z daleka. i jeszcze te z***261;bki na dole - te***380; charakterystyczne, ale ich przes foli***281; mo***380;e nie by***263; wida***263;...
Załącznik 47522 |
Cytat:
A tak z ciekawości, są jakieś fabryki, które robią tylko MCC? Tak żeby można było od razu poznać po Made in.. cośtam? |
Dzięki za wyjaśnienie:piwo:
|
Na podstawie kszta***322;tu cake'a jednoznacznie da si***281; tylko odr***243;***380;ni***263; yudeny od nieyuden***243;w. :mruga:
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post829640 - na przyk***322;adzie tych sprzed zmiany kolorystyki. Opr***243;cz japan i india wyst***281;puj***261; bodaj***380;e jeszcze verby z Tajwanu i z Chin. :] |
Cytat:
Wysłałem zapytanie ale póki co zero odzewu. Może zaproponuj na przykładzie Allegro te płyty, które warto kupować. Ja się kompletnie nie orientuję w tych kształtach cake'a. ;) |
Cytat:
|
Kszta***322;t cake'a wskazuje na Made in Japan (yuden inside) czyli nie kupowa***263;. :nie:
Jednak***380;e zdj***281;cie mo***380;e by***263; prezentowane wy***322;***261;cznie w celach pogl***261;dowych - warto zapyta***263; sprzedawc***281;, czy aby nie ma Made in India. :> |
Płyty kupuje średnio raz na pół roku, dziś mi się skończył cake i trzeba coś kupić.
Zawsze brałem advanced azo+, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć??? Trafiłem na coś takiego: http://nosniki.net/product_info.php/...roducts_id/339 Opłaca się inwestować w te płyty? Jeśli nie, to polećcie jakieś dobre płytki DVD+R. :) Pozdrawiam |
Cytat:
PS. Połowa testów w tym wątku jest robiona na Litkach. |
Ilość załączników: 5
@panTOMas
tym ze według mnie LITKI sie nie nadają do testowania Verbatim DVD+R 16x Printable full face bez logo Verb... od środka 108pln za 100szt. palona 8x 112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting Załącznik 47432 Załącznik 47433 Załącznik 47434 Załącznik 47435 Załącznik 47436 |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.