![]() |
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Cytat:
ale wrzucę też tradycyjną : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1172005354 |
Cytat:
??? |
Ilość załączników: 1
|
Mensir wypal ją x8, może będzie lepiej:spoko:
Slawekj, ja mam cake Kagaku i one są MCC004 |
@slawekj
Wiedzia***322;em, ***380;e ten test wstawisz, on niczego nie dowodzi, :D http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=271 bardzo zbli***380;one wykresy do testu, kt***243;ry wstawi***322; mensir67pl, wr***281;cz takie same, i kto ma racje ? ;) |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1357 Cytat:
Made in Japan A Mitsubishi Kagaku Media Company. :) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Załącznik 37406 |
To czekamy na pierszy test "jako***347;ci" ;)
|
Dzis nabylem cake 25 szt(szara - popielata podstawka) tylko po tym mozna rozroznic
Disc = [DVD+R:YUDEN000-T03-000] |
Ilość załączników: 1
|
Bez przesady. :) Na forach jednak kr***243;luje opinia, ***380;e na Pioneerze si***281; nie da testowa***263;. :P
Poza tym WSZYSTKIE inne nap***281;dy pokazuj***261; mniej wi***281;cej to samo - u mnie np. LiteOn, ale r***243;wnie***380; NEC. Poza tym - je***347;li twoja teoria jest s***322;uszna, to ***380;aden nap***281;d poza Pioneerami i Plextorami nie potrafi dobrze nagrywa***263; - nawet te o dob rej cy bardzo dobrej renomie jak NEC 4571A czy niekt***243;re modele LG. :) Wybacz, ale ja pozostaje przy Litku i KProbe. :) W ko***324;cu od pocz***261;tku istnienia cdrinfo ludzie na tym testuj***261;. :) Podwa***380;asz sens istnienia tego serwisu? ;P BTW to GDZIE u mnie Pioneer sieje b***322;edami? :) Jeden peek PIE, ale warto***347;***263; krytyczna nie przekroczona, PIF idealnie je***347;li ju***380; ufa***263; Pioneerowi. ;) BTW dorzucam jeszcze skan zrobiony NECiem, ta sama p***322;yta co nieco wy***380;ej testowana LiteOnem i potem Pioneerem. Wynik praktycznie taki sam, je***347;li nie liczy***263; drobnych r***243;***380;nic - b***322;edy w tych samych miejscach, na podobnym poziomie, w podobnej ilo***347;ci. Gdyby chodzi***322;o o jeden nap***281;d, ale dwa r***243;***380;ne, pokazuj***261; to samo. Z wyrzucaniem dobrze nagranych p***322;yt to drobna paranoja - znam ludzi, kt***243;rzy nagrywaj***261;, nie testuj***261; i wi***281;kszo***347;***263; rzeczy im si***281; czyta po latach. Fakt - test mo***380;e si***281; pryda***263; aby oceni***263; czy partia p***322;yt dobra lub nagrywarka si***281; do czego***347; nadaje. Jednak sugerowanie, ***380;e z ca***322;ego sprz***281;tu jaki si***281; przewin***261;***322; przez moje r***281;ce tylko Pioneer si***281; do czego***347; nadaje, to <semnatyczne> nadu***380;ycie. :P Kto***347; chce naprawd***281; wiarygodnego sprz***281;tu do testowania? Niech kupi DaTARIUSa. ;) Nagrywarki pozwalaj***261; na pogl***261;dow***261; ocen***281; sytuacji i nie mam zamiaru wpada***263; w paranoj***281;. :P http://img142.imageshack.us/img142/6...0214febrk8.png |
Cytat:
|
Cytat:
O tym pisałem wielokrotnie. :czytaj: Testowana płytka pomimo dobrego testu na LiteOni'e nie przeszła testu na Pioneerze. Można ją śmiało uznać za źle wypaloną. To nie pierwszy taki przypadek u Kolegi. A jak dobrze wypalone płytki wyglądają: :czytaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=856 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=863 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...38&postcount=7 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=19 I takich wykresów oczekuje. :taktak: Taki jest właśnie Pioneer. Dobrze wypalona płytka.... wykres błędów bez zarzutu. :spoko: Źle wypalona.... Pioneer sieje błędami. Tak jest u Kolegi. Można oczywiście pocieszać się lepszymi testami na innych napędach. Ja tak nagrane płytki po weryfikacji na Pioneerze wyrzucam do kosza. :) |
Cytat:
A piwo na czym będzie stawiał?:haha: |
Cytat:
do kubła na śmieci:buu: |
Witam.
Ja wypalałem 6x na SOSW-833S VRS1, z 2 razy bufor spadł. Płytka wygląda tak: http://img442.imageshack.us/img442/2492/verbatimoc6.jpg Czy jest dobra i będzie działać bezproblemowo? To ważne, bo mam tam ciekawy koncercik mojej ulubionej kapeli i nie wiem czy nagrać nową płytkę. Dzięki. |
Nawet zapu***347;ci***322;em na pioneerze, ale nie zapisa***322;em wyniku. Wszystkie warto***347;ci w normie, ale Pioneer do testowania si***281; nie nadaje. :P
Kiedy wywala, ***380;e jest tylko 30 albo 50 b***322;***281;d***243;w PIF na ca***322;a p***322;yt***281;... Co do Pasteli, to ju***380; nie s***261; te same Pasetele co kiedy***347;. Tayo Yuden si***281; popsu***322;o pono***263;, a o do tego nie jest TY tylko zwyk***322;y MCC 004. :) Zreszt***261;... Zrobi***322;em test na pioneerze - normie, ale pod koniec troch***281; wysoko, zw***322;aszcza ten peek... Zreszt***261; ja dalej trzymam si***281; zdania, ***380;e ten nap***281;d chocia***380; ***347;wietnie nagrywa to w testach jest bezu***380;yteczny z CD-DVD Speed. Wyniki nieadekwatne do tego, o pokazuj***261; inne nap***281;dy, wykres pr***281;dko***347;ci testu te***380; co***347; nie ten tego, i nawet nie sugeruj, ***380;e przypomina Plextora bo niskie PIF. :P Plextor produkuje ich zwykle ze dwa razy wi***281;cej ni***380; LiteOn, ten robi kilka razy mniej. :P IMO test z Pioneera nie ma ***380;adnej u***380;ytecznej warto***347;ci... Jako posiadacz Plextora mo***380;esz oczywi***347;cie kwestionowa***263; wiarygodno***347;***263; LiteOna, ale nie pr***243;buj mi wciska***263;, ***380;e Pioneer maj***261;cy problemy z testowaniem = Plextor. :) http://img248.imageshack.us/img248/8321/pioneerxs8.png |
Cytat:
:) |
Jak na pastela to wynik s***322;aby :) ale akceptowalny.
ps. od jakiego miejsca pr***281;dko***347;***263; wskoczy***322;a na x12 ? |
Varbatim Pastel MCC 004 palony na H12N z pr***281;dko***347;ci***261; 12x, test na LiteOn 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x.
Hmm... Na dole troch***281; g***281;sto, ale chyba nie jest tragicznie. Ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w oko***322;o 500, ale nie s***261; skupione w jednym miejscu, wi***281;c na dole wygl***261;da to dosy***263; czerwono. P***322;yta chyba wypalona poprawnie? W ko***324;cu warto***347;ci maksymalne akceptowalne, chyba mo***380;na zaufa***263;? ;) http://img149.imageshack.us/img149/8...s02e112ml1.png |
Cytat:
mam Benq'a 1655 , coś mi się wydaje,że ten napęd niemiłosiernie zaniża testy! zaniża nawet testy nośników nagrywanych na Pionku 111, czuje że go opcham i kupie Litka |
Jedna z pierwszych wypalonych na nowej LG H12N. Nie jest ***378;le, palona z 12x, test na Litku z 4x. Pr***243;bowa***322;em r***243;wnie***380; na 8x, ale wtedy jako***347;***263; jest o wiele gorsza (pojawia si***281; nagle kilkaset b***322;***281;d***243;w w jednym miejscu i tak sobie lec***261;, a***380; przekrocz***261; tysi***261;c, jednak trzymaj***261;c si***281; niekiej warto***347;ci - oko***322;o 6). Tutaj te***380; wida***263; pewne zag***281;szcenie w jednym miejscu, poza nim pi***281;knie. :)
Czyli nagrywarka ca***322;kiem, ca***322;kiem. Swoj***261; drog***261; jaka jest dla niej optymalna pr***281;dko***347;***263;? Mo***380;liwe r***243;wnie***380;, ***380;e te nagromadzenie PIF***243;w to kwestia no***347;nik***243;w - w ko***324;cu z Verbatimami r***243;***380;nie teraz bywa... http://img513.imageshack.us/img513/7...rstnalgoz8.png |
Cytat:
|
|
@icemac :D:D angielski humor ? Poza tym nie wzywaj Boga (Plextora) na daremno :P
@Atlantis Jak na ECC 8/8 to wypa***322; pierwsza klasa :spoko: |
Cytat:
słaby wypał jakich malo mnóstwo błędów nie mieszczą się w żadnych plextorowych normach zerknij na natężenie błędów w górnej i dolnej granicy nośnika :taktak: plyta do kosza lub jako podstawka pod browar || |
http://img101.imageshack.us/img101/1...so3dvd15py.png
Palone NECiem z prędkością 8x. W jednym miejscu pewne zagęszczenie błędów, ale chyb w pełni akceptowalna? :) Co o tym myślicie? ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:taktak: a verby to chyba trochę się spsuły :) |
Cytat:
P.S. wreszcie:spoko: |
Cytat:
|
Kurcze, a ja jeszcze nie miałem okazji nagrywać moją nagrywarka Benq płyt Verbatim dvd:/
Chyba sobie musze kupić wreście:D |
Cytat:
http://img213.imageshack.us/img213/2487/testkn9.png |
To jeszcze wrzuć test na Benq, porównamy:spoko:
|
palona: na BenQ 1650 BCDC @ 8x
test: Lite-On 1633S BS0Y @ 4x http://img142.imageshack.us/img142/7935/0051nu6.png |
Ilość załączników: 1
palony x16 - początek 6.6x koniec 13.7x
Załącznik 36553 dalej nie najlepiej, ale też nie tragicznie ;) :P |
Cytat:
Co to jest ? http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=474 palone było na LiteOn'ie ? Czy może jest to tylko malutkie odstępstwo od reguły? ps. ten test też jest w normie :) |
Ilość załączników: 4
Cytat:
Wypalam Verbatima +Rx16 na Pionierze 111@A11XL i zawsze podobnie. :spoko: B***322;***281;dy POE Załącznik 36453 TA i Jitter Załącznik 36454 Załącznik 36455 Załącznik 36456 Brak pozosta***322;ych test***243;w bo zawsze w normie. Jak wida***263; po b***322;***281;dach POE bardzo dobrej jako***347;ci no***347;nik a wypalone pity i landy wzorcowe. Jak najszybciej zmieni***263; nap***281;d. :taktak: :) |
Ilość załączników: 1
Kupi***322;em w sieci cak'e 50szt tych p***322;yt made in india, i mog***281; powiedzie***263;, ***380;e s***261; "s***322;abe".
Poza tym maj***261; wady czy te***380; uszkodzenia fizyczne w postaci "kropek" i ma***322;ych "kresek" na kraw***281;dzi p***322;yty, "kreski" pojawiaj***261; si***281; te***380; miejscami w losowych punktach na p***322;ycie. Kreski mog***261; by***263; wynikiem transportu, ale kropki to ju***380; nie wiem sk***261;d si***281; bior***261;, nagrywanie tych p***322;yt na "full" jest nie zalecane :D. Verbatim schodzi na psy ? palony x8 Załącznik 36452 Jitter nie najlepszy i PIF te***380;- inne kt***243;re nagra***322;em mia***322;y nawet skoki PIF do 4 :( - z***322;y zakup. |
Teraz to ju***380; zupe***322;nie nie wiem co my***347;le***263;... Poni***380;ej skan r***243;wnie***380; Verbatima MMC004 palonego x4, tyle ***380;e pochodz***261;cego z moich starszych zapas***243;w... Czy***380;by producent wprowadzi***322; jaki***347; zmiany, maj***261;ce wp***322;yw na jako***347;***263; nagrywania przy ma***322;ych pr***281;dko***347;ciach? Na pr***243;b***281; nagra***322;em p***322;ytk***281; z nowszej partii x8 i od 10-20% do ko***324;ca (Z-CLV) wykresy PI i PIF wygl***261;da***322;y bardzo ***322;adnie... Co o tym my***347;licie?
http://www.mm.pl/~macmark/results_2.png http://www.mm.pl/~macmark/results_3.png |
Cytat:
latet |
Nie jestem ekspertem wi***281;c prosi***322;bym, ***380;eby kto***347; bardziej do***347;wiadczony wypowiedzia***322; si***281; na temat poni***380;szego skanu...
http://www.mm.pl/~macmark/results_1.png P***322;ytka palona x4 na LiteOnie 812S@832S. Zale***380;y mi przede wszystkim na jako***347;ci nagra***324; - czyta***322;em, ***380;e w tym wypadku najwi***281;ksze znaczenie maj***261; b***322;***281;dy PIF. Je***380;eli patrze***263; na nie, to wynik wydaje si***281; by***263; do zaakceptowania (max < 4). Niestety gorzej wygl***261;da sprawa z b***322;***281;dami PI (max > 280 na pocz***261;tkowym obszarze). Czekam na wasze opinie, czy p***322;yt***281; (i jej podobne) mog***281; spokojnie do***322;***261;czy***263; do archiwum, czy mo***380;e pora zmienia***263; palnik (nie s***261;dz***281;, ***380;eby istnia***322; lepszy firmware do tego modelu)? Zak***322;adam, ***380;e same p***322;yty s***261; OK (made in Taiwan)... |
A ja mam taki problem...
M***243;j daaawny temat http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54741 Jeszcze gdzie***347; w szafce mam te p***322;yty (niby felerne). Ostatnio znowu spr***243;bowa***322;em je wypali***263; na Pionku 107 i b***322;***281;dy by***322;y takie same. A, ***380;e od paru dni mam Pionka 111 wi***281;c spr***243;bowa***322;em je wypali***263;. I okaza***322;o si***281;, ***380;e p***322;ytka bardzo dobrze wypalona. (nie zamieszczam screen'a, ale p***322;ytka naprawd***281; ***322;adnie wysz***322;a) Wiem, ***380;e testy na Pioneer'ze guzik daj***261;, ale sk***261;d taka poprawa? Mam jeszcze okolo 20 tych p***322;yt, czy mog***281; je bez obaw wypala***263;? Czy mo***380;e jednak sobie odpu***347;ci***263;? Pozdrawiam. |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 3
Palilem na pionku 111D
8x Załącznik 36246 Wczesniej jak ja sprawdzalem to byla ok. Czy lekkie ryski na krawedzi moga byc przyczyna tej zerowej jakości? 12x Załącznik 36247 Teraz palona na zmodowanym na 111L 16x Załącznik 36248 Czy ta poprawa jest spowodowana zmiana biosu, czy zmiana predkosci nagrywania? |
Ja swoje Yudeny kupi***322;em w Luksemburgu - marka: Plextor, tym bardziej powinny by***263; lepsze ni***380; s***261;... :(
|
MCC ***347;liczne, Yuden brzydal :D oby mi si***281; nie trafi***322; :)
Ten TUDEN co trafia na nasz rynek to pewnie jaki***347; "drugi sort", wi***281;c jako***347;***263; adekwatna. ps.Zam***243;wi***322;em 50 w necie, zobaczymy co przyjdzie :D, promocja byla za 58z***322; to pomy***347;la***322;em, ***380;e warto. |
Cytat:
Poprawcie mnie je***347;li jestem w b***322;***281;dzie, ale chyba dobre czasy Yudena nale***380;y uzna***263; za przesz***322;o***347;***263;... :hmm: |
Ilość załączników: 2
Płytka palona x8 na Pionku 111L.
Załącznik 36149 Dla porównania Verbatim ''Made In Japan'' palony x8 na Pionku 111L. Załącznik 36150 |
Cytat:
Zglupialem. |
Hmm... raczej tak ale dla pewno***347;ci nagraj jeszcze raz, ja te***380; mia***322;em kilka razy taki numer, ***380;e DVD+-R widzia***322;o mi jako DVD-ROM, to z tego co pami***281;tam, nagrywa***322;em jeszcze raz dla ***347;wi***281;tego spokoju. :D
pozdro ps. kolejne pytania jutro po 15, spac i***347;***263; pora :D |
Cytat:
Alcohola mam zainstalowanego i nie zmienialem teraz tej opcji. Czy tamta, ktora jest widziana inaczej, bedzie uzyteczna ? pozdr, |
Masz może zainstalowanego alcohola, bo jak tak to tam gdzies jest taka opcja "ukryj ATIP" czy coś takiego trzeba ją chyba odznaczyć, powinno pomóc.
edit: nero nie wazne ważne cd speed i rozpoznanie nośnika :) |
Cytat:
Nero 7590 http://images1.fotosik.pl/310/0cf9070c83557ebc.jpg |
P***322;yta jest do zaakceptowania, ale dziwne jest to, ***380;e widzi j***261; jako DVD-ROM, mo***380;e w***322;u***380; j***261; jeszcze raz do nagrywarki i zobacz jak j***261; rozpozna, bo tak nie powinno by***263;.
|
Nagrywarka Pionier DVR109
Predkosc nagrywania x4 http://images2.fotosik.pl/301/1aa0e01cb5583174.jpg Powiedzcie co jest nie tak, bo inne testy wypadaja o niebo lepiej ?? Nagrywarka nagralem max 300 plyt. Nie moge ustawic testu x4, tylko x8 i maximum Czy ta plyta nie nadaje sie i bedzie bezuzyteczna ? Pozdrawiam. |
Kolejny Pasetl MCC004, palony NECiem 6x. Warto***347;ci w porz***261;dku, wykres troche g***281;sty, ale najwyra***378;niej taka p***322;yta. Czasem trafi***261; sie w jednej zgrzewce takie, kt***243;re pal***261; si***281; z PIF ~100, czasem takie jak tutaj, zreszt***261; ponad 500 to jeszcze nie tak ***378;le, a max to 7, wi***281;c chyba ok? ;)
http://img339.imageshack.us/img339/3...exandryyt7.png |
Ilość załączników: 2
A warto zmieniac bios na nowszy, czy to niewiele pomoze?
12x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771 |
Nagra***263; co***347; na p***322;yt***281; i zrobi***263; test, nast***281;pnie wstawi***263; tu obrazek. :)
|
Wiec mam problem, kupilem DVD+r Verbatimy i chcialem sprawdzic czy to oryginaly
Znalazlem na necie ze podrobki prawdopodobnie beda mialy oznaczenia YUDEN000T03 czyli takie jak niestyty kupilem. Przy sprawdzaniu nie rozpoznaje producenta, ale sprawdzilem tez plytke z MCC i rozpoznaje Verbatima Czy trafilem na podrobki, czy czasem tak jest? Sa jakies sposoby zeby sprawdzic czy to oryginal? Jesli mam zrobic jakies testy to piszcie jakie, bo ja sie nie znam na tym |
Ilość załączników: 1
palenie x6
Załącznik 36016 ogólnie mozna stwierdzic, że partia płyt która mam, ma "skazy" w tych samych miejscach (są małe różnice), w których występują skupiska błędów PIF i ta taż nie jest wyjątkiem, bo pomiędzy 0,5 a 1,0 GB powstaje prawie połowa błędów z całej płyty ~130. Jak więc widać narywarka daje z siebie wszystko ale sama siebie nie przeskoczy (fizycznych wad nośnika jednak nie skoryguje :D) |
Ilość załączników: 2
|
Ilość załączników: 1
Wszystko off plenie x8
Załącznik 35978 jak widać znacznie lepiej ale też troche gorzej od rekordowej (jak dla mnie) poprzedniczki :D |
Cytat:
W domu sprawdzę jak to będzie wyglądać |
Ilość załączników: 1
Nie ma sprawy zaraz cos nagram :)
No i jest OHT i FHT ON palona x8 Załącznik 35977 Nie wiem czy to wp***322;yw tych funkcji czy w***322;a***347;ciwo***347;***263; konkretnej sztuki ale nie jest najlepiej, wi***281;kszo***347;***263; b***322;***281;d***243;w (~950) powsta***322;a do miejsca (mniejwiecej 45%) w kt***243;rym nap***281;d osi***261;gno***322; sta***322;***261; pr***281;dko***347;***263; x8, widocznie potrzeba wi***281;kszej ilo***347;ci pr***243;b aby OHT osi***261;ga***322; zadowalaj***261;ce rezultaty, moim zdaniem strategia zapisana w biosie nagrywarki jest wystarczaj***261;ca. :) ps. samonauczy***322;em si***281; edytowa***263; posty :D (zaawansowane i mo***380;na wszystko :) ) |
Cytat:
Mógłbyś zrobić test z ustawieniami tych dwóch funkcji na ON. |
Mo***380;e Ci***281; rozczaruj***281; ale wszystko off :D
|
@rork
Jakie ustawienia SB : FHT=ON? OHT=ON ? |
Ilość załączników: 1
palony x8
Załącznik 35965 :spoko: :wow: :wow: :spoko: :fiu: :w00t: kto by sie spodziewa***322;, to s***261; te same p***322;yty kt***243;re pali***322;em na HL03 kopertowane w sklepie :) ps. perwszy "pik" PIF zawiera***322; 35 b***322;ed***243;w, rteszta w pozosta***322;ych "pikach" :) |
A oto wypalony przed chwil***261; Pastel, nie od Tayo Yuden, a MCC004.
Nagrywany na NECu z pr***281;dko***347;ci***261; 8x, testowany na LiteOnie podpi***281;tym przez USB. Co by nie m***243;wi***263; - jako***347;***263; pi***281;kna. :) Szczeg***243;***322;nie nale***380;y zwr***243;ci***263; uwag***281; na niskie PIE. PIF te***380; w porz***261;dku, mi***322;o widzie***263; t***261; ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w w okolicach 100, a nie dziesi***281;***263; razy wi***281;cej. ;) Maksymalna warto***347;***263; 7 jak najbardziej akceptowalna, a na ***347;redni***261; i sam wykres a***380; mi***322;o popatrze***263; po d***322;ugiej serii r***243;***380;nych dziwnych wynik***243;w... Jutro p***281;dz***281; do sklepu po wi***281;cej. :P http://img132.imageshack.us/img132/3...americayh3.png |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Ale można lepiej. :taktak: Verbatim +Rx16 palony na Pioneer 111@A11XL Załącznik 35595 Równomierne Beta i niski Jitter. :spoko: :) |
Verbatim Advanced AZO + DVD+R 16x Made in India , 50 Pack
Palenie x8, Plextor 760A Plyta przed nagraniem: http://img180.imageshack.us/img180/5692/161tw9.jpg Plytka po nagraniu: http://img208.imageshack.us/img208/7572/2jv7.jpg http://img205.imageshack.us/img205/6104/4zi3.jpg TA wewnetrzene http://img96.imageshack.us/img96/6238/5jk0.jpg TA srodkowe http://img205.imageshack.us/img205/4232/6qv4.jpg TA zewnetrzne http://img208.imageshack.us/img208/3700/7rn7.jpg Chcialem jeszcze zrobic test jakosci dysku w Nero , jednak gyd plytka jest wlozona do Plextora, nie mam mozliwosci klikniecia START , natomiast gdy wloze plyte do odtwarzacza Toshiba DVD-ROM SD-M1712 dostaje informacje ze naped nie obsluguje tej funkcji. Jest na to jakas rada ? to ze Toshiba nie obsluguje to jeszcze zrozumie , al dlaczego w Plextorze nie moge zrobic tego testu ? Co sadzicie o tych testach ktore przeprowadzilem ? dobrze nagrana plyta ? |
|
Cytat:
Natomiast ktoś przyzwyczajony do Litka i KProbe lub CD-DVD Speed będzie podejrzliwie patrzył na wyniki z PlexTools. ;) |
http://img170.imageshack.us/img170/7...erbatimqd5.png
palony i testowany na tym samym, palenie x6 i jak ? ta sama p***322;tya test na staruszku wyj***281;tym z szafy :) http://img132.imageshack.us/img132/9...stverbpnq9.png bardzo podobne wyniki (miejsca wyst***281;powania b***322;***281;d***243;w sie pokrywaj***261;) ale ciut mniej wykazanych b***322;***281;d***243;w :) |
Inna sprawa, ***380;e NEC-i nie bardzo nadaj***261; si***281; do skanowania p***322;yt. Wyniki nie s***261; wiarygodne.
@Agusia prawd***378; p***322;yty na innym nap***281;dzie. |
Cytat:
|
Faktycznie kiepsko, yuden co***347; ostatnio si***281; opu***347;ci***322;... :(
Cytat:
Nie tyle zrobi***322;, co ma BenQ, przy testach na nim ta zak***322;adka si***281; uaktywnia. :taktak: |
Ilość załączników: 2
Kupi***322;am ostatnio Verbatimy, cieszy***322;am si***281;, ***380;e trafi***322;am na "made in Japan"
a tu ***380;adna rewelacja: palone 4x Załącznik 34935 palone 12x (tragedia :sciana: ) Załącznik 34936 Albo trafiam kiepskie no***347;niki, albo moja nagrywarka jest do d.... (( U mnie max mo***380;na wypala***263; 8x, przy wi***281;kszych pr***281;dko***347;ciach fura b***322;***281;d***243;w PS Micha***322;, co zrobi***322;e***347;, ***380;e w Nero cd speed masz jeszcze dodatkow***261; zak***322;adk***281; "advanced disc quality"? |
Spali***322;em kolejnego Verba x12 :)
http://images3.fotosik.pl/231/ff6af2904ab988a1med.png http://images1.fotosik.pl/240/43b0ebab7e189dc0med.png :D |
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
:) |
Cytat:
:) |
Cytat:
palona x6 na tym czym testowana http://img105.imageshack.us/img105/9...ber2006wc7.png Jak wida***263; bardzo podobne wyniki palenia ps. co***347; miJittera nie pokazuje ? |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x 16, burn x 16 na LiteOn SHW 1635S - bios YSOZ. |
Cytat:
i tak , wykres dotyczy verbatima jak w temacie./... nagrywarka nie jest moja, tylko kumpla i na jego kompie wypalane bylo. aktualnie testuje nagryware i krazki na swoim, bo kumpel wyjechal poimprezowac ;], narazie bez zadnych update'ow biosa wyglada na to ze dwie z trzech plytek zostaly wypalone poprawnie... zaraz zaczne palic trzecia, jak skoncze umieszcze wykresy... edit : po testach : http://henryk14.webpark.pl/testy3.JPG nie wiem co o tym myslec.. najlepiej chyba wyszedl wynik zółty, choć dziwią mnie takie skoki przy odczycie, no i skupisko PIF (miedzy 3.5 a 4.0) dla zielonej i żółtej jest w tym samym miejscu.. czerwona to juz totalna masakra.. :( na dziendobry PIF zyskał max 5 i ocene 84 + srodek.. najlepsze jest to ze w miejscach gdzie sa drobne ryski (nieuwaga przy przenoszeniu), wskazniki PIF nie są tak duże, choc blisko siebie są... widac, ze na moim sprzecie i przy tej nagrywarce te plyty sprawuja sie różnie na podstawowym biosie... cóz, jak kumpel wróci, powiem mu zeby zrobił up'a i wtedy testowania ciag dalszy... poki co sprawdze czy ta plyta sie przekopiuje... edit2 : sprawdzilem, przekopiowala sie... :) tu dla porownania zajechana plyta verb. tez na skutek blednego przenoszenia -- bylem w szoku jak mi nagle bledy podskoczyly... [img]http://henryk14.webpark.pl/po_*****_plyta.JPG[/img] |
wypalona na laptopowej nagrywarce PhilipsSDVD8441 firmware PX43 (jakby kto***347; mia***322; linka do np. PX47 to by***322; bym wdzi***281;czny :) )
palona x6 http://img117.imageshack.us/img117/9...sms0px6ed0.png mimo ca***322;kiem innego palnika wynik bardzo zbli***380;ony do liteona (p***322;yta z nowego zakupu o kt***243;rym m***243;wi***322;em wy***380;ej) |
Ilość załączników: 1
Plytka wypalona z predkoscia x16 na Benq 1650.
|
Kupi***322;em verby w ca***322;kiem innym miejscu inaczej pakowane po do***347;***263; d***322;ugim czasie (wi***281;c teoretycznie powinna to by***263; ca***322;kiem inna dostawa z indii), a szpila jest tylko przesunieta w dok***322;adnie 0,5Gb i jest jakby "szersza" - ***322;agodniej narasta ale wy***380;ej 30 PIF - PIE ilo***347;***263; i rozk***322;ad podobne ~550. Hmm... ciekawe
|
Ilość załączników: 5
Made in India... poprawnie i tylko tyle... palony na BenQ DW1655 BCIB @4x
1. PIE http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 2. PIF http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 3. TA inner http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 middle http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 outer http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1161803141 Płytka wypalona poprawnie, ale nic więcej. Spodziewałem sie lepszych wyników po Verbatimie MCC004 |
Dawno nic nie wstawia***322;em :) pora na przerwanie postu
Palona x6 http://img116.imageshack.us/img116/4...6xpalx6or2.png Skok PIE taki sam w ca***322;ej paczce (10szt), poza tym wyszed***322; w miar***281; przyzwoicie chyba :) |
@Sargon_Ankro polecam wgranie nowszego softu do nagrywarki, bo ten co masz jest lekko starawy ;) http://www.cdrinfo.pl/bios/6195132529
ps. ta p***322;yta z wykresu to by***322; verbatim ? |
Cytat:
Czyli jednak z obrazu nie chciało się dobrze wypalić :P http://images4.fotosik.pl/179/8f4a25e22536930cmed.png |
Wykres nie jest pi***281;kny.. Zdecydowanie mog***322;o by***263; lepiej. Ale p***322;yta prze***380;yje :)
|
ktos mi moze powiedziec czy tak wypalona plytka maszansena przezycie?
http://img133.imageshack.us/img133/7...testkx0.th.jpg jak dla mnie , wyglada calkiem niezle, ale troche bledy chyba za wysoki, no i jeszcze te dwa wzgorki na prawo od srodka i na koniec ... palona x6, sprzet jak wyzej... |
Skopiowa***322;em (wszystkie si***281; skopiowa***322;y ok opr***243;cz tego jednego, kt***243;ry ju***380; wcze***347;niej protestowa***322; z szyldem b***322;***281;du crc)..
Nagra***322;em (na p***322;ycie XDISC, szkoda mi Verbatim***243;w troch***281;, zw***322;aszcze, ***380;e podejrzewam, ***380;e nie jest to ich wina). Skan.. http://images2.fotosik.pl/205/7962259adb8304c9med.png |
@Mich@***322; a spr***243;buj dal testu skopiowa***263; pliki z p***322;ytek metod***261; kopiuj & wklej i nagra***263; je jeszcze. Stawiam ***380;e b***322;***281;dy PO sie nie pojawi***261; :)
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.