Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 28.10.2012 16:14

można rzec że nawet marnie;)

- Deckard - 27.10.2012 18:27

Ilość załączników: 2
szału nie ma

czary2mary 12.10.2012 20:22

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slayers (Post 1225798)
elegancko, tylko jakoś mało danych :>

Bo to Audio-DVD z DD a tam nie mam miejsca na kombinacje;)

Było by jeszcze lepiej ale cały szpindel ma jakieś wady produkcyjne jakieś wżery na powierzchni i w tych miejscach większe błędy wywala:)Niestety MBI również na psy schodzi:>

Tak samo-stary benek x8

Załącznik 60529

slayers 12.10.2012 14:47

elegancko, tylko jakoś mało danych :>

czary2mary 12.10.2012 14:44

Ilość załączników: 1
Na starym Benie nagrane x8

Załącznik 60519

joujoujou 10.10.2012 19:23

Byłbym zapomniał. :zawstydz:

W super(hiper)markecie Real zaobserwowano dużą ilość verbatimów Made in India w cake'ach po 10 i po 25 sztuk. :spoko:

Brać, wybierać. :zongluje:

joujoujou 28.07.2012 01:13

Część trzecia i (na dzisiaj) ostatnia - palenie x8.

Qscan yuden:



Qscan MCC:



Zapis:





Test jakości:




joujoujou 28.07.2012 01:12

Część trzecia i (na dzisiaj) ostatnia - palenie x8.

Qscan yuden:



Qscan MCC:



Zapis:





Test jakości:




joujoujou 27.07.2012 23:35

Część druga: jak wyżej, x12:

Qscan yuden:



Qscan MCC:



Zapis:





Test jakości:




joujoujou 27.07.2012 23:19

Test porównawczy - Verbatim vs. Verbatim.

Made in Japan (yuden) vs. made in India (MCC).

Część pierwsza - Philips DVD 8701 @ Benq EW164B x16:

Qscan yuden:



Qscan MCC:



Zapis:





Jakość:




joujoujou 20.07.2012 22:17

Odpowiedź już padła.

:czytaj:

asdasdasd1 20.07.2012 16:00

VERBATIM DVD+R 4,7GB 16X
 
Witam.
Czy te płyty VERBATIM DVD+R 16x 4,7GB z tłoczni Taiyo Juden są dobre jakościowo i czy opłaca się je kupić 50 sztuk za 61 zł?

slayers 02.06.2012 21:05

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 1211157)
:czytaj: FAQ. :)

już umiem :) to zapodam jakiś test i zapytam, do jakis maxymalnie wartosci powinien dochodzic gorny wykes, zeby mozna było powiedziec ze płyta wypaliła się dobrze - dolny z tego co sie orientuje jest całkiem OK, ale na samym poczatki tego wyżej jest uskok ???


Załącznik 59611

:fiu:

joujoujou 02.06.2012 16:35

:czytaj: FAQ. :)

slayers 02.06.2012 16:31

jak wy załączacie screany na forum, bo mi sie dodaje jako zwykly załącznik


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.