Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 14.03.2007 21:46

Źle napisałem :( to nie ja jestem szczęśliwym posiadaczem benka 1640, i tych płyt :)

zene_k 14.03.2007 21:38

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 750340)
i troche starwy bios jak na 1640

Akurat Benq 1640 najlepiej nagrywał na BSLB, czyli jeszcze starszym:czytaj:

mensir67pl 14.03.2007 21:27

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 750325)
Z jaką prędkością paliłem tego verba? Nagraj jeszcze kilka to będziesz miał pełniejszy obraz jak się palą, może akurat ten jeden był kiepskiej jakości?? Cena bardzo dobra, tylko te "szpile"....

i troche starwy bios jak na 1640

punisher 14.03.2007 20:36

Z jaką prędkością paliłem tego verba? Nagraj jeszcze kilka to będziesz miał pełniejszy obraz jak się palą, może akurat ten jeden był kiepskiej jakości?? Cena bardzo dobra, tylko te "szpile"....

raffal 14.03.2007 14:42

Verby kupione za 89z***322; za 100sztuk w osiedlowym sklepie komputerowym. Chyba mi si***281; nie op***322;aca***322;o.

http://i53.photobucket.com/albums/g5...al123/1-35.jpg

A mo***380;e jest s***322;abo dlatego ***380;e m***243;j Beneq ma rok i 2 miesi***261;ce a jest jedynym nap***281;dem????

mensir67pl 14.03.2007 01:53

Cytat:

Napisany przez tot (Post 750042)
@centomaniak
MCC004 cake x25 w ktoryms sklepie nie dla idiotow ;) - cos kolo 36 pln chyba, troche dawno zapas robilem

czy taki test jest wiarygodny? avarage pif 0?
chodzi o 14 march palone x8
z kolei 16 february palony x4

poza tym jakos dziwnie te yudeny sie zachowuja, bo w manufacture maja unknown i jedna z trzech jak na razie wypalonych plyt zawieszala mi kompa przy tescie, malo zawalu nie dostalem, ze mi laser w benq sie rozkalibruje czy cos :) ... do tego drogie byly (80 pln w sklepie nie dla idiotow cake x50 - kupilem x3 i chyba zaczne klac ;) )

p.s.
jak zmienic format daty w zachowywanych zrzutach z nero cd/dvd speed na YYYY-MM-DD np?

DVD+R:YUDEN000-T03-000 pala sie lepiej na Benq przy wylaczonym WOPC

jesli ktos ma ON

przynajmniej dla mnie lub ta partia

tot 14.03.2007 01:47

Ilość załączników: 2
@centomaniak
MCC004 cake x25 w ktoryms sklepie nie dla idiotow ;) - cos kolo 36 pln chyba, troche dawno zapas robilem

czy taki test jest wiarygodny? avarage pif 0?
chodzi o 14 march palone x8
z kolei 16 february palony x4

poza tym jakos dziwnie te yudeny sie zachowuja, bo w manufacture maja unknown i jedna z trzech jak na razie wypalonych plyt zawieszala mi kompa przy tescie, malo zawalu nie dostalem, ze mi laser w benq sie rozkalibruje czy cos :) ... do tego drogie byly (80 pln w sklepie nie dla idiotow cake x50 - kupilem x3 i chyba zaczne klac ;) )

p.s.
jak zmienic format daty w zachowywanych zrzutach z nero cd/dvd speed na YYYY-MM-DD np?

slawekj 14.03.2007 01:12

Verbatim +Rx16 palony 20x LiteOn LH-20A1H LL07

:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=320

:)

centomaniak 11.03.2007 22:22

Czy ktos moglby mi podpowiedziec, gdzie w W-wie da rade kupic MCC004 ? Komputronik na swoim WWW podaje, ze je ma, a jak tam sie pojawilem, to niestety Yudeny ;-/

lukkki 02.03.2007 15:35

Ilość załączników: 2
nabylem ostatnimi czasy verbatimy 16x w cake 25 sztuk i sie okazalo ze to tez YUDEN'y. jak na moj gust pala sie calkiem ladnie. palone na nagrywarce MATSHITA UJ-845D (firm. D100)

jedna x4
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...5&d=1172842446

druga x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...6&d=1172842446

slawekj 20.02.2007 21:39

Cytat:

Napisany przez - Deckard - (Post 742012)
co "???" bo nie rozumiem :nie:

Brak obrazka.

:)

- Deckard - 20.02.2007 21:16

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez marcus777 (Post 742000)
???

co "???" bo nie rozumiem :nie:
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 742021)
Brak obrazka.

:)

ja tam obrazek widzę O_o wrzucałem metodą "spinacz"

ale wrzucę też tradycyjną :

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1172005354

marcus777 20.02.2007 21:02

Cytat:

Napisany przez - Deckard - (Post 741973)
Verbatim DVD+R X16@12

Załącznik 37493


???

- Deckard - 20.02.2007 20:11

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R X16@12

Załącznik 37493

zene_k 17.02.2007 15:59

Mensir wypal ją x8, może będzie lepiej:spoko:

Slawekj, ja mam cake Kagaku i one są MCC004


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.