Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Kris 06.06.2008 16:29

Taiwany dobre? Jeden sprzedaj***261;cy powiedzia***322;, ***380;e Made in Taiwan ma w szpindlu 100 szt.
http://allegro.pl/item378460498_dvd_..._cake_box.html

Yumie 05.06.2008 12:41

A gdzie Randone? :D :>

Randone 04.06.2008 15:06

W Wawie chyba powoli znikaja z hurtowni Indie, bo "w sklepie za rogiem" pojawily sie Taiwany.

Kris 04.06.2008 07:22

Wczoraj w jedym ze sklep***243;w znalaz***322;em Made in India, ale wol***281; kupi***263; 50 szt. ni***380; p***322;aci***263; po 1,30 za p***322;ytk***281;...

JayKay 03.06.2008 16:40

Cytat:

Napisany przez Kris (Post 934831)
Mo***380;e kto***347; z Was kupowa***322; ostatnio te Verbatimy na alledrogo i m***243;g***322;by powiedzie***263;, kt***243;ry ze sprzedawc***243;w ma Made in India/Taiwan?

Pytam, ale wszystko Japan albo China...

Nie wiem czy to regu***322;a ale zauwa***380;y***322;em, ***380;e zar***243;wno u mnie w mie***347;cie jak i MM Szczecin Verby +R w cake'ach 25szt. s***261; MADE IN INDIA .

Yumie 03.06.2008 10:48

Przyznam szczerze, ze pełno jest Verbatimów szczególnie Made In Taiwan, przynajmniej w Wawie... ;)

Kris 02.06.2008 16:49

Mo***380;e kto***347; z Was kupowa***322; ostatnio te Verbatimy na alledrogo i m***243;g***322;by powiedzie***263;, kt***243;ry ze sprzedawc***243;w ma Made in India/Taiwan?

Pytam, ale wszystko Japan albo China...

QB 19.05.2008 15:11

Cytat:

Napisany przez mkkot (Post 931443)
If you are convinced from the quality of DVDs with media-code MCC004 then take only these ones with remark "made in Taiwan/ India" at the outer box.

To ju***380; zosta***322;o na forum odkryte. W sumie spu***347;cili Ci***281; po brzytwie, bo nie maj***261; sensownego wyja***347;nienia i antidotum na jako***347;***263; wypa***322;u na Yudenach. A ***380;ycie toczy si***281; dalej... :|

mkkot 19.05.2008 12:08

Wysłałem Verbatimowi skany yudenów http://forum.cdrinfo.pl/922939-post983.html

Odpisali mi, że The failures are far inside of the specification

No i nic nie zrobisz, bo mają rację. Musiałbym im przesłać wypał tego 16x na jakimś litku, to by mieli specyfikację.


Natomiast ciekawszy jest inny fragment maila:

If you are convinced from the quality of DVDs with media-code MCC004 then take only these ones with remark "made in Taiwan/ India" at the outer box.

ed hunter 08.05.2008 16:23

6x

Załącznik 47859

Załącznik 47860

Załącznik 47861

Załącznik 47862

SpeedFreaK 08.05.2008 16:09

Ilość załączników: 4
Kolejny... też 4x @ LH20A1P

Załącznik 47853

Załącznik 47854

Załącznik 47855

Załącznik 47856

SpeedFreaK 08.05.2008 16:07

Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony 4x na LH20A1P. Masakra.

Załącznik 47849

Załącznik 47850

Załącznik 47851

Załącznik 47852

Dawno nie trafiłem tak złych Verbów.

ed hunter 08.05.2008 14:14

4x na tym co widać. Made in Taiwan.

Załącznik 47842

Załącznik 47843

Załącznik 47844

Załącznik 47845

mkkot 08.05.2008 13:42

Test***243;w mojej partii nie znalaz***322;em ;)
A co do tego, ***380;e wiadomo jak pali***263;... niestety te moje p***322;yty nie lubi***261; by***263; nagrywane 6x. Nagra***322;em sobie tak jeszcze jedn***261; i wysz***322;a dosy***263; s***322;abo. Szkoda, ***380;e nie zrobi***322;em obrazka.

BTW powy***380;sza p***322;yta 16x dzia***322;a bez problemu na stacjonarce. R***243;wnie***380; 6x. Tylko te z Taiyo Yuden mi nie chodz***261; ;)

slawekj 03.05.2008 18:51

Tyle test***243;w... wiadomo co i jak pali***263;.
A Kolega x16 i .... p***322;ytka do kosza. ???

:)

QB 03.05.2008 18:13

Ale za to peak shift ***347;rodka i na zewn***261;trz bardzo niski... :szczerb:.

SpeedFreaK 03.05.2008 17:24

Masakra :szczerb:

mkkot 03.05.2008 16:48

Made in India, Pioneer 212, 1.24 bitsetting, 16x:

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/16x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png

:ysz:

punisher 02.05.2008 09:22

To plex 716 tak s***322;abo pali?? :>

QB 01.05.2008 10:22

@slawekj: Ale nie por***243;wnujmy wyniku do Pionka. Napisa***322;em, ***380;e nie***378;le jak na Plexa i podkre***347;li***322;em, ***380;e jitter jest wysoki. I tak to wypada 3 razy lepiej, ni***380; niekt***243;re moje wypa***322;y z 716A :>.

slawekj 30.04.2008 23:05

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez QB (Post 926003)
Jak na Plextora, to ca***322;kiem, ca***322;kiem... Jitter troch***281; wysoki i pity nieco nadszarpni***281;te... Ale og***243;lnie wypada zno***347;nie :).

To bardzo ***378;le wypalona p***322;ytka.
***346;r. Jitter nie mo***380;e przekracza***263; 9***37;. Pozostaje... :fiu:

Dla por***243;wnania te***380; Verbatim made in China palony Pioneer 215@S15J

Załącznik 47741

:spoko:

QB 30.04.2008 22:20

Jak na Plextora, to ca***322;kiem, ca***322;kiem... Jitter troch***281; wysoki i pity nieco nadszarpni***281;te... Ale og***243;lnie wypada zno***347;nie :).

SpeedFreaK 30.04.2008 21:00

Ilość załączników: 4
Chiński MCC004 palony @4x na PX716A

Załącznik 47737

Załącznik 47738

Załącznik 47739

Załącznik 47740


:szczerb:

mkkot 24.04.2008 15:34

Pioneer 212 1.24 + bitsetting

12x

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...ki/12x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...2x_mcc_ta3.png

Tym razem gorzej, ale i tak nie jest źle.

mkkot 23.04.2008 08:40

slawekj, bo to by***322;a pierwsza z brzegu, teraz b***281;dzie lepiej ;)

Pioneer 212 1.24 + bitsetting

8x

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/8x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...8x_mcc_ta3.png

Hmm, mo***380;e faktycznie powinienem zmieni***263; strategi***281; na yudena. Tylko kto***347; zrobi***322; MCC specjalnie dla MCC i nie mam pewno***347;ci, czy to najlepszy pomys***322;.

SpeedFreaK zobacz sobie 64 stron***281; w tym temacie, pierwszy post od g***243;ry.

SpeedFreaK 22.04.2008 22:29

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 923639)
Nie do końca. Przy 6x Jitter powinien być równomierny.
TA na początku i większe błędy świadczą o słabej kondycji tych Verbatimów.

:)

Taaa... w porównaniu do moich chińskich, ten to ideał :]

seku 22.04.2008 22:18

Ilość załączników: 4
palony 6x
112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting
Załącznik 47619
Załącznik 47620
Załącznik 47621
Załącznik 47622

slawekj 22.04.2008 21:00

Nie do ko***324;ca. Przy 6x Jitter powinien by***263; r***243;wnomierny.
TA na pocz***261;tku i wi***281;ksze b***322;***281;dy ***347;wiadcz***261; o s***322;abej kondycji tych Verbatim***243;w.

:)

SpeedFreaK 22.04.2008 20:50

No nie***378;le :)

mkkot 22.04.2008 20:35

Dziś kupione w 100 płytowym cake'u Made in India, Pioneer 212, 6x:

http://www.linux-porady.multimo.pl/i...zki/6x_mcc.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta1.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta2.png
http://www.linux-porady.multimo.pl/i...6x_mcc_ta3.png

mkkot 21.04.2008 13:07

Żeby nie było, że mam coś nie tego ze sprzętem ;)

Stare zapasy, Pioneer 212, 6x

http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x587.jpeg

Gdyby nie ta końcówka ;)

http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta1528.jpeg
http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta2979.jpeg
http://xs226.xs.to/xs226/08171/mcc_6x_ta3869.jpeg

SpeedFreaK 21.04.2008 12:40

A to ciekawe... moje s***261; made in... China :szczerb:

Pierwszy raz widze chi***324;skie Verby, mo***380;e to jakie***347; podr***243;by...

mkkot 21.04.2008 12:10

Te nowe pudełko masz Made in... ?

Wypatrzyłem dziś w jednym sklepie stupłytowca w nowej szacie graficznej, MCC, Made in India. Nie chcę znowu wtopić ;)

SpeedFreaK 21.04.2008 11:12

To sobie popatrz na wcze***347;niejsze wypa***322;y z mojej 1655 na r***243;***380;nych no***347;nikach :)
Szczeg***243;lnie starsze Verby i Philipsy. Mo***380;e nie jest idealnie, ale dobrze :P

W zwi***261;zku z tym wnioskuje, ***380;e za TA odpowiada nie tylko sam palnik, ale jako***347;***263; no***347;nika r***243;wnie***380; :D

QB 21.04.2008 00:20

Ale tragiczno***347;***263; TA jest raczej zwi***261;zana z samym palnikiem. Na moim 1650 nawet na porz***261;dnych kr***261;***380;kach TA outer jest kataklizmem.

SpeedFreaK 20.04.2008 22:55

Ilość załączników: 4
MCC004 chyba też nie ten co dawniej

Wypaliłem sobie dzisiaj Verba z nowej serii, poprzednio paliłem stare zapasy, jeszcze ze starą szatą graficzną. Wychodziły ładnie i bardzo ładnie... Teraz dla kontrastu...

8x@DW1655

Załącznik 47590

Załącznik 47591

Załącznik 47592

Załącznik 47593

Stosunkowo wysoki poziom błędów, jitter na granicy normy...
TA słabe, na końcu wręcz tragiczne.

Dla porównania stary MCC004 palony z tą samą prędkością na tej samej nagrywarce:
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post911686

joujoujou 20.04.2008 22:46

Przecie***380; nie od dzi***347; wiadomo, ***380;e yuden ju***380; nie ten, co dawniej. :czytaj:

:]

mkkot 20.04.2008 21:55

Pioneer 212, 12x

http://img508.imageshack.us/img508/1510/8xyr9.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/4809/12ta1gf4.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/4804/12ta2ph2.jpg
http://img376.imageshack.us/img376/5505/12ta3bf9.jpg


8x


http://img166.imageshack.us/img166/97/8xjb3.jpg

Komentarz do PIF: prawdopodobnie płyta jest uszkodzona. Jedna z tego cake'a w połowie przestała się nagrywać i poszła do kosza.

http://img132.imageshack.us/img132/8950/8xta1rj7.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/6413/8xta2ji1.jpg
http://img364.imageshack.us/img364/6122/8xta3iw7.jpg

16x nawet nie chcielibyście widzieć. Powiem tylko, że PIF >=6.
Nawet nie można do tych niby płyt dobrać prędkości, bo przy każdej wychodzi źle. Następnym razem na pewno już nie kupię TY ((

Mam na szczęście jeszcze kilka sztuk indyjskich MCC004. Będę musiał jakąś wypalić, żeby wykluczyć uszkodzenie nagrywarki :sciana:

SpeedFreaK 20.04.2008 19:40

Sie zgadza, katastrofa wr***281;cz.

mkkot 20.04.2008 17:20

Ilość załączników: 1
Pioneer 212, 6x. Tragedia.

QB 17.04.2008 23:48

Pasteli DVD ju***380; raczej nie uraczysz :( Chyba, ***380;e ze starych zapas***243;w. Teraz wy***322;***261;cznie zosta***322;y Pastele CD-R, zreszt***261; bardzo dobre.

mkkot 17.04.2008 23:11

Jak ja tego nie zauważyłem wcześniej? :sciana:

Należy się piwo :]

Można gdzieś dostać pastele DVD w cake'u?

joujoujou 16.04.2008 21:16

Ilość załączników: 1
Dokładnie tak, jak ed pisze. :taktak:

A tak wygląda "nieyudenowy" cake:

Załącznik 47533

:]

QB 16.04.2008 13:36

Zamiast zarysu z***261;bk***243;w, powinne by***263; widoczne ostre kraw***281;dzie (taki wielobok) poprzez napi***281;t***261; foli***281;... Przynajmniej tak mia***322;em w przypadku Pasteli.

ed hunter 16.04.2008 13:26

tu nie chodzi o jakie***347; magiczne wzory na spodzie, a o kszta***322;t pude***322;ka, dok***322;adnie wieczka, tego przezroczystego :> ma rozszerzenie, to od TY ma :taktak: i wida***263; z daleka. i jeszcze te z***261;bki na dole - te***380; charakterystyczne, ale ich przes foli***281; mo***380;e nie by***263; wida***263;...

Załącznik 47522

mkkot 16.04.2008 12:33

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 921234)
Na podstawie kształtu cake'a jednoznacznie da się tylko odróżnić yudeny od nieyudenów. :mruga:

Problem w tym, że już od dawna nie. Kilka miesięcy temu kupiłem 100szt. MMC 004 z Indii, które na spodzie cake'a miały wzór wskazujący na yudeny.

A tak z ciekawości, są jakieś fabryki, które robią tylko MCC? Tak żeby można było od razu poznać po Made in.. cośtam?

Ronaldinho 16.04.2008 09:22

Dzięki za wyjaśnienie:piwo:

joujoujou 16.04.2008 01:28

Na podstawie kszta***322;tu cake'a jednoznacznie da si***281; tylko odr***243;***380;ni***263; yudeny od nieyuden***243;w. :mruga:

http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post829640 - na przyk***322;adzie tych sprzed zmiany kolorystyki.

Opr***243;cz japan i india wyst***281;puj***261; bodaj***380;e jeszcze verby z Tajwanu i z Chin. :]

Ronaldinho 16.04.2008 01:01

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 921162)
Kształt cake'a wskazuje na Made in Japan (yuden inside) czyli nie kupować. :nie:

Jednakże zdjęcie może być prezentowane wyłącznie w celach poglądowych - warto zapytać sprzedawcę, czy aby nie ma Made in India. :>

joujoujou
Wysłałem zapytanie ale póki co zero odzewu.
Może zaproponuj na przykładzie Allegro te płyty, które warto kupować.
Ja się kompletnie nie orientuję w tych kształtach cake'a. ;)

zene_k 15.04.2008 21:07

Cytat:

Napisany przez panTOMas (Post 920457)


PS. Połowa testów w tym wątku jest robiona na Litkach.

No i co z tego? Kompletnie o niczym to nie świadczy, przecież to, że testują na litkach nie oznacza, że litek to najlepszy napęd do testów. Moim zdaniem, i nie tylko moim, nie jest :nie:

joujoujou 15.04.2008 20:11

Kszta***322;t cake'a wskazuje na Made in Japan (yuden inside) czyli nie kupowa***263;. :nie:

Jednak***380;e zdj***281;cie mo***380;e by***263; prezentowane wy***322;***261;cznie w celach pogl***261;dowych - warto zapyta***263; sprzedawc***281;, czy aby nie ma Made in India. :>

Ronaldinho 15.04.2008 10:34

Płyty kupuje średnio raz na pół roku, dziś mi się skończył cake i trzeba coś kupić.
Zawsze brałem advanced azo+, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć???

Trafiłem na coś takiego:
http://nosniki.net/product_info.php/...roducts_id/339

Opłaca się inwestować w te płyty?
Jeśli nie, to polećcie jakieś dobre płytki DVD+R. :)

Pozdrawiam

panTOMas 13.04.2008 22:01

Cytat:

Napisany przez seku (Post 920188)
@panTOMas
tym ze według mnie LITKI sie nie nadają do testowania

No tak, już lecę kupić DaTARIUS'a :)


PS. Połowa testów w tym wątku jest robiona na Litkach.

seku 13.04.2008 10:33

Ilość załączników: 5
@panTOMas
tym ze według mnie LITKI sie nie nadają do testowania

Verbatim DVD+R 16x Printable full face bez logo Verb... od środka

108pln za 100szt.

palona 8x
112@A12J 1.24 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting
Załącznik 47432
Załącznik 47433
Załącznik 47434
Załącznik 47435
Załącznik 47436

panTOMas 12.04.2008 13:07

Cytat:

Napisany przez seku (Post 919477)
@panTOMas

PIF to może i niezły || bo skan na Litku

A jak wytłumaczysz różnicę między MCC a YUD ?

QB 11.04.2008 22:00

Na p***322;ytach kt***243;re mia***322;y peak shift ok. 6***37;, po crossflashu mojego Litka na 20A4P, wychodzi***322;o np. 11%. Poza tym pity by***322; pokrzywione, niesymetryczne... zupe***322;ne bzdury. Wracam na 20A1P.

punisher 11.04.2008 21:34

Cytat:

Napisany przez QB (Post 919508)
Testy TA na 20A4P są nieporozumieniem. LiteOn coś schrzanił w FW i ten model źle testuje. Zawsze peak shift wychodzi powyżej 10% :P.

Potwierdzam. Testy TA to nieporozumienie. Przy prędkości 4x wychodzą lepiej, ale ja tu wierzyć w te wyniki przy takiej rozbieżności?

QB 11.04.2008 19:42

Testy TA na 20A4P s***261; nieporozumieniem. LiteOn co***347; schrzani***322; w FW i ten model ***378;le testuje. Zawsze peak shift wychodzi powy***380;ej 10***37; :P.

seku 11.04.2008 18:42

@panTOMas

PIF to może i niezły || bo skan na Litku

ale Peak shift 15% :rotfl:

a pity i landy :ysz:

panTOMas 11.04.2008 17:58

Ilość załączników: 4
Verbatim made in Japan palony tym samym plikiem, co powyżej x8 na 115L 1.18

Załącznik 47409

panTOMas 11.04.2008 16:21

Ilość załączników: 4
MCC 004 made in Taiwan palony x8 na 115L 1.18
Załącznik 47402
niezły PIF :)
Załącznik 47403
Załącznik 47405
Załącznik 47404

SpeedFreaK 03.04.2008 22:36

Ilość załączników: 5
2. Palony 6x na LH20A1P

Załącznik 47235

Załącznik 47236

Załącznik 47237

Załącznik 47238

Załącznik 47239

SpeedFreaK 03.04.2008 22:33

Ilość załączników: 5
1. Palony 8x na PX-716A 1.11

Załącznik 47227

Załącznik 47228

Załącznik 47229

Załącznik 47230

Załącznik 47231

QB 03.04.2008 15:15

Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R 16x PX-716A 1.11 8x
Załącznik 47222
Załącznik 47223
Załącznik 47224
Załącznik 47225

SpeedFreaK 01.04.2008 22:35

Ilość załączników: 5
8x na DW1655.

Jest oki, ale bywało lepiej ;)

Załącznik 47183

Załącznik 47184

Załącznik 47185

Załącznik 47186

Załącznik 47187

SpeedFreaK 21.03.2008 18:59

Ilość załączników: 4
Palony 8x na DW1655...

Załącznik 46906

Załącznik 46907

Załącznik 46908

Załącznik 46909

:)

slawekj 19.03.2008 19:06

Cytat:

Napisany przez SpeedFreaK (Post 910902)
Palony 4x na BenQ DW1655
P***322;ytka made in Taiwan, bardzo przeci***281;tnie to wysz***322;o...

Trzeba poprawi***263; Pioneerem 12x. :spoko:
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/905691-post112.html
http://forum.cdrinfo.pl/909035-post141.html

:)

SpeedFreaK 19.03.2008 18:01

Ilość załączników: 4
Palony 4x na BenQ DW1655


Załącznik 46838

Załącznik 46839

Załącznik 46840

Załącznik 46841

Płytka made in Taiwan, bardzo przeciętnie to wyszło...

punisher 13.03.2008 13:57

Ilość załączników: 3
TA takie sobie, ale to tylko litek :)
Załącznik 46744
Załącznik 46743
Załącznik 46745

rork 13.03.2008 13:16

Cake taki sobie, ale jak wida***263; r***243;wny, jak wychodzi TA?

punisher 13.03.2008 10:15

Ilość załączników: 1
Płytka z cake'a jak wyżej palona tym razem na Litku DH-20A4P 6x
Załącznik 46719

punisher 11.03.2008 23:28

Ilość załączników: 2
Cake 25 szt., jeszcze w starym opakowaniu. Niestety płyty takie sobie.
Palone na pioneer 112 6x.

Załącznik 46693

Załącznik 46694

QB 09.03.2008 20:30

@rork: Wypalik ***322;adniutki :) Ma***322;y peak shift, PI r***243;wnie***380;.

rork 08.03.2008 12:24

Ilość załączników: 2
Wypalona x8 na pioneer 112D/112L/A12J strategia mcc004 zmieniona na YOUDEN003

Załącznik 46623

Załącznik 46622

:spoko:

ps. szpilki jak zwykle w tych samych miejscach - fabryczne ;)

jordan27 07.03.2008 22:26

Ilość załączników: 1
Verbatim nowa seria (z filotetowym pasem) Mitsubishi Kagaku Media Company Made in China 2007, palona x8 na PIONEER_DVD-RW__DVR-215D_1.18
Załącznik 46612

rork 02.03.2008 22:12

Jak na LG to ca***322;kiem niez***322;y wynik. :)

kowanski 02.03.2008 18:13

Ilość załączników: 4
Palony x8 na LG GSA-T10N PR03 - całkiem, całkiem :)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204474348

slawekj 02.03.2008 15:49

Ale jeszcze A12J.

:)

rork 02.03.2008 15:02

Ilość załączników: 2
Palona x8 pioneer 112D - strategia zmieniona :taktak: na youden

Załącznik 46386

Załącznik 46385

lepiej ? :> - chyba troszkę tak.

ps. szpilki pif w 3 paczkach po ~80 zostawiła fabryka :haha:

piotrek123 01.03.2008 23:53

Ilość załączników: 5
Wypał 20x ||

Załącznik 46331

Załącznik 46332

Załącznik 46333

Załącznik 46334

Załącznik 46335

slawekj 01.03.2008 18:55

Koniecznie zmieni***263; strategi***281; na YUDEN000 T03. B***281;dzie r***243;wnomierny Jitter od pocz***261;tku.

:)

rork 01.03.2008 17:49

Ilość załączników: 2
Dawno już nie paliłem na pionku 112D, to pomyślałem, że troszke go rozruszam :D, a oto wyniki

palona x8

Załącznik 46305

Załącznik 46304

jak można zauważyć, moje obecne verby mają kilka wrażliwych miejsc, w których są skoki PIF np. okolica 1,5GB :D ale poza tymi niuansami są ok :spoko:

kowanski 01.03.2008 13:50

Ilość załączników: 4
Palony x6 na 111L strategia Yuden000 T03

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA1
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA2
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179
TA3
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1204372179

panTOMas 29.02.2008 17:26

Dzięki za info. A może dałoby się coś dokładniej. W rodzaju tego poradnika http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/ ? Byłbym bardzo wdzięczny, a z pewnością nie ja jeden.

slawekj 29.02.2008 17:19

Testy bez Jitter.
TA czym mniejsze tym lepsze. Pity i landy jednakowe. Pr***281;dko***347;***263; testu 2x.
Por***243;wnaj .... http://forum.cdrinfo.pl/903332-post103.html
P***322;ytka ***378;le wypalona.

:)

panTOMas 29.02.2008 17:00

Ilość załączników: 2
Palona x8 na litku.
Przy okazji, gdyby ktoś zechciał przybliżyć, jak interpretować wyniki testów TA, bo nie mogę znaleźć ;)

DraCon25 29.02.2008 13:17

***321;adny Jitter i ogolnie bardzo dobre palenie

slawekj 29.02.2008 11:08

Cytat:

Napisany przez DraCon25 (Post 903538)
:spoko: wypas

:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/903332-post103.html

:spoko:

DraCon25 29.02.2008 11:03

:spoko: wypas

rork 28.02.2008 19:21

Ilość załączników: 2
Palona x8

Załącznik 46265

jedno TA - pozostałe są podobne

Załącznik 46266

szpilka na 1,5GB ma ~80piff :)

DraCon25 25.02.2008 11:00

Zeby nie ta ostatnia szpilka powiedzialbym PERFECT :)

rork 24.02.2008 16:18

Ilość załączników: 1
Troszke danych zmieniło miejsce pobytu przy pomocy litka, z takim wynikiem ;)

palony x6

Załącznik 46044

ostatnia szpilka zawiera ~150 PIFów - pewnie jakaś malutka skaza na poliwęglanie lub warstwie swiatłoczułej :D. I tak nie jest źle.

punisher 21.02.2008 20:57

Benio ci***261;gle w formie :spoko:
:)

mensir67pl 20.02.2008 13:35

Ilość załączników: 1
***347;wie***380;o naniesione dane ;) przez benia

Załącznik 45897

DraCon25 20.02.2008 13:09

Witam
Seku Verby palisz z wl***261;czon***261; funkcj***261; WOPC ?

QB 14.02.2008 22:22

Czyli ponad po***322;ow***281; ta***324;sze :( U nas w tej cenie to Hawki mo***380;e si***281; uda kupi***263;.

punisher 14.02.2008 20:54

To tylko taka promocja, ale u nas te***380; mog***322;oby tak by***263;. ;)

joujoujou 14.02.2008 13:20

Jankesom to si***281; ju***380; ca***322;kiem w g***322;owach poprzewraca***322;o od tego dobrobytu. :wow:

http://www.officemax.com/omax/catalo...skuId=21223123

100 verb***243;w za 20$. :sciana:

punisher 09.02.2008 21:59

Mea culpa :rozga:
Rzeczywiście pomyliłem nagrywarki :taktak:

Bródka 09.02.2008 20:48

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 895056)
Jest X5PZ i jeszcze nowszy XY12. :P

Przecież te biosy co podajesz sa do nagrywarki bez LS, a @6wojtasik6 ma nagrywarkę z LS :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.