![]() |
Cytat:
|
a tam wysoki jak by ***347;rednia by***322;a ponad 10 to trzeba by by***322;o sie martwic jak dla mnie jest b.dobrze zwa***380;aj***261;c ze palone na Benq palnik ma ju***380; ok. 2 lat i FW ju***380; z lekka starawe
|
Cytat:
I ***380;eby kolega sie nie zdziwi***322;, ale na dobrej p***322;ycie i Nec sie spisze. Mam p***322;yty TDK DVD+R od MBI, kt***243;re sprawdza***322;em po dw***243;ch latach i s***261; ***347;wietnie wypalone (oczywi***347;cie jak na tamte czasy i mo***380;liwo***347;ci 3520A) |
Cytat:
ale nie ma szans uzyskać takiego "wypału" na np.Nec-u wiec nagrywarka tez nie pozostaje bez znaczenia jak wiadomo |
Cytat:
:czytaj: Jitter Pioneer, LiteOn czy BenQ. http://forum.cdrinfo.pl/871907-post1273.html Pytanie kt***243;ra p***322;ytka lepiej wypalona ? Moim zdaniem na Pioneerze. :taktak: :) |
Ilość załączników: 1
|
Tak właśnie z takiego pudełka były. Szukaj lepiej MCC004. Płyty od TY są średnie.
|
Czy te yudeny to cake:
http://img201.imagevenue.com/img.php..._123_104lo.jpg bo pojawi***322;y sie takowe ostatnio i nie wiem czy warto sie w nie zaopatrzyc |
Ilość załączników: 1
|
Cytat:
I o to chodzi. :spoko: :) |
Ilość załączników: 1
kolejny cake 10szt. i tym razem bez rewelacji
palona 8x 112@A12J+speed+DVD-ROM 1.24 Załącznik 44259 TA nie ma z powodu inaczej zapisywanego bitu po zmianie przez MSC i Plextor wykrywa jako DVD-ROM ale o tym już pisałem :) |
Wcale bym nie powiedzia***322;, ***380;e pioneer nagra***322; s***322;abiej. Sprawdzi***322;e***347; powierzchnie p***322;yt przez nagraniem? By***263; mo***380;e pionkowi trafi***322;a si***281; gorsza p***322;yta i st***261;d taki wynik testu. Zreszt***261; nie ma co ocenia***263; po jednej nagranej p***322;ycie.
|
No wiadomo ze lepiej nagrywac 8x, ale chcialem por***243;wna***263; te same plyty nagrane na roznych nagrywarkach i okazalo sie ze litek lepiej nagral dane z predkoscia 16x niz pioneer 115d
|
Ja tam widz***281; dobrze wypalon***261; p***322;yt***281; na drugim te***347;cie. Nie wiem po co si***281; ***347;pieszysz, skoro chcesz mie***263; wypalon***261; dobrze p***322;ytk***281;. 3-4 minuty wi***281;cej chyba znajdziesz??
Sorry nie dopatrzy***322;em, ***380;e pierwsza p***322;ytka nagrana jest na pionku, a druga na litku. Wypal wi***281;cej p***322;yt i wtedy por***243;wnuj. |
No niestety, najlepiej wypalac na nim plyty maks 8x
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.