Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 19.12.2007 22:23

Cytat:

Napisany przez seku (Post 873550)
a tam wysoki jak by średnia była ponad 10 to trzeba by było sie martwic jak dla mnie jest b.dobrze zważając ze palone na Benq palnik ma już ok. 2 lat i FW już z lekka starawe

Ze starawym napędem sie zgodzę, ale czyżby 1640 nie obsługiwał tego nośnika?? Gdyby to była jakaś nowość wśród nośników to owszem.

seku 19.12.2007 22:20

a tam wysoki jak by ***347;rednia by***322;a ponad 10 to trzeba by by***322;o sie martwic jak dla mnie jest b.dobrze zwa***380;aj***261;c ze palone na Benq palnik ma ju***380; ok. 2 lat i FW ju***380; z lekka starawe

punisher 19.12.2007 22:17

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 873518)
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

Te***380; pomarudz***281;. Jitter wysoki, reszta super, a jak TA??
I ***380;eby kolega sie nie zdziwi***322;, ale na dobrej p***322;ycie i Nec sie spisze. Mam p***322;yty TDK DVD+R od MBI, kt***243;re sprawdza***322;em po dw***243;ch latach i s***261; ***347;wietnie wypalone (oczywi***347;cie jak na tamte czasy i mo***380;liwo***347;ci 3520A)

mensir67pl 19.12.2007 22:06

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 873536)
To nie BenQ tylko dobre płytki.
:czytaj: Jitter Pioneer, LiteOn czy BenQ.
http://forum.cdrinfo.pl/871907-post1273.html

Pytanie która płytka lepiej wypalona ?
Moim zdaniem na Pioneerze. :taktak:

:)

zgadza sie nośnik jest "pierwszy sort "
ale nie ma szans uzyskać takiego "wypału" na np.Nec-u
wiec nagrywarka tez nie pozostaje bez znaczenia jak wiadomo

slawekj 19.12.2007 21:54

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 873518)
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

To nie BenQ tylko dobre p***322;ytki.
:czytaj: Jitter Pioneer, LiteOn czy BenQ.
http://forum.cdrinfo.pl/871907-post1273.html

Pytanie kt***243;ra p***322;ytka lepiej wypalona ?
Moim zdaniem na Pioneerze. :taktak:

:)

mensir67pl 19.12.2007 21:11

Ilość załączników: 1
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

Załącznik 44301

punisher 19.12.2007 01:01

Tak właśnie z takiego pudełka były. Szukaj lepiej MCC004. Płyty od TY są średnie.

juveziom 19.12.2007 00:44

Czy te yudeny to cake:
http://img201.imagevenue.com/img.php..._123_104lo.jpg


bo pojawi***322;y sie takowe ostatnio i nie wiem czy warto sie w nie zaopatrzyc

punisher 18.12.2007 22:06

Ilość załączników: 1
Palenie na pionek 112, prędkość 8x

Załącznik 44271

Średnio, na jeża :)

slawekj 18.12.2007 16:13

Cytat:

Napisany przez seku (Post 872956)
TA nie ma z powodu inaczej zapisywanego bitu po zmianie przez MSC
i Plextor wykrywa jako DVD-ROM ale o tym już pisałem :)

Prawdziwie nadpisany bit.
I o to chodzi. :spoko:

:)

seku 18.12.2007 12:19

Ilość załączników: 1
kolejny cake 10szt. i tym razem bez rewelacji

palona 8x 112@A12J+speed+DVD-ROM 1.24

Załącznik 44259

TA nie ma z powodu inaczej zapisywanego bitu po zmianie przez MSC
i Plextor wykrywa jako DVD-ROM ale o tym już pisałem :)

punisher 17.12.2007 18:29

Wcale bym nie powiedzia***322;, ***380;e pioneer nagra***322; s***322;abiej. Sprawdzi***322;e***347; powierzchnie p***322;yt przez nagraniem? By***263; mo***380;e pionkowi trafi***322;a si***281; gorsza p***322;yta i st***261;d taki wynik testu. Zreszt***261; nie ma co ocenia***263; po jednej nagranej p***322;ycie.

Bródka 17.12.2007 18:17

No wiadomo ze lepiej nagrywac 8x, ale chcialem por***243;wna***263; te same plyty nagrane na roznych nagrywarkach i okazalo sie ze litek lepiej nagral dane z predkoscia 16x niz pioneer 115d

punisher 17.12.2007 17:59

Ja tam widz***281; dobrze wypalon***261; p***322;yt***281; na drugim te***347;cie. Nie wiem po co si***281; ***347;pieszysz, skoro chcesz mie***263; wypalon***261; dobrze p***322;ytk***281;. 3-4 minuty wi***281;cej chyba znajdziesz??
Sorry nie dopatrzy***322;em, ***380;e pierwsza p***322;ytka nagrana jest na pionku, a druga na litku. Wypal wi***281;cej p***322;yt i wtedy por***243;wnuj.

Bródka 17.12.2007 15:42

No niestety, najlepiej wypalac na nim plyty maks 8x


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.