![]() |
@rork:
Pod wpływem twoich testów próbowałem wypalić na moim litku 812S płytę przy prędkości 6x... Niestety... Nie jest lepiej, może tragicznie nie, maksymalne wartości jak najbardziej w normie, ale po pierwsze PIF zgęstniało, a po drugie ta głorka w PIE tak przed połową... Co sądzicie? Może nie ideał, ale chyba do przyjęcia? Zaraz wrzucę test palonej 4x, zresztą już kilka wrzuciłem więc macie pojęcie. :) http://img342.imageshack.us/img342/1...80620068wv.png No cóż... Palona 4x: http://img503.imageshack.us/img503/3...06200628wj.png Perfekcyjny wynik o nie jest, ale mogłoby być lepiej... Dlaczego testowane na CD-DVD Speed? Tak dla przypomnienia sobie starych czasów i musze przyznać, że kiedyś też zdarzały się na litku tak wypalone płyty dosyć czesto, więc raczej mogę odrzucić teorię o awarii napędu, raczej coraz mniej dobrych nośników Verbatima, a raczej TAK dobrych jaki kiedyś... W każdym razie płyta jak najbardziej mieści się w standardach... Za chwilę test w kprobe dla porównania. :) A oto obiecany test na KProbe: http://img245.imageshack.us/img245/5...06200630hp.png Aż tak nie przeraża... :) No cóz... Niestety przeglądam testy różnych nagrywarek na cdrlab i z tego co widzę to standardem zaczyna być ilość 700-1000 błedów PIF... Chociaż w gruncie rzeczy to wysokość słupków decyduje o bezużyteczności nośnika. :) Konkluzja jednak jest taka, że na 812 lepiej palić 4x. :P |
do zestawienia - palona x8
http://img435.imageshack.us/img435/8...8verbx86dc.png x6 wypad***322;a minimalnie lepiej :) |
Jak paliłem x4 z tego cake'a to wyniki były minimalnie ale gorsze natomiast x8 jeszcze nie próbowałem, wynika z tego, że prędkość trzeba dobrać do danej partii płyt :taktak: . A cake jest dobry nie zaprzeczę, kupiony z netu, źrudło te same z którego Kupowałeś :D.
|
S***261;dzisz, ***380;e gdybym spr***243;bowa***322; zapisywa***263; na 812S przy pr***281;dko***347;***263;i 6x to uzyska***322;bym podobne efekty? Mi jednak wydaje si***281;, ***380;e trafi***322;e***347; na wyj***261;tkowo dobrego cake'a. :P
|
|
Ilość załączników: 2
@Atlantis:
Testy dwóch płyt verbatim, palonych z tą samą prędkością, na tej samej nagrywarce. Płyty pochodzą z dwóch różnych cake-ów, lecz były kupowane w tym samym sklepie. Pierwsza płyta była kupiona wcześniej. Wyniki zawsze były podobne (oprócz dużej ilości błędów PIE w 0,5GB płyty spowodowanej zabrudzeniem). Oceń czy jest jakaś różnica. |
|
|
Wyapolny przed chwilą na 812S przy prędkości 4x.
Potwierdza to moją opinię, że to anprawdę niezła nagrywarka. :) http://img395.imageshack.us/img395/6...20620060el.png |
Ilość załączników: 1
Właśnie wypalona x8:
|
Ilość załączników: 2
moja verba... tylko ta koncowka skiela ona ??? no palona na 832S :D
http://forum.cdrinfo.pl/attachments/...g?d=1148934827 mała zmiana biosu na jakis nowszy i nagrywanie jakby stabilniejsze wiec chyba nie jest zle :D http://forum.cdrinfo.pl/attachments/...g?d=1148936955 |
Cytat:
Płyty czasem tak się nagrywają... |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVDR+R x16 burn x8 BCHB
gdyby nie te okolice 1,5 GB ;) było by dobrze a tak kupa, skąd te gó*** się wzięło:'( |
I jeszcze jedna płytka ze wspomnianego cake'a.
Tym razem wplanana na Pionku DVR-111D. Jak widać tutaj sporo zależy od pojedyńczej sztuki, to loteria... Raz płyta nagra się z trochę ponad 100 błędami, innym razem będzie miała 600, a kiedy indziej tysiąc. Na początku zgrupowanie błedów o wartości 9, potem już bardzo ładnie. Wszystko w normie. http://img154.imageshack.us/img154/8628/test8jc.png |
Ja jednak spotyka***322;em si***281; czasem z takimi przypadkami... Dla mnie "z***322;e" Verby, to takie, gdzie pod koniec drastycznie wzrastaj***261; maksymalne warto***347;ci PIE, a wykres PIF w tym miejscu robi si***281; bardzo g***281;sty... To bardzo charakterystyczne, ju***380; raz trafi***322;em na taki cake i z tego co wiem innym te***380; to si***281; czasem zdarza. ;)
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.