Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

śmiguś 26.02.2010 09:45

Sorki że sie powtarzam ale w ramach przypomnienia: najlepsze Verbatimy na chwile obecną to Made in India z MID'em MCC 004???

shootah 25.02.2010 23:33

Ja kupowałem w Saturnie - tam mają made in Taiwan. Gdzie są do kupienia te z Indii?

joujoujou 25.02.2010 22:14

Niezmiennie verbatim Made in India. :taktak:

śmiguś 25.02.2010 21:27

W takim razie jakie plytki Verbatim na chwile obecną można smiało polecić? Może ma ktoś z Was sprawdzonego sprzedawce na allegro lub jakiś dobry sklep? Proszę o linki

Pozdrawiam

shootah 21.02.2010 03:20

Ilość załączników: 1
Wyniki testu
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1266715166

shootah 20.02.2010 18:38

Nowo zakupione made in Taiwan palone z prędkością 12X.
W ustawieniach zaawansowanych ECC ustawione na 1 - czy taka wartość jest zalecana do testów?
http://forum.cdrinfo.pl/attachments/...m-12x-ecc1.png

Grendel007 27.01.2010 23:02

Dziękuję za komentarz.

W takim razie, na pewno ich nie kupię.

Mam ostatnio problem z Verbatimami.
Kupowałem je stale, wszystko było OK aż tu trafił mi się cake 100 szt DVD+ made in Taiwan z których wszystkie płyty miały nieoszlifowane krawędzie. Nie wiem czy jakieś odrzuty. W testach też niestety wyszły gorzej. Opakowanie było w porządku. Dlatego nie chcaiłbym już brać z Tajwanu. Z kolei, z Indii już nigdzie nie ma.

Także mam mały problem gdzie i jakie płyty kupować.

Pozdr

czary2mary 27.01.2010 20:08

Chińczyki -DVD + R pochodzi od CMC, DVD-R pochodzi od Prodisc. a jeszcze bym zapomniał o podróbkach MCK 004 od DYNEX MIC .

Wszystkich raczej trzeba się wystrzegać niż używać.

Grendel007 26.01.2010 22:13

Ostatnio sprzedawca mówił mi o Verbatim DVD+ produkowanych w Chinach.

Czy ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia.
Może jakiś test.

Czy warto kupować made in China??

Z góry dziękuję za komentarze.

Pozdr

czary2mary 06.12.2009 10:01

Niewątpliwie tak:taktak:

joujoujou 05.12.2009 23:26

Niech zgadnę - indyjskie? :pytanie:

czary2mary 05.12.2009 21:38

Ilość załączników: 2
Dawno nikt nic nie wrzucał jakiś wypałów-to ja coś dodam.

Załącznik 53528

Załącznik 53529

joujoujou 29.11.2009 02:03

O to musisz spytać sprzedawcę, bo my nie wywróżymy. :czar:

kisiel92 29.11.2009 01:55

To skoro nie ma minusów MCC 004 to te z podanej przeze mnie aukcji to plusy MCC 004, czy "zwykłe" minusy ?

czary2mary 28.11.2009 22:23

Ja jeszcze nie spotkałem minusów z kodem MCC 004.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.