Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

rork 03.11.2007 18:32

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 853582)
Nie wiem czy :spoko:
To tylko kreseczki a napęd czyta....
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=877

Jitter za wysoki :taktak: prośba o błędy TA.

:)

Mógłbym dokładnie to samo powiedzieć o teście zlinku :taktak: , ale nie powiem :P
Może i jitter za wysoki ale przynajmniej równy :>

TA nie wstawię bo nie zapisałem wyników, ale moge powiedzieć, że Jitter był w granicach 10%, a peak 4,5% do 9,5%.

ps. Pioneer lepiej zapisuje te płyty ? sprawdzę :>

joujoujou 03.11.2007 18:24

Cytat:

Napisany przez grzegorz_1982 (Post 853510)
Mam do was taka prozbe, widzialem w poscie zdjecia jak odr***243;znic Verby od MMC i Yuden, przeszuka***322;em ten ca***322;y post ale bez skutku czy ktos moze podac zapodac mi linka ?

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...640#post829640

Portalnet 03.11.2007 16:25

Cytat:

Napisany przez Ricki (Post 853566)
Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.

a u mnie w Carrefur 25 szt Veratim DVD+R x16 kosztuje 9,90zl :) (tzn kosztowalo), zrobili wielka pomylke - w gazetce bylo ze 9,90 zl za 10 sztuk plyt ale w sklepie sie walneli i 25 szt spzredawali po 9,90 zl :) ( ale made in china)

slawekj 03.11.2007 15:29

Cytat:

Napisany przez rork (Post 852882)
YUDEN000 T03 palony x8 tym czym testowany
:spoko:

Nie wiem czy :spoko:
To tylko kreseczki a napęd czyta....
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=877

Jitter za wysoki :taktak: prośba o błędy TA.

:)

Ricki 03.11.2007 14:24

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt (Post 850312)
W MM leżą obecnie płyty Verbatim DVD+R made in india. Niestety 25 sztuk po 34 zł. Kupować ? Ed Hunter je chwali... Wolałbym 10 sztuk, wtedy wtopa mniejsza jesli okażą się złe. Niestety do Delfina nie mam czasu jechać na razie.

Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.

grzegorz_1982 03.11.2007 10:44

Mam do was taka prozbe, widzialem w poscie zdjecia jak odr***243;znic Verby od MMC i Yuden, przeszuka***322;em ten ca***322;y post ale bez skutku czy ktos moze podac zapodac mi linka ?

rork 01.11.2007 12:30

Ilość załączników: 2
YUDEN000 T03 palony x8 tym czym testowany

(pierwszy z 50)

Załącznik 43126

no to jeszcze palona x12

Załącznik 43128

:spoko:

Jabba the Hutt 28.10.2007 09:48

Pokaza***322;y si***281; w Saturnie (nowy w Magnolii - Breslau) Verbatimy x16 ale made in Taiwan. Nie kupowa***322;em. Wybior***281; si***281; po hinduskie (India).

joujoujou 25.10.2007 17:55

Si***281; pali***322;o. 8-)

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=63033

Ju***380; lepiej na verbach, a na TDKach dodatkowe kopie, na przyk***322;ad.

Chocia***380;, jak kiedy***347; sobie policzy***322;em, ile mnie kosztuje palenie tylu kopii, to okaza***322;o si***281;, ***380;e taniej b***281;dzie dokupi***263; kolejny twardy dysk. :D

Jabba the Hutt 25.10.2007 15:51

Mam Panowie jeszcze problemik. Przypadkowo naby***322;em TDK Scratchproof x16 (TDK-003-00) wersja 1.3. Jaka***347; promocja by***322;a. 10 sztuk. Gra***263; na tym fotki na przyk***322;ad czy te***380; zaufa***263; normalnym Verbom x16 ? paliliscie to ju***380; ?

Jabba the Hutt 25.10.2007 01:03

No to trzeba b***281;dzie naby***263;.

joujoujou 25.10.2007 00:47

Ja te***380; je chwal***281;. :taktak:

:czytaj:

W razie wtopy (w co w***261;tpi***281;) zwal wszystko na mnie (mog***281; poda***263; adres do wysy***322;ki). :>

:mruga:

Jabba the Hutt 25.10.2007 00:44

W MM le***380;***261; obecnie p***322;yty Verbatim DVD+R made in india. Niestety 25 sztuk po 34 z***322;. Kupowa***263; ? Ed Hunter je chwali... Wola***322;bym 10 sztuk, wtedy wtopa mniejsza jesli oka***380;***261; si***281; z***322;e. Niestety do Delfina nie mam czasu jecha***263; na razie.

romanesco 10.10.2007 14:55

Spróbuj u jakiegoś kolegi zrobić eksperyment :idea: czy u niego napęd widzi te płyty :pytanie: Tylko system i nagrywarka musiałyby być te same, żeby mieć punkt odniesienia.

chriss15 10.10.2007 14:35

ok, ale czemu te plyty w ogole nie sa wykrywane??? rozumiem, ze takie cos moze sie dziac z tanimi nosnikami, ale z verbatimem? moze to kwestia tego ze sa to "plusy", moze z "minusami" by lepiej poszlo?

najlepsze jest to, ze na stronie verbatim jest napisane,ze te plyty wspolgraja z moja nagrywarka


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.