![]() |
To chyba ten Pioneer nie jest najlepszy do wypalania tych p***322;yt 16x...
|
Ilość załączników: 2
Dzisiaj bylem odebrac liteona z serwisu, jak wiadomo dali inny model niz oddalem nie dosc ze bez LS to jeszcze na SATA ((
Ale coz nic innego na magazynie nie mieli wiec dali to co mieli, zabralem sie do testow nagranych plyt na pioneer 115d i troche sie zawiodlem choc wiadomo litek nie jest najlepszy do testow Pierwszy wykres nagrany na Pioneer 115D z predkoscia 16x Drugi nagrany na liteon 20A1S takze z predkoscia 16x Plyty Made In India |
Ilość załączników: 4
nowy cake ..... gdyby nie ta "szpilka":>
Załącznik 44125 Załącznik 44126 Załącznik 44127 Załącznik 44128 |
To niez***322;ego farta mia***322;e***347;. P***322;yty drogie, ale jakiej jako***347;ci. Co prawda pe***322;nych test***243;w nie zrobi***322;e***347;, ale powinno by***263; dobrze r***243;wnie***380; na testach TA.
|
@punisher
TA nie b***281;dzie narazie mam problem z Px poczytaj w temacie o nim nie wiem czego to wina rozpoznaje DVD+R ze zmienionym bitsettingiem jako t***322;oczone DVD-ROM cake z MAKRO drogo bo za 10szt. 17,99pln i na dodatek scany na Benq ciekawe jak by na Litku by***322; :D |
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :wow:
Te płytki są feneomenalnej chyba jakości. Bardzo mało błędów PIE, no i oczywiście świetne palenie plex-a. Prośba o test TA. |
Ilość załączników: 2
ten sam cake
palona 8x Plextor 760 v.1.07 Załącznik 44112 palona 8x 112@122 A12-J +bit. Załącznik 44113 |
Ilość załączników: 1
|
Cytat:
Na początku u Verbatima jest ciut gorzej. To samo jest z końcówką. Błędy TE/FE. Kto testuje ten wie. :spoko: :) |
I jak to widzisz Slawek? Ja jeszcze do ko***324;ca nie rozumiem tych wykres***243;w, wyjade mi si***281;, ***380;e w pierwszej cz***281;***347;ci nie jest za dobrze??
|
Ilość załączników: 3
Cytat:
Załącznik 44043 Załącznik 44044 Załącznik 44045 |
Cytat:
:) |
NIe zmartwisz, bo chodzi***322;o mi o to, ***380;e na litku ***322;adnie testy wychodz***261;. A i tak uwa***380;am, ***380;e najlepiej pali pionek 112 :)
|
Cytat:
|
Chyba kupię sobie litka. Taki ładny jitter na nim wychodzi... A tak poważnie to bardzo dobre palenie. Szkoda, że mój benek nie chce sie popsuć. Może wtedy wymieniliby mi go na litka??
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.