![]() |
Ilość załączników: 1
Płytka z cake'a jak wyżej palona tym razem na Litku DH-20A4P 6x
Załącznik 46719 |
Ilość załączników: 2
Cake 25 szt., jeszcze w starym opakowaniu. Niestety płyty takie sobie.
Palone na pioneer 112 6x. Załącznik 46693 Załącznik 46694 |
@rork: Wypalik ***322;adniutki :) Ma***322;y peak shift, PI r***243;wnie***380;.
|
Ilość załączników: 2
Wypalona x8 na pioneer 112D/112L/A12J strategia mcc004 zmieniona na YOUDEN003
Załącznik 46623 Załącznik 46622 :spoko: ps. szpilki jak zwykle w tych samych miejscach - fabryczne ;) |
Ilość załączników: 1
Verbatim nowa seria (z filotetowym pasem) Mitsubishi Kagaku Media Company Made in China 2007, palona x8 na PIONEER_DVD-RW__DVR-215D_1.18
Załącznik 46612 |
Jak na LG to ca***322;kiem niez***322;y wynik. :)
|
Ilość załączników: 4
Palony x8 na LG GSA-T10N PR03 - całkiem, całkiem :)
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348 |
Ale jeszcze A12J.
:) |
Ilość załączników: 2
Palona x8 pioneer 112D - strategia zmieniona :taktak: na youden
Załącznik 46386 Załącznik 46385 lepiej ? :> - chyba troszkę tak. ps. szpilki pif w 3 paczkach po ~80 zostawiła fabryka :haha: |
Ilość załączników: 5
|
Koniecznie zmieni***263; strategi***281; na YUDEN000 T03. B***281;dzie r***243;wnomierny Jitter od pocz***261;tku.
:) |
Ilość załączników: 2
Dawno już nie paliłem na pionku 112D, to pomyślałem, że troszke go rozruszam :D, a oto wyniki
palona x8 Załącznik 46305 Załącznik 46304 jak można zauważyć, moje obecne verby mają kilka wrażliwych miejsc, w których są skoki PIF np. okolica 1,5GB :D ale poza tymi niuansami są ok :spoko: |
Ilość załączników: 4
Palony x6 na 111L strategia Yuden000 T03
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179 TA1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179 TA2 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179 TA3 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179 |
Dzięki za info. A może dałoby się coś dokładniej. W rodzaju tego poradnika http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/ ? Byłbym bardzo wdzięczny, a z pewnością nie ja jeden.
|
Testy bez Jitter.
TA czym mniejsze tym lepsze. Pity i landy jednakowe. Pr***281;dko***347;***263; testu 2x. Por***243;wnaj .... http://forum.cdrinfo.pl/903332-post103.html P***322;ytka ***378;le wypalona. :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.