![]() |
Źle napisałem :( to nie ja jestem szczęśliwym posiadaczem benka 1640, i tych płyt :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z jaką prędkością paliłem tego verba? Nagraj jeszcze kilka to będziesz miał pełniejszy obraz jak się palą, może akurat ten jeden był kiepskiej jakości?? Cena bardzo dobra, tylko te "szpile"....
|
Verby kupione za 89z***322; za 100sztuk w osiedlowym sklepie komputerowym. Chyba mi si***281; nie op***322;aca***322;o.
http://i53.photobucket.com/albums/g5...al123/1-35.jpg A mo***380;e jest s***322;abo dlatego ***380;e m***243;j Beneq ma rok i 2 miesi***261;ce a jest jedynym nap***281;dem???? |
Cytat:
jesli ktos ma ON przynajmniej dla mnie lub ta partia |
Ilość załączników: 2
@centomaniak
MCC004 cake x25 w ktoryms sklepie nie dla idiotow ;) - cos kolo 36 pln chyba, troche dawno zapas robilem czy taki test jest wiarygodny? avarage pif 0? chodzi o 14 march palone x8 z kolei 16 february palony x4 poza tym jakos dziwnie te yudeny sie zachowuja, bo w manufacture maja unknown i jedna z trzech jak na razie wypalonych plyt zawieszala mi kompa przy tescie, malo zawalu nie dostalem, ze mi laser w benq sie rozkalibruje czy cos :) ... do tego drogie byly (80 pln w sklepie nie dla idiotow cake x50 - kupilem x3 i chyba zaczne klac ;) ) p.s. jak zmienic format daty w zachowywanych zrzutach z nero cd/dvd speed na YYYY-MM-DD np? |
Verbatim +Rx16 palony 20x LiteOn LH-20A1H LL07
:czytaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=320 :) |
Czy ktos moglby mi podpowiedziec, gdzie w W-wie da rade kupic MCC004 ? Komputronik na swoim WWW podaje, ze je ma, a jak tam sie pojawilem, to niestety Yudeny ;-/
|
Ilość załączników: 2
nabylem ostatnimi czasy verbatimy 16x w cake 25 sztuk i sie okazalo ze to tez YUDEN'y. jak na moj gust pala sie calkiem ladnie. palone na nagrywarce MATSHITA UJ-845D (firm. D100)
jedna x4 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...5&d=1172842446 druga x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...6&d=1172842446 |
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Cytat:
ale wrzucę też tradycyjną : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1172005354 |
Cytat:
??? |
Ilość załączników: 1
|
Mensir wypal ją x8, może będzie lepiej:spoko:
Slawekj, ja mam cake Kagaku i one są MCC004 |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.