![]() |
palony x8 na tym co i testowany
http://img520.imageshack.us/img520/9...51120057aw.png |
Ilość załączników: 1
Kolejny wykres do kolekcji :D
Verbatim 16x palony 8x na Plextorze PX716A, test tradycyjnie na SOHW1653S |
jeszcze sa w MM verby 16x ale powoli ich ubywa (14.99) i pala sie jak widze niezle :)
|
Ilość załączników: 2
Jeszcze kilka wykresów Verbatimów DVD+R 16x
Bez dwóch zdań, jedne z najlepszych płyt dostępnych na rynku. Dlaczego nie moge edytować poprzedniego (swojego) posta?? MCC004 palony 8x Plexem 716A (~4.4GB) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26794&stc=1 MCC004 palony 8x Plexem 716A (~2.2GB) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26795&stc=1 |
Ilość załączników: 1
Verbatim 16x palona Plexem 716A, test na LiteOnie SOHW-1653S CS0K
|
Cytat:
|
Zmień sobie palnik, bo coś kiepsko Ci pali ;)
|
Cytat:
muszę kupić i zobaczyć co na nie NEC powie. palona na Liteonie 812@cośtam, jak widać 8 marca :| (oryginalny bios rozpoznawał je jako 2.4x) http://img471.imageshack.us/img471/1...ober200.th.png i jeszcze jedna, dłuższa http://img488.imageshack.us/img488/1...ober200.th.png |
We Wrocku w MM DVD-/+ 16x Verbatim cake 10 szt po 14,99 zł :)
|
12x to optymalna prędkość dla tego nośnika ( przynajmniej u mnie, używam ich już ze 2 miesiące, na testach przy innych prędkościach zmarnowałem 7 płyt ) i BenQ1640 radzi sobie z nimi bardzo dobrze.
edit: garbów ( regularnie pojawiających się ) nie stwierdzono... |
Ilość załączników: 5
Ja dla odmiany kupiłem te płytki pakowane po 10 szt. w MM. Pierwsza płytka wypaliła się rewelacyjnie, natomiast druga testowana z prędkością 4x pokazała fatalne wyniki :O , a z prędkością 8x już całkiem przyzwoite. Wie ktoś z czego może to wynikać? Dodam, że obie płytki były palone z prędkością 8x.
|
Ilość załączników: 1
chyba wszystkie maja ten garb na poczatku.
a to plyta wypalona x12 |
Ilość załączników: 1
a o to wynik nagranej plytki x8. z tego co sie orientuje to dolna czesc jest ok. a co to za pagorek na gornym wykresie? cos moja nagrywarka Benq dla mnie dziwnie nagrywa. podczas wypalania nieraz zwalnie. to normalne??
TIA |
Sa tez w CHAMPION-ie, w pudelkach VERBATIM DVD+R i DVD+R x16 po 2,49.
Zakupilem po sztuce - testy w poniedzialek... |
Ten market to Makro.
Prosze tez o jakies opinie. TIA |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:56. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.