![]() |
Cytat:
Może i jitter za wysoki ale przynajmniej równy :> TA nie wstawię bo nie zapisałem wyników, ale moge powiedzieć, że Jitter był w granicach 10%, a peak 4,5% do 9,5%. ps. Pioneer lepiej zapisuje te płyty ? sprawdzę :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To tylko kreseczki a napęd czyta.... http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=877 Jitter za wysoki :taktak: prośba o błędy TA. :) |
Cytat:
|
Mam do was taka prozbe, widzialem w poscie zdjecia jak odr***243;znic Verby od MMC i Yuden, przeszuka***322;em ten ca***322;y post ale bez skutku czy ktos moze podac zapodac mi linka ?
|
Ilość załączników: 2
YUDEN000 T03 palony x8 tym czym testowany
(pierwszy z 50) Załącznik 43126 no to jeszcze palona x12 Załącznik 43128 :spoko: |
Pokaza***322;y si***281; w Saturnie (nowy w Magnolii - Breslau) Verbatimy x16 ale made in Taiwan. Nie kupowa***322;em. Wybior***281; si***281; po hinduskie (India).
|
Si***281; pali***322;o. 8-)
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=63033 Ju***380; lepiej na verbach, a na TDKach dodatkowe kopie, na przyk***322;ad. Chocia***380;, jak kiedy***347; sobie policzy***322;em, ile mnie kosztuje palenie tylu kopii, to okaza***322;o si***281;, ***380;e taniej b***281;dzie dokupi***263; kolejny twardy dysk. :D |
Mam Panowie jeszcze problemik. Przypadkowo naby***322;em TDK Scratchproof x16 (TDK-003-00) wersja 1.3. Jaka***347; promocja by***322;a. 10 sztuk. Gra***263; na tym fotki na przyk***322;ad czy te***380; zaufa***263; normalnym Verbom x16 ? paliliscie to ju***380; ?
|
No to trzeba b***281;dzie naby***263;.
|
Ja te***380; je chwal***281;. :taktak:
:czytaj: W razie wtopy (w co w***261;tpi***281;) zwal wszystko na mnie (mog***281; poda***263; adres do wysy***322;ki). :> :mruga: |
W MM le***380;***261; obecnie p***322;yty Verbatim DVD+R made in india. Niestety 25 sztuk po 34 z***322;. Kupowa***263; ? Ed Hunter je chwali... Wola***322;bym 10 sztuk, wtedy wtopa mniejsza jesli oka***380;***261; si***281; z***322;e. Niestety do Delfina nie mam czasu jecha***263; na razie.
|
Spróbuj u jakiegoś kolegi zrobić eksperyment :idea: czy u niego napęd widzi te płyty :pytanie: Tylko system i nagrywarka musiałyby być te same, żeby mieć punkt odniesienia.
|
ok, ale czemu te plyty w ogole nie sa wykrywane??? rozumiem, ze takie cos moze sie dziac z tanimi nosnikami, ale z verbatimem? moze to kwestia tego ze sa to "plusy", moze z "minusami" by lepiej poszlo?
najlepsze jest to, ze na stronie verbatim jest napisane,ze te plyty wspolgraja z moja nagrywarka |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.