Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

panTOMas 29.02.2008 17:00

Ilość załączników: 2
Palona x8 na litku.
Przy okazji, gdyby ktoś zechciał przybliżyć, jak interpretować wyniki testów TA, bo nie mogę znaleźć ;)

DraCon25 29.02.2008 13:17

***321;adny Jitter i ogolnie bardzo dobre palenie

slawekj 29.02.2008 11:08

Cytat:

Napisany przez DraCon25 (Post 903538)
:spoko: wypas

:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/903332-post103.html

:spoko:

DraCon25 29.02.2008 11:03

:spoko: wypas

rork 28.02.2008 19:21

Ilość załączników: 2
Palona x8

Załącznik 46265

jedno TA - pozostałe są podobne

Załącznik 46266

szpilka na 1,5GB ma ~80piff :)

DraCon25 25.02.2008 11:00

Zeby nie ta ostatnia szpilka powiedzialbym PERFECT :)

rork 24.02.2008 16:18

Ilość załączników: 1
Troszke danych zmieniło miejsce pobytu przy pomocy litka, z takim wynikiem ;)

palony x6

Załącznik 46044

ostatnia szpilka zawiera ~150 PIFów - pewnie jakaś malutka skaza na poliwęglanie lub warstwie swiatłoczułej :D. I tak nie jest źle.

punisher 21.02.2008 20:57

Benio ci***261;gle w formie :spoko:
:)

mensir67pl 20.02.2008 13:35

Ilość załączników: 1
***347;wie***380;o naniesione dane ;) przez benia

Załącznik 45897

DraCon25 20.02.2008 13:09

Witam
Seku Verby palisz z wl***261;czon***261; funkcj***261; WOPC ?

QB 14.02.2008 22:22

Czyli ponad po***322;ow***281; ta***324;sze :( U nas w tej cenie to Hawki mo***380;e si***281; uda kupi***263;.

punisher 14.02.2008 20:54

To tylko taka promocja, ale u nas te***380; mog***322;oby tak by***263;. ;)

joujoujou 14.02.2008 13:20

Jankesom to si***281; ju***380; ca***322;kiem w g***322;owach poprzewraca***322;o od tego dobrobytu. :wow:

http://www.officemax.com/omax/catalo...skuId=21223123

100 verb***243;w za 20$. :sciana:

punisher 09.02.2008 21:59

Mea culpa :rozga:
Rzeczywiście pomyliłem nagrywarki :taktak:

Bródka 09.02.2008 20:48

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 895056)
Jest X5PZ i jeszcze nowszy XY12. :P

Przecież te biosy co podajesz sa do nagrywarki bez LS, a @6wojtasik6 ma nagrywarkę z LS :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.