Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 09.02.2008 20:05

Cytat:

Napisany przez 6wojtasik6 (Post 894919)
To jest najnowszy Bios. Wyższego z tego co wiem nie ma :/ narazie.

Jest X5PZ i jeszcze nowszy XY12. :P

6wojtasik6 09.02.2008 15:24

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 894674)
A może czas zmienić firmware na nowszą wersję?? Może efekty byłyby lepsze?

To jest najnowszy Bios. Wyższego z tego co wiem nie ma :/ narazie.

punisher 08.02.2008 20:26

A mo***380;e czas zmieni***263; firmware na nowsz***261; wersj***281;?? Mo***380;e efekty by***322;yby lepsze?

6wojtasik6 08.02.2008 11:29

Ilość załączników: 1
Verbatim made in Taiwan (stara seria- jeszcze niebieskie pudełko)
litek 2 burn x16]

Załącznik 45642

P.S nie wiem co jest przyczyną tak wyrażnej przewagi starych płytek.Zmiana dystrybutora?wow

6wojtasik6 08.02.2008 10:57

Ilość załączników: 2
Verbatim made in Taiwan(nowa seria)

liteon burn x16Załącznik 45640

litek 2 burn x16Załącznik 45641

Qbi@k 07.02.2008 20:08

Ilość załączników: 1
Jakas trefna plyta...

seku 05.02.2008 09:38

nic rewelacyjnego du***380;o PIE i b.wysoki jitter

a to jak wkleja***263; za***322;***261;czniki przygotowane specjalnie dla mnie :spoko:
http://forum.cdrinfo.pl/f45/wstawian...o-posta-68803/

kowanski 05.02.2008 09:14

Ilość załączników: 4
x16 na BENQ 1655 BCIB

x16 na PIONEER 111L 8.29

kowanski 05.02.2008 00:08

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892869)
LG lubi niskie prędkości.
Warto spróbować. :spoko:

:)

Wypał x4

slawekj 04.02.2008 21:09

Benio na p***243;***322;k***281;, czas na zmiany. :spoko:

:)

mensir67pl 04.02.2008 20:54

Ilość załączników: 4
ukochany Be-oio;)

Załącznik 45554

Załącznik 45555

Załącznik 45556

Załącznik 45557

kowanski 04.02.2008 17:42

Ilość załączników: 1
A tu verb palony x8 na starym firmware PP02 - przed zmianą na PR03

slawekj 04.02.2008 17:11

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 892866)
Jak wypale x4 to będzie niższy :)

LG lubi niskie prędkości.
Warto spróbować. :spoko:

:)

kowanski 04.02.2008 17:07

Ilość załączników: 1
Bardziej popularny wykres :)

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892862)
Jest bardzo dobrze (dobrze wykonana płytka). Ale teraz moda na niski Jitter.

:)

Jak wypale x4 to będzie niższy :)

kowanski 04.02.2008 17:00

Ilość załączników: 1
Test na Pionku

slawekj 04.02.2008 16:50

Ilość załączników: 1
Nie wiem co powiedzie***263;. Ocena na podstawie b***322;***281;d***243;w PIE/PIF. Jest :spoko:
A mo***380;e dodatkowo test na jako***347;***263; dysku (taki popularny).
B***281;dzie dok***322;adniej wida***263; Jiiter.

Cytat:

Napisany przez seku (Post 892849)
ale dalej nic nie wida***263;

Załącznik 45548

:)

seku 04.02.2008 16:47

ale dalej nic nie wida***263; :>

kowanski 04.02.2008 16:42

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892841)
Ale obrazka nie widać.

:)

Za duży był i mi przerobiło na jpg, wiec go zmniejszyłem i teraz jest w png :)

seku 04.02.2008 16:41

hmm narazie nic nie wida***263;

punisher 01.02.2008 00:12

Ilość załączników: 1
Verb made in japan palony 8x na pioneer 112@A12J

Załącznik 45439

IceManSpy 30.01.2008 18:30

Ja tak szczerze m***243;wi***261;c nie znam si***281; na tych wykresach, dlatego chc***281; aby w miar***281; fachowe oko na nie spojrza***322;o.
Niby patrzy***322;em, wg tego FAQ:
http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/
ale tak jak pisa***322;em, mog***322;em si***281; pomyli***263;.

slawekj 30.01.2008 17:53

Cytat:

Napisany przez IceManSpy (Post 890873)
Podsumowanie, wydaje mi się że ten Made in India nie są najlepsze, chociaż mogłem źle odczytać wykresy :) I wiadomo: jedna płytka nic nie zmienia.

W tym teście Verbatim@India wypadł lepiej (niższy Jitter).

:)

IceManSpy 30.01.2008 17:22

Ilość załączników: 4
Kupi***322;em 50 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Tajwan. Oraz 25 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Indie.

Zobaczmy:

INFO:


Tajwan:

Załącznik 45383

Indie:

Załącznik 45386

A teraz palenie :) Wypala***322;em p***322;ytki x8 . Te same dane. Pr***281;dko***347;***263; testu: x4 . Rezultaty:

Tajwan:

Załącznik 45384

Indie:

Załącznik 45387


Podsumowanie, wydaje mi si***281; ***380;e ten Made in India nie s***261; najlepsze, chocia***380; mog***322;em ***378;le odczyta***263; wykresy :) I wiadomo: jedna p***322;ytka nic nie zmienia.

Dragon 30.01.2008 16:59

Nagrane NEC ND-3520A 8x

http://img82.imageshack.us/img82/7097/69401697gx0.jpg

joujoujou 30.01.2008 04:10

Wa***380;ne dane to si***281; pali na DVD-RAM. :>

A i to tylko w ostateczno***347;ci. :]

punisher 29.01.2008 22:34

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 890430)
Ta sama dostawa i sklep ?
:)

Skąd mam wiedzieć? Sklep ten sam. Skoro zainteresowany piszę, że chce nagrać ważne dane, to niech kupi kilka sztuk na próbę (lub cake) i sprawdzi jak palą się nośniki. Ja wróżką nie jestem :P

slawekj 29.01.2008 20:26

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 890425)
A jak chcesz zobaczyć jak palą sie te płyty to zerknij parę stron wcześniej umieszczałem testy palenia tych płyt.

Ta sama dostawa i sklep ?

:)

punisher 29.01.2008 20:14

Cytat:

Napisany przez Dragon (Post 890417)
Jeden mówi próbować zwrócić a drugi, że są dobre. Zdecydujcie się :P

Zachowujesz się jak dziecko. Sam zdecyduj. A jak chcesz zobaczyć jak palą sie te płyty to zerknij parę stron wcześniej umieszczałem testy palenia tych płyt.

Dragon 29.01.2008 20:10

Najgorzej jeśli ma się ważne dane do nagrania ;)

slawekj 29.01.2008 19:53

Wszystko jest dobre albo z***322;e.
Dotyczy to r***243;wnie***380; Verbatima.
Nikt nie wie co Kolega kupi***322;. Wypali***263; i sprawdzi***263;. To jedyna metoda i najbardziej dok***322;adna ocena.
Jest nap***281;d do testowania. Jak nie ma to koniecznie kupi***263;. To podstawa.
A p***243;***380;niej ju***380; tylko z g***243;rki. :spoko:

:)

Dragon 29.01.2008 19:47

Jeden mówi próbować zwrócić a drugi, że są dobre. Zdecydujcie się :P

punisher 29.01.2008 19:41

Cytat:

Napisany przez Dragon (Post 890337)
Jakie są opinie nt tych płyt, próbować zwrócić?

Są dobre. :spoko:

joujoujou 29.01.2008 15:36

Ja bym pr***243;bowa***322;. :taktak:

http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post829640

Dragon 29.01.2008 15:31

Wysłałem rodzica do komputronika po Verbatimy DVD+R Advanced Azo+ z MMC (bo niby takie mają w ofercie) made in India, a sprzedawca dał http://allegro.pl/item295257388_verb...ylka_6_zl.html
Made in Japan :|
Jakie są opinie nt tych płyt, próbować zwrócić?

slawekj 26.01.2008 00:48

Cytat:

Napisany przez razi3l (Post 888962)
Verbatim DVD+R 16x MCC 004 Made in Taiwan Cake100 2007r palony 8x

Verbatim DVD+R 16x YUDEN T03 Made in Japan Cake50 2007r palony 8x

Dobry napęd do testowania.... wypalania tylko Pioneer. :spoko:

:)

razi3l 26.01.2008 00:42

Verbatim DVD+R 16x MCC 004 Made in Taiwan Cake100 2007r palony 8x

http://img88.imageshack.us/img88/154...1hll0c2oh3.png


Verbatim DVD+R 16x YUDEN T03 Made in Japan Cake50 2007r palony 8x

http://img181.imageshack.us/img181/6...1hll0c2bz8.png

QB 24.01.2008 14:20

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x AdvancedAZO+ BOX Made in Taiwan, 2007 palony 112 1.24 8x

Załącznik 45179

Całkiem niezgorzej :)

ed hunter 23.01.2008 19:09

http://nosniki.net/info_pages.php/pages_id/5

http://czystaplyta.pl/mapa.htm

Randone 23.01.2008 18:16

W Warszawie w Trafficu sa Verby India, ale licza sobie 35pln za 25 pack.
A 50 szt. Tajwan chodza u nich po 56 pln.

Wiecie, gdzie w Wawie mozna taniej dostac hinduskie?

mkkot 23.01.2008 04:03

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 885858)
Skoro ktoś handluje płytkami to powinien wiedzieć co sprzedaje. Jak dobry sprzedawca to powinien otworzyć pudełko i sie wtedy dowie płytki z jakim MID-em sprzedaje. Ale jak zwykle tylko kasa się liczy.....:kreci_gl:

Akurat ten sprzedawca http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3664423 , pomimo hmm nie do końca profesjonalnie przygotowanych aukcji, dokładnie wie jaki identyfikator mają jego nośniki i gdzie zostały wyprodukowane. Wiem, bo sam kupowałem, wysłał mi nawet fotki i garść przydatnych informacji do identyfikacji MID-u na podstawie pudełka.

punisher 23.01.2008 00:06

Ilość załączników: 1
Kupiłem made in japan, nośnik TY. Są OK :spoko:

Załącznik 45139

Randone 22.01.2008 21:56

Wlasnie dzisiaj kupilem ostatni cake 25 India w osiedlowym sklepiku :(
Teraz beda w sprzedazy te fioletowe czy rozowe Verby Made in Japan/Sdielano w Rosiji. Duzo gorsze od hinduskich?

joujoujou 21.01.2008 23:58

Nie pisze. :nie:

Jest wydrukowane. ;p

http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...40/#post829640

:czytaj:

Bródka 21.01.2008 23:47

Cytat:

Napisany przez IceManSpy (Post 887025)
A na opakowaniu pisze gdzie są robione?

:taktak:

IceManSpy 21.01.2008 23:42

A na opakowaniu pisze gdzie s***261; robione?

joujoujou 21.01.2008 23:07

Je***380;eli s***261; Made in India to bierz, innych nie polecam. :nie!:

IceManSpy 21.01.2008 20:46

Mam zamiar kupi***263; ok 50 szt. Czy takie Verbatim DVD+R x16 - Advanced Azo Plus s***261; ok? Mam wazne rzeczy do nagrani, wi***281;c nie chcia***322;bym aby mi to wyparowa***322;o :D

I co to jest a warstwa zabezpieczaj***261;ca Azo?

KiNDer 19.01.2008 14:45

Slawek, zerknij na skrzynk***281;.

slawekj 19.01.2008 14:13

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885911)
Samsung 182M (polecany skądinąd na tym forum też).

Udało mi się dorwać plusy tajwańskie, zobaczymy co z nich wyrośnie. :)

Do odczytu :taktak: do zapisu na Infome R30.

:)

KiNDer 19.01.2008 14:06

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 885844)
Jaki napęd Kolega kupił ?

:)

Samsung 182M (polecany skądinąd na tym forum też).

Udało mi się dorwać plusy tajwańskie, zobaczymy co z nich wyrośnie. :)

punisher 19.01.2008 12:05

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885838)
Ale MID można poznać dopiero w Nero Speed (w przypadku kupna w markecie etc., chociaż jak piszecie - na Allegro też).
Już nic nie jest takie proste... :zongluje:

Skoro ktoś handluje płytkami to powinien wiedzieć co sprzedaje. Jak dobry sprzedawca to powinien otworzyć pudełko i sie wtedy dowie płytki z jakim MID-em sprzedaje. Ale jak zwykle tylko kasa się liczy.....:kreci_gl:

slawekj 19.01.2008 11:29

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885838)
Już nic nie jest takie proste...

Jaki napęd Kolega kupił ?

:)

KiNDer 19.01.2008 10:59

Ale MID można poznać dopiero w Nero Speed (w przypadku kupna w markecie etc., chociaż jak piszecie - na Allegro też).

Już nic nie jest takie proste... :zongluje:

ed hunter 19.01.2008 08:52

Verbatimy Taiyo Yuden s***261; made in Japan

made in inna Azja to MCC :D

punisher 19.01.2008 01:18

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885790)
Heh, to "made in ..." nie wystarczy? ;)

Nie wystarczy. Powinien być oprócz tego podawany MID płyty i wszystko byłoby jasne.

KiNDer 19.01.2008 01:07

Heh, to "made in ..." nie wystarczy? ;)

punisher 18.01.2008 22:45

Cytat:

Napisany przez Br***243;dka (Post 885420)
Co to aukcji, zapytaj sprzedaj***261;cego jakiej sa produkcji te plyty tylko on wie jakie wysle

W***261;tpi***281;, on tylko sprzedaje. Wielokrotnie pyta***322;em sprzedaj***261;cego na allegro, co to za p***322;yty, ale przewa***380;nie nic opr***243;cz nazwy i made in... nie potrafili poda***263;.
Cytat:

Napisany przez razi3l (Post 885722)
yuden to made in japan

Jeste***347; pewien? :>

razi3l 18.01.2008 21:09

yuden to made in japan

KiNDer 18.01.2008 21:03

Hej, to nawet ca***322;kiem proste. Teraz czuj***281; si***281; znacznie bogatszy... :uczen:

Wygl***261;da na to, ***380;e te tajwa***324;skie wypadaj***261; przynajmniej na bdb. :fiu:

Aaa... ***380;ebym mia***322; ju***380; wszystko jasne. Made in India = MCC(03?) Made in Taiwan = Yuden? Czy nie? Czy te Yudeny to jakie***347; szroty?

joujoujou 18.01.2008 14:17

FAQ. :czytaj:

http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/

slawekj 18.01.2008 14:15

Wszystko na Forum. :czytaj:
Czym mniej tym lepiej.

:)

KiNDer 18.01.2008 14:14

Nie chciałbym być natarczywy, ale nie umiem czytać wykresów. Po błędach sądząc... nie wiem co sądzić. :-o

slawekj 18.01.2008 14:13

Drugie pewnie MCC (2005) a pierwsze trudno zgadn***261;***263;.

:)

razi3l 18.01.2008 14:05

Panowie, czy to sa YUDENY? http://allegro.pl/item295257388_verb...ylka_6_zl.html

MCC? - http://allegro.pl/item297909469_verb...ty_marker.html

slawekj 18.01.2008 11:33

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885451)
I dalej nie wiem, jak stoi jakość DVD+R z Tajwanu.

:czytaj:

http://forum.cdrinfo.pl/885507-post1615.html

:)

KiNDer 18.01.2008 09:22

Dzięki.

Tylko jeszcze jedna rzecz: nie posiadłem niestety tej niebywałej mocy ;) odczytywania tych wykresów. :-o

I dalej nie wiem, jak stoi jakość DVD+R z Tajwanu.

Bródka 18.01.2008 01:32

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885416)
Ja powr***243;c***281; mojego postu z miejscem zakupu tych Verbatim***243;w, bo w mojej 130 tysi***281;cznej wiosce ci***281;***380;ko je dosta***263;.

(mam nadziej***281;, ***380;e wklejanie link***243;w z Allegro nie jest tutaj zabronione)

http://www.allegro.pl/item294627898_...c_rzeszow.html

Czy to s***261; te Indianery? I jak teraz przedstawia si***281; jako***347;***263; tych "made in Taiwan"?

Ach - i w gr***281; wchodz***261; tylko plusy? Bo widzia***322;em indyjskie (nawet dotyka***322;em :jupi:, ale tylko minusy...


Tu masz Verbatim DVD-R Made In Taiwan palone na pioneer 115D z predkoscia 8x oczywiscie made in taiwan

http://img98.imageshack.us/img98/292...eer115dfi5.png

Co to aukcji, zapytaj sprzedaj***261;cego jakiej sa produkcji te plyty tylko on wie jakie wysle


A tu masz link do plus***243;w Made In India
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post880288

KiNDer 18.01.2008 01:01

Ja powrócę mojego postu z miejscem zakupu tych Verbatimów, bo w mojej 130 tysięcznej wiosce ciężko je dostać.

(mam nadzieję, że wklejanie linków z Allegro nie jest tutaj zabronione)

http://www.allegro.pl/item294627898_...c_rzeszow.html

Czy to są te Indianery? I jak teraz przedstawia się jakość tych "made in Taiwan"?

Ach - i w grę wchodzą tylko plusy? Bo widziałem indyjskie (nawet dotykałem :jupi:, ale tylko minusy...

xel 17.01.2008 10:55

Ilość załączników: 4
Dawno mnie tutaj nie było ale nie mogę się oprzeć pokusie.

Verbatim (India, cake 25szt "starego" designu) palony 8x na dogorywającym Litku 20A1H (z płytki na płytkę zachciało mu się zostać kosiarką do trawy). Skan oczywiście na innym egzemplarzu który jeszcze żyje.

punisher 12.01.2008 20:08

Ostatnio trafiam na same dobre verby :) Mam verby od TY i s***261; bardzo dobre, nie wspominaj***261;c o verbach od MCC, kt***243;re s***261; ***347;wietne. :spoko:

joujoujou 12.01.2008 19:59

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 883801)
Verb palony 6x, na pioneer 112@A12J

Załącznik 44885

Jakość :spoko:

Fiu fiu... :spoko:

punisher 12.01.2008 19:52

Ilość załączników: 1
Verb palony 6x, na pioneer 112@A12J

Załącznik 44885

Jakość :spoko:

Bródka 10.01.2008 19:21

No i ten wynik tez nie jest prawdziwy bo sprawdzales ta plyte z predkoscia 16x a sprawdza sie na liteonach z predksocia 4x

6wojtasik6 10.01.2008 19:16

Bródka zobacz: ja kiedyś paliłem x16 i nawet x16 testowałem (głupi jeszcze byłem:/ ale dobra) no i spójrz:
http://i18.tinypic.com/71wbin9.jpg

Bródka 09.01.2008 01:44

A takie ze zadna plyta nie ma tak malo bledow PIE i POE przy takiej predkosci zapisu plyty czyli 16x, testuje sie na Liteonach, Benq i Plextorach, z reszta zobacz ze wynik miedzy zapisem 8x a 16 jest w zasadzie taki sam

mariano b 09.01.2008 00:50

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 882188)
No z tego co widze to asus przekłamuje wyniki i to porządnie :taktak:

Dlaczego tak twierdzisz ? Jakie masz do tego podstawy ?

Bródka 09.01.2008 00:41

No z tego co widze to asus przek***322;amuje wyniki i to porz***261;dnie :taktak:

mariano b 09.01.2008 00:03

Ilość załączników: 2
Verbatim lightscribe palona 16x

Załącznik 44781

Verbatim Lightscribe palona 8x lub 12x jakieś 3 miesiące temu
Załącznik 44782

Bródka 08.01.2008 13:16

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 881873)
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widzia***322;em w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plus***243;w tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szuka***263;, zostaje wi***281;c tylko Allegro?

Ja kupuje w hurtowni w katowicach ale ich nie sprzedaje na allegro bo mi sie to raczej nie oplaca musial bym sprzedac tych plyt DUUZZOO zeby zarobic :taktak:

romanesco 08.01.2008 12:45

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 881873)
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro?

Niekoniecznie Allegro... Ja indyjskie Verby widziałem w grudniu ub. roku w "Tesco". Były zarówno CD, jak i DVD. Z tym, że nie zawsze podobno są. Trzeba mieć akurat szczęście żeby natrafić lub znać kogoś ze sprzedawców, żeby dał cynka jak przyjdzie dostawa.

KiNDer 08.01.2008 12:04

Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro?

punisher 08.01.2008 00:06

Do ideału brakuje jeszcze niskiego jitter :spoko:

Bródka 07.01.2008 21:45

A tu raz jeszcze palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x plyty Verbatim z tego samego cake co z moich testow powyzej ale jak widac plytka lepiej sie wypalila

http://img262.imageshack.us/img262/1...eer115dks0.png

http://img167.imageshack.us/img167/6...r115dtaxg6.png

slawekj 06.01.2008 19:45

Cytat:

Napisany przez legion (Post 881204)
widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D

Błędy PIE/PIF :spoko:
A reszta ?
Nic nie wiemy, trudno ocenić. :taktak:

:)

legion 06.01.2008 18:56

widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D

legion 05.01.2008 23:01

Ilość załączników: 1
NO to teraz cos od Gold stara :D H12N palone 8x :uklon:

punisher 05.01.2008 11:51

Ilość załączników: 1
Udało mi się kupić dobrej jakości verby od TY.
Płyta palona na Pioneer 112@A12J, prędkość 6x

Załącznik 44686

slawekj 04.01.2008 16:49

Cytat:

Napisany przez Br***243;dka (Post 880310)
No ta palona na liteonie

Nie zda***322; Kolega egzaminu.
P***322;ytka lepiej jest wypalona przez Pioneera.
Trzeba jeszcze popracowa***263; nad strategi***261; zapisu. :taktak:

Dla por***243;wnania:
http://forum.cdrinfo.pl/880342-post1483.html

TA dok***322;adnie w tym samym miejscu.

:)

Bródka 04.01.2008 16:09

No ta palona na liteonie

slawekj 04.01.2008 15:45

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 880294)
W sumie obie sa dobrze wypalone

Ale która lepiej ?

:)

Bródka 04.01.2008 15:28

W sumie obie sa dobrze wypalone
Na litku jest mniej PIE i PIF natomiast wiekszy jest Jitter
A na pioneer 115 wiecej PIE i PIF ale mniejszy Jitter

slawekj 04.01.2008 15:24

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 880288)
A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)

I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x

To która płytka lepiej wypalona ?

:)

Bródka 04.01.2008 15:21

A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)

http://img89.imageshack.us/img89/8381/litekdvdryc4.png

http://img89.imageshack.us/img89/836...kdvdrtayk3.png

I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x

http://img107.imageshack.us/img107/7...15ddvdrre3.png

http://img111.imageshack.us/img111/4...ddvdrtakn0.png

punisher 03.01.2008 11:47

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 8x na pioneer 112@A12J

Załącznik 44619

Szkoda, że nie mam więcej takich płytek.

legion 27.12.2007 23:38

Ilość załączników: 2
Teraz cos z Indii :D
Jedna plytka palona na LG H12N 8x druga na Lito812@832 8x :D

slawekj 23.12.2007 17:39

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez punisher (Post 874890)
A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??

Załącznik 44369

Załącznik 44370

Załącznik 44371

:spoko:

punisher 23.12.2007 17:11

Taki bitsetting nie jest z***322;y. Jest tak dobry, ***380;e plex rozpoznaje p***322;yty DVD+R jako dvd-rom :) A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??

seku 22.12.2007 17:34

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 874579)
Ja mam dwa BenQ i trzy Pioneery.
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko:
Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ???

:)

bo czasami lubię coś wypalić na Benq zeby nie zapomniał jak sie to robi :D

a tak to 80% pale na Pionku

przymierzam sie żeby wymienić 112 na 115 ale narazie nie wiem czy warto bo mało testów i nie za specjalne wyniki

a na 1.24 A12J pali rewelacyjnie gdyby jeszcze ten bitsetting poprawili

slawekj 22.12.2007 15:46

Cytat:

Napisany przez seku (Post 874552)
@slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu

Ja mam dwa BenQ i trzy Pioneery.
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko:
Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ???

:)

seku 22.12.2007 14:15

@slawekj ||

czasami tak bywa tylko nie zawsze sie Pioneerem da testować :>

bo na jednej NCDS sie da na innej znów sie nie da :rotfl:

co do Litka owego czasu miałem LiteOn SOHW-1653S i bylem zadowolony ale obecnie to Litki mnie nie przekonują niczym żeby je kupić

kazdemu polecam natomiast http://www.allegro.pl/item285832030_..._fvat_wwa.html
cross na Benq i można palić do woli

Brać póki jeszcze są :spoko:

@slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.