Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 13.03.2008 10:15

Ilość załączników: 1
Płytka z cake'a jak wyżej palona tym razem na Litku DH-20A4P 6x
Załącznik 46719

punisher 11.03.2008 23:28

Ilość załączników: 2
Cake 25 szt., jeszcze w starym opakowaniu. Niestety płyty takie sobie.
Palone na pioneer 112 6x.

Załącznik 46693

Załącznik 46694

QB 09.03.2008 20:30

@rork: Wypalik ***322;adniutki :) Ma***322;y peak shift, PI r***243;wnie***380;.

rork 08.03.2008 12:24

Ilość załączników: 2
Wypalona x8 na pioneer 112D/112L/A12J strategia mcc004 zmieniona na YOUDEN003

Załącznik 46623

Załącznik 46622

:spoko:

ps. szpilki jak zwykle w tych samych miejscach - fabryczne ;)

jordan27 07.03.2008 22:26

Ilość załączników: 1
Verbatim nowa seria (z filotetowym pasem) Mitsubishi Kagaku Media Company Made in China 2007, palona x8 na PIONEER_DVD-RW__DVR-215D_1.18
Załącznik 46612

rork 02.03.2008 22:12

Jak na LG to ca***322;kiem niez***322;y wynik. :)

kowanski 02.03.2008 18:13

Ilość załączników: 4
Palony x8 na LG GSA-T10N PR03 - całkiem, całkiem :)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

slawekj 02.03.2008 15:49

Ale jeszcze A12J.

:)

rork 02.03.2008 15:02

Ilość załączników: 2
Palona x8 pioneer 112D - strategia zmieniona :taktak: na youden

Załącznik 46386

Załącznik 46385

lepiej ? :> - chyba troszkę tak.

ps. szpilki pif w 3 paczkach po ~80 zostawiła fabryka :haha:

piotrek123 01.03.2008 23:53

Ilość załączników: 5
Wypał 20x ||

Załącznik 46331

Załącznik 46332

Załącznik 46333

Załącznik 46334

Załącznik 46335

slawekj 01.03.2008 18:55

Koniecznie zmieni***263; strategi***281; na YUDEN000 T03. B***281;dzie r***243;wnomierny Jitter od pocz***261;tku.

:)

rork 01.03.2008 17:49

Ilość załączników: 2
Dawno już nie paliłem na pionku 112D, to pomyślałem, że troszke go rozruszam :D, a oto wyniki

palona x8

Załącznik 46305

Załącznik 46304

jak można zauważyć, moje obecne verby mają kilka wrażliwych miejsc, w których są skoki PIF np. okolica 1,5GB :D ale poza tymi niuansami są ok :spoko:

kowanski 01.03.2008 13:50

Ilość załączników: 4
Palony x6 na 111L strategia Yuden000 T03

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA1
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA2
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA3
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179

panTOMas 29.02.2008 17:26

Dzięki za info. A może dałoby się coś dokładniej. W rodzaju tego poradnika http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/ ? Byłbym bardzo wdzięczny, a z pewnością nie ja jeden.

slawekj 29.02.2008 17:19

Testy bez Jitter.
TA czym mniejsze tym lepsze. Pity i landy jednakowe. Pr***281;dko***347;***263; testu 2x.
Por***243;wnaj .... http://forum.cdrinfo.pl/903332-post103.html
P***322;ytka ***378;le wypalona.

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.