Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

QB 11.04.2008 22:00

Na p***322;ytach kt***243;re mia***322;y peak shift ok. 6***37;, po crossflashu mojego Litka na 20A4P, wychodzi***322;o np. 11%. Poza tym pity by***322; pokrzywione, niesymetryczne... zupe***322;ne bzdury. Wracam na 20A1P.

punisher 11.04.2008 21:34

Cytat:

Napisany przez QB (Post 919508)
Testy TA na 20A4P są nieporozumieniem. LiteOn coś schrzanił w FW i ten model źle testuje. Zawsze peak shift wychodzi powyżej 10% :P.

Potwierdzam. Testy TA to nieporozumienie. Przy prędkości 4x wychodzą lepiej, ale ja tu wierzyć w te wyniki przy takiej rozbieżności?

QB 11.04.2008 19:42

Testy TA na 20A4P s***261; nieporozumieniem. LiteOn co***347; schrzani***322; w FW i ten model ***378;le testuje. Zawsze peak shift wychodzi powy***380;ej 10***37; :P.

seku 11.04.2008 18:42

@panTOMas

PIF to może i niezły || bo skan na Litku

ale Peak shift 15% :rotfl:

a pity i landy :ysz:

panTOMas 11.04.2008 17:58

Ilość załączników: 4
Verbatim made in Japan palony tym samym plikiem, co powyżej x8 na 115L 1.18

Załącznik 47409

panTOMas 11.04.2008 16:21

Ilość załączników: 4
MCC 004 made in Taiwan palony x8 na 115L 1.18
Załącznik 47402
niezły PIF :)
Załącznik 47403
Załącznik 47405
Załącznik 47404

SpeedFreaK 03.04.2008 22:36

Ilość załączników: 5
2. Palony 6x na LH20A1P

Załącznik 47235

Załącznik 47236

Załącznik 47237

Załącznik 47238

Załącznik 47239

SpeedFreaK 03.04.2008 22:33

Ilość załączników: 5
1. Palony 8x na PX-716A 1.11

Załącznik 47227

Załącznik 47228

Załącznik 47229

Załącznik 47230

Załącznik 47231

QB 03.04.2008 15:15

Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R 16x PX-716A 1.11 8x
Załącznik 47222
Załącznik 47223
Załącznik 47224
Załącznik 47225

SpeedFreaK 01.04.2008 22:35

Ilość załączników: 5
8x na DW1655.

Jest oki, ale bywało lepiej ;)

Załącznik 47183

Załącznik 47184

Załącznik 47185

Załącznik 47186

Załącznik 47187

SpeedFreaK 21.03.2008 18:59

Ilość załączników: 4
Palony 8x na DW1655...

Załącznik 46906

Załącznik 46907

Załącznik 46908

Załącznik 46909

:)

slawekj 19.03.2008 19:06

Cytat:

Napisany przez SpeedFreaK (Post 910902)
Palony 4x na BenQ DW1655
P***322;ytka made in Taiwan, bardzo przeci***281;tnie to wysz***322;o...

Trzeba poprawi***263; Pioneerem 12x. :spoko:
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/905691-post112.html
http://forum.cdrinfo.pl/909035-post141.html

:)

SpeedFreaK 19.03.2008 18:01

Ilość załączników: 4
Palony 4x na BenQ DW1655


Załącznik 46838

Załącznik 46839

Załącznik 46840

Załącznik 46841

Płytka made in Taiwan, bardzo przeciętnie to wyszło...

punisher 13.03.2008 13:57

Ilość załączników: 3
TA takie sobie, ale to tylko litek :)
Załącznik 46744
Załącznik 46743
Załącznik 46745

rork 13.03.2008 13:16

Cake taki sobie, ale jak wida***263; r***243;wny, jak wychodzi TA?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.