![]() |
można rzec że nawet marnie;)
|
Ilość załączników: 2
szału nie ma
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
Było by jeszcze lepiej ale cały szpindel ma jakieś wady produkcyjne jakieś wżery na powierzchni i w tych miejscach większe błędy wywala:)Niestety MBI również na psy schodzi:> Tak samo-stary benek x8 Załącznik 60529 |
elegancko, tylko jakoś mało danych :>
|
Ilość załączników: 1
|
Byłbym zapomniał. :zawstydz:
W super(hiper)markecie Real zaobserwowano dużą ilość verbatimów Made in India w cake'ach po 10 i po 25 sztuk. :spoko: Brać, wybierać. :zongluje: |
Część trzecia i (na dzisiaj) ostatnia - palenie x8.
Qscan yuden: Qscan MCC: Zapis: Test jakości: |
Część trzecia i (na dzisiaj) ostatnia - palenie x8.
Qscan yuden: Qscan MCC: Zapis: Test jakości: |
Część druga: jak wyżej, x12:
Qscan yuden: Qscan MCC: Zapis: Test jakości: |
Test porównawczy - Verbatim vs. Verbatim.
Made in Japan (yuden) vs. made in India (MCC). Część pierwsza - Philips DVD 8701 @ Benq EW164B x16: Qscan yuden: Qscan MCC: Zapis: Jakość: |
Odpowiedź już padła.
:czytaj: |
VERBATIM DVD+R 4,7GB 16X
Witam.
Czy te płyty VERBATIM DVD+R 16x 4,7GB z tłoczni Taiyo Juden są dobre jakościowo i czy opłaca się je kupić 50 sztuk za 61 zł? |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Załącznik 59611 :fiu: |
:czytaj: FAQ. :)
|
jak wy załączacie screany na forum, bo mi sie dodaje jako zwykly załącznik
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.