Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Qbi@k 06.12.2007 18:24

Ilość załączników: 1
Benq 1640

Cake 25
Palone 8x
Verbatim (Made in India) 2005

Da sie z nich jeszcze cos wycisnac? Probowac na innych predkosciach? :>

punisher 05.12.2007 23:41

Na pewno płytki są dobrej jakości :P Palenie mogłoby być lepsze, jitter trochę wysoki. :P

lukasss 05.12.2007 21:10

Ilość załączników: 2
Plytaka palona x12 na nowym Litku LH-20A1L

EDIT:

Na drugim zrzucie inna płytka palona na drugim egzempłarzu tego samego modelu, nie znam sie do konca na tym ale wydaje mi sie ze wynik bardzo dobry ?

Bródka 05.12.2007 12:42

No wlasnie tez mi sie wydaje ze to jakas wadliwa partia

punisher 04.12.2007 20:44

Czy***380;by jaka***347; fizyczna wada p***322;yty. W podobnych miejscach wyst***281;puj***261; te skoki ilo***347;ci b***322;***281;d***243;w.

Bródka 04.12.2007 15:03

Ilość załączników: 2
Tu jeszcze daje dwa skany pierwszy palony 8x, a drugi 16x jak widac ten drugi do kosza ((
Verbatim DVD+R LS made in india w cake 10

punisher 03.12.2007 22:22

Wszystko zale***380;y na jakim no***347;niku s***261; te p***322;yty. Widzia***322;em te p***322;yty na no***347;niku infome R30 oraz MBIPG101R05. Te pierwsze s***261; ca***322;kiem dobre, a nawet bardzo dobre, na tych drugich nie pali***322;em. Ciekawe jakie oferuj***261; p***322;yty na wskazanym przez Ciebie linku. Wydaje mi si***281;, ***380;e te drugie.

Oktawian89 03.12.2007 21:36

"... palona na Benq 1640"
mysle , ze tak :taktak:

@ S***322;awek te p***322;ytki beda dobre i na tym podk***322;adzie ???

http://www.allegro.pl/item277475116_...graj_lcd_.html

punisher 03.12.2007 20:03

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 866572)
juz dawno nic nie .... palona na Benq 1640

Świetne palenia. Czy to stary dobry Benek 1640 pokazał po raz kolejny klasę?

Bródka 03.12.2007 19:50

Ilość załączników: 1
A tu taka sama plyta jak w moim powy***380;szym poscie, ale palona 16x
O dziwo ilosc bledow PIF jest mniejsza :hmm:

mensir67pl 03.12.2007 17:03

Ilość załączników: 4
juz dawno nic nie .... palona na Benq 1640

Załącznik 43898

Załącznik 43899

Załącznik 43900

Załącznik 43901

Bródka 03.12.2007 15:36

No w koncu palone na lidku ostatnio kupowalem sony i wydaje mi sie ze lepiej sie palily, teraz mnie cos podkusi***322;o na te verby choc nie sa najgorsze mogly by byc lepsze

A co jest na tej plycie to chyba widac po etykiecie, nie chcialo mi sie jej zamaza***263; :)

sobrus 03.12.2007 15:25

Podpis labelflash :D
A tak powa***380;nie to poziom PIF m***243;wi ***380;e lepiej tam nie zagl***261;da***263; :>
A tak zupe***322;nie powa***380;nie to moim zdaniem nie***378;le wysz***322;o... nie mam du***380;ych wymaga***324; :P. Chocia***380; z drugiej strony to przecie***380; Verbatim :(

ed hunter 03.12.2007 15:24

i jak zawsze mamy pytanie co za 4 GB?...

Bródka 03.12.2007 15:11

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x, Cake 25 Made in India za 23,89zl :D
Palona 8x na LITE-ON 18A1H HL09v


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.