Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

mensir67pl 07.12.2007 18:18

Ilość załączników: 1
u mnie bez zmian

Załącznik 44032

punisher 07.12.2007 18:04

Ilość załączników: 1
Teraz to w sumie loteria, ale czasami można trafić na dobrą partię. Palenie na pionku 112, prędkość x8

Załącznik 44031

Całkiem nieźle :spoko:

Qbi@k 07.12.2007 10:49

Robiono lepsze plyty i szansa na trafienie slabej partii byla raczej mala. Teraz jest co innego :[

punisher 07.12.2007 10:42

@Qbi@k: Tylko jedno palenie jest według wyśmienite i to na dodatek paliłeś płytę na nośniku MCC004, a nie yuden. Akurat yuden wyszedł dobrze, ale widziałem lepsze palenia. Chyba, że Slawek przeoczył jakieś Twoje testy. Ja nie potrafiłem znaleźć Twoich testów. Za dużo postów trzeba by przeglądnąć. Nie ma sensu porównywać dzisiejszych i starszych płyt. Według mnie kiedyś robiono lepsze płytki :(

Qbi@k 07.12.2007 10:01

Ale Verby ja zawsze palilem 4x (tak mi sie wydaje :) ), a nie 8x jak tu :P

slawekj 07.12.2007 01:32

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 868106)
No zebym ja to znalazl :D Poszukaj po moich pierwszych postach :)

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2266
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3625
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=755

I to wszystko co dotyczy Verbatima.

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867807)
Benq 1640
Da sie z nich jeszcze cos wycisnac?

:taktak:

Ale trzeba wypali***263; na Pioneerze 112. :spoko:
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=736
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=724

:)

Qbi@k 07.12.2007 01:02

No zebym ja to znalazl :D Poszukaj po moich pierwszych postach :)

punisher 07.12.2007 00:28

Za duży wątek, żeby szukać. Dzisiaj już ciężko dobre płyty kupić. Przeważnie to loteria, choć ze wskazaniem na niektóre nośniki, wtedy jest większe prawdopodobieństwo trafienia dobrej partii. Jak pamiętasz to wrzuć linka do testu tych legendarnych yudenów. Chętnie popatrzę.

Qbi@k 06.12.2007 23:18

punisher zapraszam do watku z nagrywarka Benq DW 1640 :D Zobaczysz jak wtedy wypalalo sie Verby ;) Mialem znikome ilosci bledow PIE i PIF. No przynajmniej na takim poziomie, z ktorego moglem byc zadowolony.

Verby zeszly na psy. Szkoda... A tamte Yudeny to byla chyba legenda :P Mase PM'ow dostalem z prosba o namiary sklepu, w ktorym to kupilem :D

joujoujou 06.12.2007 22:17

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867842)
Coz, pamietam jeszcze dni kiedy jakosc nosnika nie schodzila z 99***37; ;)

Pamietne Yuden'y od Verba :D

Yudeny od verba nadal kupisz, ale to ju***380; nie te yudeny, co kiedy***347;. :nieee:

punisher 06.12.2007 21:19

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867862)
Mialem wtedy znikome ilosci bledow PI ;)
PS. Czyms trzeba sprawdzac :]

Jakich błędów?? Bo nie wiem PIE czy PIF?? Twoje wypały są bardzo dobre, chyba szukasz dziury w całym.
Można sprawdzić jeszcze betę (to chyba tylko na plexie) i na litku jakość wypalonych pitów i landów (dobrze piszę?).

Qbi@k 06.12.2007 20:42

Mialem wtedy znikome ilosci bledow PI ;)
PS. Czyms trzeba sprawdzac :]

punisher 06.12.2007 20:26

Ka***380;dy ma swoje pogl***261;dy, ale powiniene***347; je zmieni***263;, bo te procenty, kt***243;re pokazuje nero nie odzwierciedlaj***261; poziomu jako***347;ci no***347;nika.

Qbi@k 06.12.2007 19:57

Coz, pamietam jeszcze dni kiedy jakosc nosnika nie schodzila z 99***37; ;)

Pamietne Yuden'y od Verba :D

punisher 06.12.2007 19:52

Dobrze wypalona płyta i nie wiem czego chcesz więcej. Widać też, że Twój palnik mimo, że swoje już "przeszedł" pali bardzo dobrze.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:56.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.