![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
A mo***380;e czas zmieni***263; firmware na nowsz***261; wersj***281;?? Mo***380;e efekty by***322;yby lepsze?
|
Ilość załączników: 1
Verbatim made in Taiwan (stara seria- jeszcze niebieskie pudełko)
litek 2 burn x16] Załącznik 45642 P.S nie wiem co jest przyczyną tak wyrażnej przewagi starych płytek.Zmiana dystrybutora?wow |
Ilość załączników: 2
|
Ilość załączników: 1
Jakas trefna plyta...
|
nic rewelacyjnego du***380;o PIE i b.wysoki jitter
a to jak wkleja***263; za***322;***261;czniki przygotowane specjalnie dla mnie :spoko: http://forum.cdrinfo.pl/f45/wstawian...o-posta-68803/ |
Ilość załączników: 4
x16 na BENQ 1655 BCIB
x16 na PIONEER 111L 8.29 |
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Benio na p***243;***322;k***281;, czas na zmiany. :spoko:
:) |
Ilość załączników: 4
|
Ilość załączników: 1
A tu verb palony x8 na starym firmware PP02 - przed zmianą na PR03
|
Cytat:
Warto spróbować. :spoko: :) |
Ilość załączników: 1
Bardziej popularny wykres :)
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Test na Pionku
|
Ilość załączników: 1
Nie wiem co powiedzie***263;. Ocena na podstawie b***322;***281;d***243;w PIE/PIF. Jest :spoko:
A mo***380;e dodatkowo test na jako***347;***263; dysku (taki popularny). B***281;dzie dok***322;adniej wida***263; Jiiter. Cytat:
:) |
ale dalej nic nie wida***263; :>
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
hmm narazie nic nie wida***263;
|
Ilość załączników: 1
|
Ja tak szczerze m***243;wi***261;c nie znam si***281; na tych wykresach, dlatego chc***281; aby w miar***281; fachowe oko na nie spojrza***322;o.
Niby patrzy***322;em, wg tego FAQ: http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/ ale tak jak pisa***322;em, mog***322;em si***281; pomyli***263;. |
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 4
Kupi***322;em 50 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Tajwan. Oraz 25 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Indie.
Zobaczmy: INFO: Tajwan: Załącznik 45383 Indie: Załącznik 45386 A teraz palenie :) Wypala***322;em p***322;ytki x8 . Te same dane. Pr***281;dko***347;***263; testu: x4 . Rezultaty: Tajwan: Załącznik 45384 Indie: Załącznik 45387 Podsumowanie, wydaje mi si***281; ***380;e ten Made in India nie s***261; najlepsze, chocia***380; mog***322;em ***378;le odczyta***263; wykresy :) I wiadomo: jedna p***322;ytka nic nie zmienia. |
|
Wa***380;ne dane to si***281; pali na DVD-RAM. :>
A i to tylko w ostateczno***347;ci. :] |
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
|
Najgorzej jeśli ma się ważne dane do nagrania ;)
|
Wszystko jest dobre albo z***322;e.
Dotyczy to r***243;wnie***380; Verbatima. Nikt nie wie co Kolega kupi***322;. Wypali***263; i sprawdzi***263;. To jedyna metoda i najbardziej dok***322;adna ocena. Jest nap***281;d do testowania. Jak nie ma to koniecznie kupi***263;. To podstawa. A p***243;***380;niej ju***380; tylko z g***243;rki. :spoko: :) |
Jeden mówi próbować zwrócić a drugi, że są dobre. Zdecydujcie się :P
|
Cytat:
|
|
Wysłałem rodzica do komputronika po Verbatimy DVD+R Advanced Azo+ z MMC (bo niby takie mają w ofercie) made in India, a sprzedawca dał http://allegro.pl/item295257388_verb...ylka_6_zl.html
Made in Japan :| Jakie są opinie nt tych płyt, próbować zwrócić? |
Cytat:
:) |
Verbatim DVD+R 16x MCC 004 Made in Taiwan Cake100 2007r palony 8x
http://img88.imageshack.us/img88/154...1hll0c2oh3.png Verbatim DVD+R 16x YUDEN T03 Made in Japan Cake50 2007r palony 8x http://img181.imageshack.us/img181/6...1hll0c2bz8.png |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x AdvancedAZO+ BOX Made in Taiwan, 2007 palony 112 1.24 8x
Załącznik 45179 Całkiem niezgorzej :) |
|
W Warszawie w Trafficu sa Verby India, ale licza sobie 35pln za 25 pack.
A 50 szt. Tajwan chodza u nich po 56 pln. Wiecie, gdzie w Wawie mozna taniej dostac hinduskie? |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
|
Wlasnie dzisiaj kupilem ostatni cake 25 India w osiedlowym sklepiku :(
Teraz beda w sprzedazy te fioletowe czy rozowe Verby Made in Japan/Sdielano w Rosiji. Duzo gorsze od hinduskich? |
Nie pisze. :nie:
Jest wydrukowane. ;p http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...40/#post829640 :czytaj: |
Cytat:
|
A na opakowaniu pisze gdzie s***261; robione?
|
Je***380;eli s***261; Made in India to bierz, innych nie polecam. :nie!:
|
Mam zamiar kupi***263; ok 50 szt. Czy takie Verbatim DVD+R x16 - Advanced Azo Plus s***261; ok? Mam wazne rzeczy do nagrani, wi***281;c nie chcia***322;bym aby mi to wyparowa***322;o :D
I co to jest a warstwa zabezpieczaj***261;ca Azo? |
Slawek, zerknij na skrzynk***281;.
|
Cytat:
:) |
Cytat:
Udało mi się dorwać plusy tajwańskie, zobaczymy co z nich wyrośnie. :) |
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Ale MID można poznać dopiero w Nero Speed (w przypadku kupna w markecie etc., chociaż jak piszecie - na Allegro też).
Już nic nie jest takie proste... :zongluje: |
Verbatimy Taiyo Yuden s***261; made in Japan
made in inna Azja to MCC :D |
Cytat:
|
Heh, to "made in ..." nie wystarczy? ;)
|
Cytat:
Cytat:
|
yuden to made in japan
|
Hej, to nawet ca***322;kiem proste. Teraz czuj***281; si***281; znacznie bogatszy... :uczen:
Wygl***261;da na to, ***380;e te tajwa***324;skie wypadaj***261; przynajmniej na bdb. :fiu: Aaa... ***380;ebym mia***322; ju***380; wszystko jasne. Made in India = MCC(03?) Made in Taiwan = Yuden? Czy nie? Czy te Yudeny to jakie***347; szroty? |
|
Wszystko na Forum. :czytaj:
Czym mniej tym lepiej. :) |
Nie chciałbym być natarczywy, ale nie umiem czytać wykresów. Po błędach sądząc... nie wiem co sądzić. :-o
|
Drugie pewnie MCC (2005) a pierwsze trudno zgadn***261;***263;.
:) |
Panowie, czy to sa YUDENY? http://allegro.pl/item295257388_verb...ylka_6_zl.html
MCC? - http://allegro.pl/item297909469_verb...ty_marker.html |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/885507-post1615.html :) |
Dzięki.
Tylko jeszcze jedna rzecz: nie posiadłem niestety tej niebywałej mocy ;) odczytywania tych wykresów. :-o I dalej nie wiem, jak stoi jakość DVD+R z Tajwanu. |
Cytat:
Tu masz Verbatim DVD-R Made In Taiwan palone na pioneer 115D z predkoscia 8x oczywiscie made in taiwan http://img98.imageshack.us/img98/292...eer115dfi5.png Co to aukcji, zapytaj sprzedaj***261;cego jakiej sa produkcji te plyty tylko on wie jakie wysle A tu masz link do plus***243;w Made In India http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post880288 |
Ja powrócę mojego postu z miejscem zakupu tych Verbatimów, bo w mojej 130 tysięcznej wiosce ciężko je dostać.
(mam nadzieję, że wklejanie linków z Allegro nie jest tutaj zabronione) http://www.allegro.pl/item294627898_...c_rzeszow.html Czy to są te Indianery? I jak teraz przedstawia się jakość tych "made in Taiwan"? Ach - i w grę wchodzą tylko plusy? Bo widziałem indyjskie (nawet dotykałem :jupi:, ale tylko minusy... |
Ilość załączników: 4
Dawno mnie tutaj nie było ale nie mogę się oprzeć pokusie.
Verbatim (India, cake 25szt "starego" designu) palony 8x na dogorywającym Litku 20A1H (z płytki na płytkę zachciało mu się zostać kosiarką do trawy). Skan oczywiście na innym egzemplarzu który jeszcze żyje. |
Ostatnio trafiam na same dobre verby :) Mam verby od TY i s***261; bardzo dobre, nie wspominaj***261;c o verbach od MCC, kt***243;re s***261; ***347;wietne. :spoko:
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
|
No i ten wynik tez nie jest prawdziwy bo sprawdzales ta plyte z predkoscia 16x a sprawdza sie na liteonach z predksocia 4x
|
Bródka zobacz: ja kiedyś paliłem x16 i nawet x16 testowałem (głupi jeszcze byłem:/ ale dobra) no i spójrz:
http://i18.tinypic.com/71wbin9.jpg |
A takie ze zadna plyta nie ma tak malo bledow PIE i POE przy takiej predkosci zapisu plyty czyli 16x, testuje sie na Liteonach, Benq i Plextorach, z reszta zobacz ze wynik miedzy zapisem 8x a 16 jest w zasadzie taki sam
|
Cytat:
|
No z tego co widze to asus przek***322;amuje wyniki i to porz***261;dnie :taktak:
|
Ilość załączników: 2
Verbatim lightscribe palona 16x
Załącznik 44781 Verbatim Lightscribe palona 8x lub 12x jakieś 3 miesiące temu Załącznik 44782 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?
Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz: W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro? |
Do ideału brakuje jeszcze niskiego jitter :spoko:
|
A tu raz jeszcze palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x plyty Verbatim z tego samego cake co z moich testow powyzej ale jak widac plytka lepiej sie wypalila
http://img262.imageshack.us/img262/1...eer115dks0.png http://img167.imageshack.us/img167/6...r115dtaxg6.png |
Cytat:
A reszta ? Nic nie wiemy, trudno ocenić. :taktak: :) |
widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D
|
Ilość załączników: 1
NO to teraz cos od Gold stara :D H12N palone 8x :uklon:
|
Ilość załączników: 1
Udało mi się kupić dobrej jakości verby od TY.
Płyta palona na Pioneer 112@A12J, prędkość 6x Załącznik 44686 |
Cytat:
P***322;ytka lepiej jest wypalona przez Pioneera. Trzeba jeszcze popracowa***263; nad strategi***261; zapisu. :taktak: Dla por***243;wnania: http://forum.cdrinfo.pl/880342-post1483.html TA dok***322;adnie w tym samym miejscu. :) |
No ta palona na liteonie
|
Cytat:
:) |
W sumie obie sa dobrze wypalone
Na litku jest mniej PIE i PIF natomiast wiekszy jest Jitter A na pioneer 115 wiecej PIE i PIF ale mniejszy Jitter |
Cytat:
:) |
A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)
http://img89.imageshack.us/img89/8381/litekdvdryc4.png http://img89.imageshack.us/img89/836...kdvdrtayk3.png I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x http://img107.imageshack.us/img107/7...15ddvdrre3.png http://img111.imageshack.us/img111/4...ddvdrtakn0.png |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 8x na pioneer 112@A12J
Załącznik 44619 Szkoda, że nie mam więcej takich płytek. |
Ilość załączników: 2
Teraz cos z Indii :D
Jedna plytka palona na LG H12N 8x druga na Lito812@832 8x :D |
Ilość załączników: 3
Cytat:
Załącznik 44370 Załącznik 44371 :spoko: |
Taki bitsetting nie jest z***322;y. Jest tak dobry, ***380;e plex rozpoznaje p***322;yty DVD+R jako dvd-rom :) A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??
|
Cytat:
a tak to 80% pale na Pionku przymierzam sie żeby wymienić 112 na 115 ale narazie nie wiem czy warto bo mało testów i nie za specjalne wyniki a na 1.24 A12J pali rewelacyjnie gdyby jeszcze ten bitsetting poprawili |
Cytat:
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko: Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ??? :) |
@slawekj ||
czasami tak bywa tylko nie zawsze sie Pioneerem da testować :> bo na jednej NCDS sie da na innej znów sie nie da :rotfl: co do Litka owego czasu miałem LiteOn SOHW-1653S i bylem zadowolony ale obecnie to Litki mnie nie przekonują niczym żeby je kupić kazdemu polecam natomiast http://www.allegro.pl/item285832030_..._fvat_wwa.html cross na Benq i można palić do woli Brać póki jeszcze są :spoko: @slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.