Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 14.05.2013 16:38

Ilość załączników: 4
Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 1250764)
No to akurat żadna nowość. :mruga:

Kiedyś były znośne tak do około 2007;)ale wraz z początkiem x16 padły strasznie -kiedyś ktoś mi mówił że przejęte tłocznie Verbatima przez TY nie są za bardzo technologicznie przystosowane do wytwarzania płyt x16 ale czy to prawda trudno powiedziec -na pewno TY sie nie przyzna;)
Losowo znalezione Verbatim DVD+R i DVD-R od Taiyo Yuden Japan dosyć mocno eksploatowane i ze znacznymi śladami użytkowania!

Załącznik 62386

Załącznik 62387

Załącznik 62388

Załącznik 62389

joujoujou 12.05.2013 11:15

Cytat:

Napisany przez czary2mary (Post 1250754)
Ogólnie płyty Verbatim DVD od TY Japan nie rozpieszczają jakością [...]

No to akurat żadna nowość. :mruga:

czary2mary 12.05.2013 10:09

Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R Lightscribe CMC Tajwan
Sony AD-7261S
Nero12 x8

Załącznik 62373

Załącznik 62374

czary2mary 12.05.2013 10:07

Ilość załączników: 1
Ogólnie płyty Verbatim DVD od TY Japan nie rozpieszczają jakością-dużo lepsze są z tłoczni JVC i opatrzone logo JVC lub Thats .
Płytę dostałem w slim-ie tylko do nagrania więc trudno powiedzieć za ile -dziś w ofercie Verbatima są już wyłącznie Verbatim DVD-R AquaAce x8 --MCC 02RG20 i x16--MCC 03RG20.
Opakowanie wygląda tak a płyta jak standardowe printable:)
Załącznik 62372

seku 11.05.2013 13:46

szału nie ma szczególnie po 1,2gb
możesz zapodać fotkę płyty ? ew. pudełko ? i za ile kupiona :-)

czary2mary 11.05.2013 13:43

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R AquaAce (Waterproof) YUDEN000 T02 Made in Japan

Załącznik 62369

czary2mary 13.04.2013 11:08

Cytat:

Napisany przez seku (Post 1248466)
a miałem zamiar kupić tego LG ale ten Jitter mnie przeraża

Nie jest źle ;)
W DVD to tylko na tym nośniku tak szaleje -może nie zna MCC004 od CMC Tajwan bo to bardzo rzadko spotykany Verbatim -w BD wiadomo wszystko palone powyżej x4 to musi być większy jitter.
To dopiero pierwszy firmware -zobaczymy jak na następnych sobie poradzi :)

Sony, Verbatim MCC004 India ,Maxell DVD-R od CMC Tajwan i wiele innych bardzo dobrze sobie radzi:)

http://forum.cdrinfo.pl/f107/lg-bh16...1/#post1243178

http://forum.cdrinfo.pl/f107/lg-bh16...1/#post1243180

http://forum.cdrinfo.pl/f107/lg-bh16...ml#post1245270

seku 13.04.2013 09:09

a miałem zamiar kupić tego LG ale ten Jitter mnie przeraża

czary2mary 13.04.2013 08:57

Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R Lightscribe MCC004 CMC Tajwan

LG BH16NS40
ImgBurn x8

Załącznik 62237
Załącznik 62238

Benq 1640
Nero 11 x8

Załącznik 62239

Lite-on IHAS 224
Nero 11 x8

Załącznik 62240

czary2mary 06.04.2013 07:56

Ilość załączników: 3
Sony AD 7261S Imgburn x8

ProDisc -Tajwan

Załącznik 62088

MBI -India

Załącznik 62089

CMC Tajwan(Lightscribe)

Załącznik 62090

seku 30.03.2013 20:52

Ilość załączników: 3
8x@Pioneer 112L 1.28
Załącznik 61911

Załącznik 61912

Załącznik 61913

seku 30.03.2013 19:05

Ilość załączników: 2
nowy cake 50szt.
Made in India

8x@iHAS124 D 8L0A
Załącznik 61909
Załącznik 61910

czary2mary 14.03.2013 13:49

Ilość załączników: 2
Sony 7261S-ImgBurn x8

Pro-Disc Tajwan

Załącznik 61705

MBI-India

Załącznik 61706

seku 19.02.2013 14:39

to prawda takie jak u mnie dobre Verbatimy coraz ciężej trafić

te Omegi są bardzo dobre zrobię zapas :-) już Esperanza od MCC004 wypada lepiej

czary2mary 19.02.2013 12:57

Ilość załączników: 2
Tajwański od Pro-Disc-również żadna rewelacja :ysz::>

Lite-on IHAS 224 x8

Załącznik 61468



Sony AD 7261S x12

Załącznik 61469


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.