Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

ed hunter 17.12.2007 15:35

To chyba ten Pioneer nie jest najlepszy do wypalania tych p***322;yt 16x...

Bródka 17.12.2007 15:27

Ilość załączników: 2
Dzisiaj bylem odebrac liteona z serwisu, jak wiadomo dali inny model niz oddalem nie dosc ze bez LS to jeszcze na SATA ((
Ale coz nic innego na magazynie nie mieli wiec dali to co mieli, zabralem sie do testow nagranych plyt na pioneer 115d i troche sie zawiodlem choc wiadomo litek nie jest najlepszy do testow

Pierwszy wykres nagrany na Pioneer 115D z predkoscia 16x
Drugi nagrany na liteon 20A1S takze z predkoscia 16x
Plyty Made In India

mensir67pl 10.12.2007 14:46

Ilość załączników: 4
nowy cake ..... gdyby nie ta "szpilka":>

Załącznik 44125

Załącznik 44126

Załącznik 44127

Załącznik 44128

punisher 10.12.2007 10:44

To niez***322;ego farta mia***322;e***347;. P***322;yty drogie, ale jakiej jako***347;ci. Co prawda pe***322;nych test***243;w nie zrobi***322;e***347;, ale powinno by***263; dobrze r***243;wnie***380; na testach TA.

seku 09.12.2007 21:09

@punisher

TA nie b***281;dzie narazie mam problem z Px poczytaj w temacie o nim nie wiem czego to wina rozpoznaje DVD+R ze zmienionym bitsettingiem jako t***322;oczone DVD-ROM

cake z MAKRO drogo bo za 10szt. 17,99pln

i na dodatek scany na Benq ciekawe jak by na Litku by***322; :D

punisher 09.12.2007 20:59

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :wow:
Te płytki są feneomenalnej chyba jakości. Bardzo mało błędów PIE, no i oczywiście świetne palenie plex-a. Prośba o test TA.

seku 09.12.2007 20:46

Ilość załączników: 2
ten sam cake

palona 8x Plextor 760 v.1.07
Załącznik 44112

palona 8x 112@122 A12-J +bit.
Załącznik 44113

seku 09.12.2007 14:52

Ilość załączników: 1
cake 10szt.

palona 4x Benq1655 :)
Załącznik 44104

slawekj 08.12.2007 12:28

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 868895)
I jak to widzisz Slawek? Ja jeszcze do końca nie rozumiem tych wykresów, wyjade mi się, że w pierwszej części nie jest za dobrze??

Widzę bardzo dobrze wypaloną płytkę.
Na początku u Verbatima jest ciut gorzej. To samo jest z końcówką.
Błędy TE/FE. Kto testuje ten wie. :spoko:

:)

punisher 08.12.2007 11:19

I jak to widzisz Slawek? Ja jeszcze do ko***324;ca nie rozumiem tych wykres***243;w, wyjade mi si***281;, ***380;e w pierwszej cz***281;***347;ci nie jest za dobrze??

mensir67pl 08.12.2007 00:29

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 868639)
Do kompletu prośba o test TA.

:)

........

Załącznik 44043

Załącznik 44044

Załącznik 44045

slawekj 07.12.2007 22:15

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 868577)
muszę Cię zmartwić to jest wypal na Benq1640 ;)

Do kompletu prośba o test TA.

:)

punisher 07.12.2007 21:06

NIe zmartwisz, bo chodzi***322;o mi o to, ***380;e na litku ***322;adnie testy wychodz***261;. A i tak uwa***380;am, ***380;e najlepiej pali pionek 112 :)

mensir67pl 07.12.2007 21:02

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 868568)
Chyba kupię sobie litka. Taki ładny jitter na nim wychodzi... A tak poważnie to bardzo dobre palenie. Szkoda, że mój benek nie chce sie popsuć. Może wtedy wymieniliby mi go na litka??

muszę Cię zmartwić to jest wypal na Benq1640 ;)

punisher 07.12.2007 20:18

Chyba kupię sobie litka. Taki ładny jitter na nim wychodzi... A tak poważnie to bardzo dobre palenie. Szkoda, że mój benek nie chce sie popsuć. Może wtedy wymieniliby mi go na litka??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.