Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 02.12.2007 21:22

Ilość załączników: 1
Kolejny wypał, wszystkie parametry jak wyżej, tylko płyta od TY. Jak widać do jakości MCC daleko.
Załącznik 43885
Słabe palenie, ale to z winy nośnika na którym paliłem :)

punisher 02.12.2007 20:44

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x 16 (cake 25 szt. made in India) palony na pioneer 112 (z bitsettingiem ;) )
Załącznik 43884
Bardzo dobre płyty, palenie dobre. Nowe firmware w pionku zdało egzamin.

slawekj 02.12.2007 12:54

Cytat:

Napisany przez Oktawian89 (Post 866090)
Czyli rozumiem jak mam juz kupowa***263; to verby made in India MCC ??
Chce dorwac cake 100 szt . bedzie sie to dobrze pali***322;o na mojej
wypalarce ?

Dla Samsunga 182-M nale***380;y szuka***263; Philipsa +Rx16 na Infome R30
Tak Verbatima wypala Pioneer 112. Samsung znacznie s***322;abiej.

:)

Oktawian89 02.12.2007 12:42

Czyli rozumiem jak mam juz kupowa***263; to verby made in India MCC ??
Chce dorwac cake 100 szt . bedzie sie to dobrze pali***322;o na mojej wypalarce ?

slawekj 22.11.2007 20:34

Ilość załączników: 3
Verbatim +Rx16 cake 25 szt. (made in India)

palony 8x Pionieer 112@A12J 1.22 plik ISO ImgBurn 2.3.2.0

Załącznik 43648

Załącznik 43649

Załącznik 43650

:spoko:

Jabba the Hutt 22.11.2007 03:01

W MM le***380;***261; verbatimy India ale maj***261; ju***380; 2 lata...Produkcja 2005. A podobno po roku nie wypalone, to ju***380; ***378;le.

SpeedFreaK 21.11.2007 22:58

India :taktak:

joujoujou 21.11.2007 22:55

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 861674)
i Made in Gdzie s***261; one? :szczerb:

Stawiam na India. :idea:

ed hunter 21.11.2007 22:42

i Made in Gdzie s***261; one? :szczerb:

seku 21.11.2007 22:38

@SpeedFreaK

zapodaj jeszcze scan na Benq

SpeedFreaK 21.11.2007 22:36

Ilość załączników: 4
Nabyłem nowe...

Palona 8x na BenQ DW1655

PIE/PIF
Załącznik 43614

TA

IN

Załącznik 43615

MID

Załącznik 43616

OUT

Załącznik 43617

Zachwycająco to nie wypadło... albo BenQ sie starzeje, albo słabsza partia Verbów.

Jabba the Hutt 07.11.2007 08:34

Cytat:

Napisany przez Ricki (Post 853566)
Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.

W Media Markecie ?

slawekj 04.11.2007 13:23

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez rork (Post 853806)
Hmm... palony x8 na pioneer 112D
i co o tym mysle***263;? Lepiej od LiteOna?

Ja nie mam w***261;tpliwo***347;ci. :spoko:
P***322;ytka wypalona na Pioneerze ma lepiej wypalone pity i landy.
Kreseczek nie licz***281;.

Pity i landy LtteOn LH-20A1H

Załącznik 43177

Załącznik 43178

Załącznik 43179

I symetria.... prawie idea***322; na Pioneerze.

:)

rork 04.11.2007 11:49

Ilość załączników: 3
Hmm... palony x8 na pioneer 112D

Załącznik 43172

Załącznik 43173

Załącznik 43174

i co o tym mysleć? Lepiej od LiteOna?

ps. x12 ponad 4000 błędów PIE :(

slawekj 03.11.2007 20:31

Cytat:

Napisany przez rork (Post 853638)
M***243;g***322;bym dok***322;adnie to samo powiedzie***263; o te***347;cie zlinku :taktak: , ale nie powiem :P
Mo***380;e i jitter za wysoki ale przynajmniej r***243;wny :>

ps. Pioneer lepiej zapisuje te p***322;yty ? sprawdz***281; :>

Nie sprawdzam za ka***380;dym razem TA... nie ma takiej potrzeby.
B***322;***281;dy PIE/PIF i Jitter. :taktak:

Pierwsza p***322;ytka z tej partii.
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=456

Czy Pioneer lepiej zapisuje od LiteOn'a ? ???

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.