Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

rork 25.11.2005 10:51

palony x8 na tym co i testowany
http://img520.imageshack.us/img520/9...51120057aw.png

SpeedFreaK 03.11.2005 21:33

Ilość załączników: 1
Kolejny wykres do kolekcji :D
Verbatim 16x palony 8x na Plextorze PX716A, test tradycyjnie na SOHW1653S

legion 01.11.2005 17:04

jeszcze sa w MM verby 16x ale powoli ich ubywa (14.99) i pala sie jak widze niezle :)

SpeedFreaK 01.11.2005 16:56

Ilość załączników: 2
Jeszcze kilka wykresów Verbatimów DVD+R 16x
Bez dwóch zdań, jedne z najlepszych płyt dostępnych na rynku.

Dlaczego nie moge edytować poprzedniego (swojego) posta??

MCC004 palony 8x Plexem 716A (~4.4GB)
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26794&stc=1

MCC004 palony 8x Plexem 716A (~2.2GB)
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26795&stc=1

SpeedFreaK 31.10.2005 00:47

Ilość załączników: 1
Verbatim 16x palona Plexem 716A, test na LiteOnie SOHW-1653S CS0K

SpeedFreaK 31.10.2005 00:39

Cytat:

Napisany przez ed hunter
jedna? :O ;)

Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale jeszcze w maju tego roku, w gdańskim MediaMarkcie Verbatim 8x wersja BOX kosztował 11.99 za SZTUKE. Ciekawe ilu frajerów znaleźli :P

kowanski 23.10.2005 10:08

Zmień sobie palnik, bo coś kiepsko Ci pali ;)

ed hunter 23.10.2005 09:26

Cytat:

Napisany przez kowanski
We Wrocku w MM DVD-/+ 16x Verbatim po 14,99 zł :)

jedna? :O ;)

muszę kupić i zobaczyć co na nie NEC powie.

palona na Liteonie 812@cośtam, jak widać 8 marca :| (oryginalny bios rozpoznawał je jako 2.4x)

http://img471.imageshack.us/img471/1...ober200.th.png

i jeszcze jedna, dłuższa

http://img488.imageshack.us/img488/1...ober200.th.png

kowanski 23.10.2005 08:53

We Wrocku w MM DVD-/+ 16x Verbatim cake 10 szt po 14,99 zł :)

JarasMSR 20.10.2005 23:54

12x to optymalna prędkość dla tego nośnika ( przynajmniej u mnie, używam ich już ze 2 miesiące, na testach przy innych prędkościach zmarnowałem 7 płyt ) i BenQ1640 radzi sobie z nimi bardzo dobrze.

edit: garbów ( regularnie pojawiających się ) nie stwierdzono...

mdfire 20.10.2005 23:47

Ilość załączników: 5
Ja dla odmiany kupiłem te płytki pakowane po 10 szt. w MM. Pierwsza płytka wypaliła się rewelacyjnie, natomiast druga testowana z prędkością 4x pokazała fatalne wyniki :O , a z prędkością 8x już całkiem przyzwoite. Wie ktoś z czego może to wynikać? Dodam, że obie płytki były palone z prędkością 8x.

kacper192 20.10.2005 23:29

Ilość załączników: 1
chyba wszystkie maja ten garb na poczatku.
a to plyta wypalona x12

kacper192 20.10.2005 22:34

Ilość załączników: 1
a o to wynik nagranej plytki x8. z tego co sie orientuje to dolna czesc jest ok. a co to za pagorek na gornym wykresie? cos moja nagrywarka Benq dla mnie dziwnie nagrywa. podczas wypalania nieraz zwalnie. to normalne??
TIA

kataryniarz 20.10.2005 17:38

Sa tez w CHAMPION-ie, w pudelkach VERBATIM DVD+R i DVD+R x16 po 2,49.
Zakupilem po sztuce - testy w poniedzialek...

kacper192 20.10.2005 16:37

Ten market to Makro.
Prosze tez o jakies opinie.
TIA


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:56.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.