Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Bródka 22.12.2007 13:05

seku to jest jak widac wina plyt bo te bledy sa na koncu na pioneer i na litku, jak narazie nie mam innych plyt aby por***243;wna***263; je, kupie po ***347;wi***281;tach to sie zobaczy, a liteon raczej jest najlepszym nap***281;dem do testowania po plextorze i benqu

slawekj 22.12.2007 11:24

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez seku (Post 874519)
a więc nasuwa mi sie pytanie jeśli Liteony palą kiepsko to i prawdopodobnie testowanie na nich może nie być za bardzo wiarygodne ?

Polecam więc testowanie Pioneerem.

Załącznik 44364

Dobrze wypala to pewnie dobrze testuje. :spoko:

:)

seku 22.12.2007 11:09

Ilość załączników: 4
z tego co widzę to nowe Liteony palą gorzej niż prawie 2 letni Benq z niezłym przebiegiem

a więc nasuwa mi sie pytanie jeśli Liteony palą kiepsko to i prawdopodobnie testowanie na nich może nie być za bardzo wiarygodne ?

Cake 10szt. nowa etykieta jakoś nie mogę trafić na dobra partie ???
bo w starej etykiecie pala sie wyśmienicie :spoko:

palona 8x Benq 1655
Załącznik 44357
Załącznik 44358
Załącznik 44359
Załącznik 44360

Bródka 21.12.2007 23:30

Palona na litku 20A1S z predkoscia 8x, Verbatim made in india, cos nie ciekawe zwlaszcza na koncu plyty

http://img87.imageshack.us/img87/4372/131322ph7.png

A tu palenie na pioneer 115D z predkoscia 8x Verbatim Made In India, plyty z tego samego cake, jak widac musza miec jakas wade
Po swietach kupie cake Sony i verbatim i potestuje dalej :)

http://img229.imageshack.us/img229/6...1s9l082in7.png

slawekj 20.12.2007 15:25

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 873793)
Test na benq zrobi***322;em tylko dla pewno***347;ci. Wed***322;ug mnie i tak nie ma co por***243;wnywa***263;, liteon jest o wiele dok***322;adniejszy. Tylko jeszcze nie spotka***322;em sie na benq z czym***347; takim.

???
Przecie***380; to nie nowo***347;***263;... o r***243;***380;nicach w testach BenQ --> LiteOn czy Plextor cz***281;sto pisz***281;. Ale jestem.... :rozga:

:)

punisher 20.12.2007 14:35

Test na benq zrobi***322;em tylko dla pewno***347;ci. Wed***322;ug mnie i tak nie ma co por***243;wnywa***263;, liteon jest o wiele dok***322;adniejszy. Tylko jeszcze nie spotka***322;em sie na benq z czym***347; takim. Mo***380;e jednak nie ma co sie dziwi***263; to tylko wypa***322; litka :) Ale tam gdzie s***261; te najwi***281;ksze skoki jitter nie wypala***322; przecie***380; 16x. ???

legion 20.12.2007 14:29

Na litku zapusciles test na 4x a na benq 8x jak dla mnie troche dziwne przy wypaleniu 16x wystarczy ze test zrobisz 4x i roznica moze byc wieksza niz przy 8x ta sama nagrywarka.

punisher 20.12.2007 14:17

OK, tylko dlaczego liteon nie pokaza***322; ***380;adnych problem***243;w??

slawekj 20.12.2007 12:15

TY to no***347;nik, kt***243;ry bardzo ci***281;***380;ko dobrze wypali***263;.
Pioneer 112 radzi sobie bardzo dobrze pr***281;dko***347;ci***261; 6-8x.
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/843069-post1098.html

I tylko w tym zakresie. Przy 12x ju***380; pity s***261; zdeformowane.

P***322;ytka ***378;le wypalona. :fiu: To tylko LiteOn. :spoko:

:)

sobrus 20.12.2007 12:14

Ja wiem czy do kosza? Dla mnie do kosza to jak sie nie chce dobrze odczyta***263;.
Do nagrody najlepszego wypa***322;u jednak sie nie nadaje ;) - rzeczywi***347;cie szlaczek ciekawy...
Mo***380;e p***322;yta podla sie trafi***322;a.

punisher 20.12.2007 12:04

Ilość załączników: 2
Płyta Verbatim palona 16x na Liteon 20A4P. Skany na dwóch palnikach tak jak widać.
Tutaj wszystko wygląda całkiem ładnie.
Załącznik 44321

A tutaj benek coś dziwnego wytworzył ??? Według testu płyta do kosza.
Załącznik 44322

I komu wierzyć ???

slawekj 20.12.2007 00:57

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 873655)
dobrze. tylko w r***243;***380;nych nagrywarkach zapis przebiega r***243;***380;nie, wystarczy zobaczy***263; jak si***281; pr***281;dko***347;***263; zapisu zmienia np. dla LG, NECa i Liteona...

Ale przebieg zapisu to nie strategia zapisu.
To realizacja zatwierdzonej strategii dla danego no***347;nika.
A to jak b***281;dzie zale***380;y od rozwi***261;za***324; konstrukcyjnych nap***281;du.

Nie da si***281; wypali***263; optymalnie no***347;nika przy innej ni***380; tej zatwierdzonej przez Philipsa, kt***243;ry gwarantuje odpowiedni***261; jako***347;***263;.
Reszta nale***380;y do producenta nap***281;du aby zapis przebiega***322; zgodnie z zatwierdzon***261; strategi***261;.

:)

ed hunter 20.12.2007 00:47

dobrze. tylko w r***243;***380;nych nagrywarkach zapis przebiega r***243;***380;nie, wystarczy zobaczy***263; jak si***281; pr***281;dko***347;***263; zapisu zmienia np. dla LG, NECa i Liteona...

slawekj 20.12.2007 00:36

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 873619)
tylko zupe***322;nie inne dla r***243;***380;nych nagrywarek i tych samych no***347;nik***243;w. no ale nic. :rotfl:

Strategie zapisu s***261; takie same i warunkiem nowego no***347;nika na rynku jest strategia zapisu ustalana laboratoryjnie przez producenta.
Zatwierdzana przez Philipsa.
Nikt nie robi poza producentem no***347;nika strategii zapisu. :spoko:
Ten parametr musi by***263; zawsze sta***322;y.
Gorzej jest z realizacj***261; w praktyce.
Materia***322;y niby w/g normy a jak r***243;***380;na jako***347;***263; wykonania.
Pioneer stosuje zupe***322;nie inny laser ni***380; LiteOn.
Inne OPC i elektronika. To wszystko jest inaczej sterowane i ka***380;dy firmware jest inny. Ale strategia zapisu danego no***347;nika jest zawsze taka sama. Jednym z parametr***243;w strategi zapisu jest temperatura topnienia danego no***347;nika przy zadanej pr***281;dko***347;ci.

I to jest sta***322;a warto***347;***263; a zmienia si***281; w zale***380;no***347;ci od mocy lasera. A tym ju***380; steruje napisany przez producenta nap***281;du Firmware.

:)

seku 20.12.2007 00:12

same nie wiadome :glupek:
jak archiwum X

punisher 20.12.2007 00:09

Cytat:

Napisany przez seku (Post 873557)
bo nowy FW dodaje nowe nośniki do FW jak i poprawia strategie zapisu już istniejących
czyli strategia zapisu Benq jest godna do naśladowania gdzie była stworzona już bardzo dawno temu :spoko:

:taktak: Nie wiadomo jednak czy akurat ta strategia została zmieniona?? A może strategię zapisu utworzył sobie napęd sam?? :)

ed hunter 20.12.2007 00:03

tylko zupe***322;nie inne dla r***243;***380;nych nagrywarek i tych samych no***347;nik***243;w. no ale nic. :rotfl:

slawekj 19.12.2007 22:40

Cytat:

Napisany przez seku (Post 873557)
czyli strategia zapisu Benq jest godna do na***347;ladowania gdzie by***322;a stworzona ju***380; bardzo dawno temu :spoko:

Strategia zapisu jest tworzona dla no***347;nika i zatwierdzana przez Philipsa.
Verbatim MMC 004 + strategia zapisu = certifikat Philipsa na produkcj***281; no***347;nika.

To co widzimy na wykresach to wynik OPC nap***281;du i elektroniki + jako***347;***263; wykonania no***347;nika i p***322;ytki.
Wszystkie strategie s***261; jednakowe dla danych no***347;nik***243;w. :spoko:

:)

seku 19.12.2007 22:31

@punisher
tak pewnie jest w bazie jako nośnik ale strategia zapisu jest sprzed już dawna....

bo nowy FW dodaje nowe nośniki do FW jak i poprawia strategie zapisu już istniejących

czyli strategia zapisu Benq jest godna do naśladowania gdzie była stworzona już bardzo dawno temu :spoko:

mensir67pl 19.12.2007 22:27

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 873548)
I żeby kolega sie nie zdziwił, ale na dobrej płycie i Nec sie spisze.

dla przykładu pierwsza z brzegu wziolem nazwe ;) niech biedzi np.Samsung:>

punisher 19.12.2007 22:23

Cytat:

Napisany przez seku (Post 873550)
a tam wysoki jak by średnia była ponad 10 to trzeba by było sie martwic jak dla mnie jest b.dobrze zważając ze palone na Benq palnik ma już ok. 2 lat i FW już z lekka starawe

Ze starawym napędem sie zgodzę, ale czyżby 1640 nie obsługiwał tego nośnika?? Gdyby to była jakaś nowość wśród nośników to owszem.

seku 19.12.2007 22:20

a tam wysoki jak by ***347;rednia by***322;a ponad 10 to trzeba by by***322;o sie martwic jak dla mnie jest b.dobrze zwa***380;aj***261;c ze palone na Benq palnik ma ju***380; ok. 2 lat i FW ju***380; z lekka starawe

punisher 19.12.2007 22:17

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 873518)
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

Te***380; pomarudz***281;. Jitter wysoki, reszta super, a jak TA??
I ***380;eby kolega sie nie zdziwi***322;, ale na dobrej p***322;ycie i Nec sie spisze. Mam p***322;yty TDK DVD+R od MBI, kt***243;re sprawdza***322;em po dw***243;ch latach i s***261; ***347;wietnie wypalone (oczywi***347;cie jak na tamte czasy i mo***380;liwo***347;ci 3520A)

mensir67pl 19.12.2007 22:06

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 873536)
To nie BenQ tylko dobre płytki.
:czytaj: Jitter Pioneer, LiteOn czy BenQ.
http://forum.cdrinfo.pl/871907-post1273.html

Pytanie która płytka lepiej wypalona ?
Moim zdaniem na Pioneerze. :taktak:

:)

zgadza sie nośnik jest "pierwszy sort "
ale nie ma szans uzyskać takiego "wypału" na np.Nec-u
wiec nagrywarka tez nie pozostaje bez znaczenia jak wiadomo

slawekj 19.12.2007 21:54

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 873518)
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

To nie BenQ tylko dobre p***322;ytki.
:czytaj: Jitter Pioneer, LiteOn czy BenQ.
http://forum.cdrinfo.pl/871907-post1273.html

Pytanie kt***243;ra p***322;ytka lepiej wypalona ?
Moim zdaniem na Pioneerze. :taktak:

:)

mensir67pl 19.12.2007 21:11

Ilość załączników: 1
no no Ben-oni spisal sie na :spoko:

Załącznik 44301

punisher 19.12.2007 01:01

Tak właśnie z takiego pudełka były. Szukaj lepiej MCC004. Płyty od TY są średnie.

juveziom 19.12.2007 00:44

Czy te yudeny to cake:
http://img201.imagevenue.com/img.php..._123_104lo.jpg


bo pojawi***322;y sie takowe ostatnio i nie wiem czy warto sie w nie zaopatrzyc

punisher 18.12.2007 22:06

Ilość załączników: 1
Palenie na pionek 112, prędkość 8x

Załącznik 44271

Średnio, na jeża :)

slawekj 18.12.2007 16:13

Cytat:

Napisany przez seku (Post 872956)
TA nie ma z powodu inaczej zapisywanego bitu po zmianie przez MSC
i Plextor wykrywa jako DVD-ROM ale o tym już pisałem :)

Prawdziwie nadpisany bit.
I o to chodzi. :spoko:

:)

seku 18.12.2007 12:19

Ilość załączników: 1
kolejny cake 10szt. i tym razem bez rewelacji

palona 8x 112@A12J+speed+DVD-ROM 1.24

Załącznik 44259

TA nie ma z powodu inaczej zapisywanego bitu po zmianie przez MSC
i Plextor wykrywa jako DVD-ROM ale o tym już pisałem :)

punisher 17.12.2007 18:29

Wcale bym nie powiedzia***322;, ***380;e pioneer nagra***322; s***322;abiej. Sprawdzi***322;e***347; powierzchnie p***322;yt przez nagraniem? By***263; mo***380;e pionkowi trafi***322;a si***281; gorsza p***322;yta i st***261;d taki wynik testu. Zreszt***261; nie ma co ocenia***263; po jednej nagranej p***322;ycie.

Bródka 17.12.2007 18:17

No wiadomo ze lepiej nagrywac 8x, ale chcialem por***243;wna***263; te same plyty nagrane na roznych nagrywarkach i okazalo sie ze litek lepiej nagral dane z predkoscia 16x niz pioneer 115d

punisher 17.12.2007 17:59

Ja tam widz***281; dobrze wypalon***261; p***322;yt***281; na drugim te***347;cie. Nie wiem po co si***281; ***347;pieszysz, skoro chcesz mie***263; wypalon***261; dobrze p***322;ytk***281;. 3-4 minuty wi***281;cej chyba znajdziesz??
Sorry nie dopatrzy***322;em, ***380;e pierwsza p***322;ytka nagrana jest na pionku, a druga na litku. Wypal wi***281;cej p***322;yt i wtedy por***243;wnuj.

Bródka 17.12.2007 15:42

No niestety, najlepiej wypalac na nim plyty maks 8x

ed hunter 17.12.2007 15:35

To chyba ten Pioneer nie jest najlepszy do wypalania tych p***322;yt 16x...

Bródka 17.12.2007 15:27

Ilość załączników: 2
Dzisiaj bylem odebrac liteona z serwisu, jak wiadomo dali inny model niz oddalem nie dosc ze bez LS to jeszcze na SATA ((
Ale coz nic innego na magazynie nie mieli wiec dali to co mieli, zabralem sie do testow nagranych plyt na pioneer 115d i troche sie zawiodlem choc wiadomo litek nie jest najlepszy do testow

Pierwszy wykres nagrany na Pioneer 115D z predkoscia 16x
Drugi nagrany na liteon 20A1S takze z predkoscia 16x
Plyty Made In India

mensir67pl 10.12.2007 14:46

Ilość załączników: 4
nowy cake ..... gdyby nie ta "szpilka":>

Załącznik 44125

Załącznik 44126

Załącznik 44127

Załącznik 44128

punisher 10.12.2007 10:44

To niez***322;ego farta mia***322;e***347;. P***322;yty drogie, ale jakiej jako***347;ci. Co prawda pe***322;nych test***243;w nie zrobi***322;e***347;, ale powinno by***263; dobrze r***243;wnie***380; na testach TA.

seku 09.12.2007 21:09

@punisher

TA nie b***281;dzie narazie mam problem z Px poczytaj w temacie o nim nie wiem czego to wina rozpoznaje DVD+R ze zmienionym bitsettingiem jako t***322;oczone DVD-ROM

cake z MAKRO drogo bo za 10szt. 17,99pln

i na dodatek scany na Benq ciekawe jak by na Litku by***322; :D

punisher 09.12.2007 20:59

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :wow:
Te płytki są feneomenalnej chyba jakości. Bardzo mało błędów PIE, no i oczywiście świetne palenie plex-a. Prośba o test TA.

seku 09.12.2007 20:46

Ilość załączników: 2
ten sam cake

palona 8x Plextor 760 v.1.07
Załącznik 44112

palona 8x 112@122 A12-J +bit.
Załącznik 44113

seku 09.12.2007 14:52

Ilość załączników: 1
cake 10szt.

palona 4x Benq1655 :)
Załącznik 44104

slawekj 08.12.2007 12:28

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 868895)
I jak to widzisz Slawek? Ja jeszcze do końca nie rozumiem tych wykresów, wyjade mi się, że w pierwszej części nie jest za dobrze??

Widzę bardzo dobrze wypaloną płytkę.
Na początku u Verbatima jest ciut gorzej. To samo jest z końcówką.
Błędy TE/FE. Kto testuje ten wie. :spoko:

:)

punisher 08.12.2007 11:19

I jak to widzisz Slawek? Ja jeszcze do ko***324;ca nie rozumiem tych wykres***243;w, wyjade mi si***281;, ***380;e w pierwszej cz***281;***347;ci nie jest za dobrze??

mensir67pl 08.12.2007 00:29

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 868639)
Do kompletu prośba o test TA.

:)

........

Załącznik 44043

Załącznik 44044

Załącznik 44045

slawekj 07.12.2007 22:15

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 868577)
muszę Cię zmartwić to jest wypal na Benq1640 ;)

Do kompletu prośba o test TA.

:)

punisher 07.12.2007 21:06

NIe zmartwisz, bo chodzi***322;o mi o to, ***380;e na litku ***322;adnie testy wychodz***261;. A i tak uwa***380;am, ***380;e najlepiej pali pionek 112 :)

mensir67pl 07.12.2007 21:02

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 868568)
Chyba kupię sobie litka. Taki ładny jitter na nim wychodzi... A tak poważnie to bardzo dobre palenie. Szkoda, że mój benek nie chce sie popsuć. Może wtedy wymieniliby mi go na litka??

muszę Cię zmartwić to jest wypal na Benq1640 ;)

punisher 07.12.2007 20:18

Chyba kupię sobie litka. Taki ładny jitter na nim wychodzi... A tak poważnie to bardzo dobre palenie. Szkoda, że mój benek nie chce sie popsuć. Może wtedy wymieniliby mi go na litka??

mensir67pl 07.12.2007 18:18

Ilość załączników: 1
u mnie bez zmian

Załącznik 44032

punisher 07.12.2007 18:04

Ilość załączników: 1
Teraz to w sumie loteria, ale czasami można trafić na dobrą partię. Palenie na pionku 112, prędkość x8

Załącznik 44031

Całkiem nieźle :spoko:

Qbi@k 07.12.2007 10:49

Robiono lepsze plyty i szansa na trafienie slabej partii byla raczej mala. Teraz jest co innego :[

punisher 07.12.2007 10:42

@Qbi@k: Tylko jedno palenie jest według wyśmienite i to na dodatek paliłeś płytę na nośniku MCC004, a nie yuden. Akurat yuden wyszedł dobrze, ale widziałem lepsze palenia. Chyba, że Slawek przeoczył jakieś Twoje testy. Ja nie potrafiłem znaleźć Twoich testów. Za dużo postów trzeba by przeglądnąć. Nie ma sensu porównywać dzisiejszych i starszych płyt. Według mnie kiedyś robiono lepsze płytki :(

Qbi@k 07.12.2007 10:01

Ale Verby ja zawsze palilem 4x (tak mi sie wydaje :) ), a nie 8x jak tu :P

slawekj 07.12.2007 01:32

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 868106)
No zebym ja to znalazl :D Poszukaj po moich pierwszych postach :)

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2266
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3625
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=755

I to wszystko co dotyczy Verbatima.

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867807)
Benq 1640
Da sie z nich jeszcze cos wycisnac?

:taktak:

Ale trzeba wypali***263; na Pioneerze 112. :spoko:
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=736
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=724

:)

Qbi@k 07.12.2007 01:02

No zebym ja to znalazl :D Poszukaj po moich pierwszych postach :)

punisher 07.12.2007 00:28

Za duży wątek, żeby szukać. Dzisiaj już ciężko dobre płyty kupić. Przeważnie to loteria, choć ze wskazaniem na niektóre nośniki, wtedy jest większe prawdopodobieństwo trafienia dobrej partii. Jak pamiętasz to wrzuć linka do testu tych legendarnych yudenów. Chętnie popatrzę.

Qbi@k 06.12.2007 23:18

punisher zapraszam do watku z nagrywarka Benq DW 1640 :D Zobaczysz jak wtedy wypalalo sie Verby ;) Mialem znikome ilosci bledow PIE i PIF. No przynajmniej na takim poziomie, z ktorego moglem byc zadowolony.

Verby zeszly na psy. Szkoda... A tamte Yudeny to byla chyba legenda :P Mase PM'ow dostalem z prosba o namiary sklepu, w ktorym to kupilem :D

joujoujou 06.12.2007 22:17

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867842)
Coz, pamietam jeszcze dni kiedy jakosc nosnika nie schodzila z 99***37; ;)

Pamietne Yuden'y od Verba :D

Yudeny od verba nadal kupisz, ale to ju***380; nie te yudeny, co kiedy***347;. :nieee:

punisher 06.12.2007 21:19

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 867862)
Mialem wtedy znikome ilosci bledow PI ;)
PS. Czyms trzeba sprawdzac :]

Jakich błędów?? Bo nie wiem PIE czy PIF?? Twoje wypały są bardzo dobre, chyba szukasz dziury w całym.
Można sprawdzić jeszcze betę (to chyba tylko na plexie) i na litku jakość wypalonych pitów i landów (dobrze piszę?).

Qbi@k 06.12.2007 20:42

Mialem wtedy znikome ilosci bledow PI ;)
PS. Czyms trzeba sprawdzac :]

punisher 06.12.2007 20:26

Ka***380;dy ma swoje pogl***261;dy, ale powiniene***347; je zmieni***263;, bo te procenty, kt***243;re pokazuje nero nie odzwierciedlaj***261; poziomu jako***347;ci no***347;nika.

Qbi@k 06.12.2007 19:57

Coz, pamietam jeszcze dni kiedy jakosc nosnika nie schodzila z 99***37; ;)

Pamietne Yuden'y od Verba :D

punisher 06.12.2007 19:52

Dobrze wypalona płyta i nie wiem czego chcesz więcej. Widać też, że Twój palnik mimo, że swoje już "przeszedł" pali bardzo dobrze.

Qbi@k 06.12.2007 18:24

Ilość załączników: 1
Benq 1640

Cake 25
Palone 8x
Verbatim (Made in India) 2005

Da sie z nich jeszcze cos wycisnac? Probowac na innych predkosciach? :>

punisher 05.12.2007 23:41

Na pewno płytki są dobrej jakości :P Palenie mogłoby być lepsze, jitter trochę wysoki. :P

lukasss 05.12.2007 21:10

Ilość załączników: 2
Plytaka palona x12 na nowym Litku LH-20A1L

EDIT:

Na drugim zrzucie inna płytka palona na drugim egzempłarzu tego samego modelu, nie znam sie do konca na tym ale wydaje mi sie ze wynik bardzo dobry ?

Bródka 05.12.2007 12:42

No wlasnie tez mi sie wydaje ze to jakas wadliwa partia

punisher 04.12.2007 20:44

Czy***380;by jaka***347; fizyczna wada p***322;yty. W podobnych miejscach wyst***281;puj***261; te skoki ilo***347;ci b***322;***281;d***243;w.

Bródka 04.12.2007 15:03

Ilość załączników: 2
Tu jeszcze daje dwa skany pierwszy palony 8x, a drugi 16x jak widac ten drugi do kosza ((
Verbatim DVD+R LS made in india w cake 10

punisher 03.12.2007 22:22

Wszystko zale***380;y na jakim no***347;niku s***261; te p***322;yty. Widzia***322;em te p***322;yty na no***347;niku infome R30 oraz MBIPG101R05. Te pierwsze s***261; ca***322;kiem dobre, a nawet bardzo dobre, na tych drugich nie pali***322;em. Ciekawe jakie oferuj***261; p***322;yty na wskazanym przez Ciebie linku. Wydaje mi si***281;, ***380;e te drugie.

Oktawian89 03.12.2007 21:36

"... palona na Benq 1640"
mysle , ze tak :taktak:

@ S***322;awek te p***322;ytki beda dobre i na tym podk***322;adzie ???

http://www.allegro.pl/item277475116_...graj_lcd_.html

punisher 03.12.2007 20:03

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 866572)
juz dawno nic nie .... palona na Benq 1640

Świetne palenia. Czy to stary dobry Benek 1640 pokazał po raz kolejny klasę?

Bródka 03.12.2007 19:50

Ilość załączników: 1
A tu taka sama plyta jak w moim powy***380;szym poscie, ale palona 16x
O dziwo ilosc bledow PIF jest mniejsza :hmm:

mensir67pl 03.12.2007 17:03

Ilość załączników: 4
juz dawno nic nie .... palona na Benq 1640

Załącznik 43898

Załącznik 43899

Załącznik 43900

Załącznik 43901

Bródka 03.12.2007 15:36

No w koncu palone na lidku ostatnio kupowalem sony i wydaje mi sie ze lepiej sie palily, teraz mnie cos podkusi***322;o na te verby choc nie sa najgorsze mogly by byc lepsze

A co jest na tej plycie to chyba widac po etykiecie, nie chcialo mi sie jej zamaza***263; :)

sobrus 03.12.2007 15:25

Podpis labelflash :D
A tak powa***380;nie to poziom PIF m***243;wi ***380;e lepiej tam nie zagl***261;da***263; :>
A tak zupe***322;nie powa***380;nie to moim zdaniem nie***378;le wysz***322;o... nie mam du***380;ych wymaga***324; :P. Chocia***380; z drugiej strony to przecie***380; Verbatim :(

ed hunter 03.12.2007 15:24

i jak zawsze mamy pytanie co za 4 GB?...

Bródka 03.12.2007 15:11

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x, Cake 25 Made in India za 23,89zl :D
Palona 8x na LITE-ON 18A1H HL09v

punisher 02.12.2007 21:22

Ilość załączników: 1
Kolejny wypał, wszystkie parametry jak wyżej, tylko płyta od TY. Jak widać do jakości MCC daleko.
Załącznik 43885
Słabe palenie, ale to z winy nośnika na którym paliłem :)

punisher 02.12.2007 20:44

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x 16 (cake 25 szt. made in India) palony na pioneer 112 (z bitsettingiem ;) )
Załącznik 43884
Bardzo dobre płyty, palenie dobre. Nowe firmware w pionku zdało egzamin.

slawekj 02.12.2007 12:54

Cytat:

Napisany przez Oktawian89 (Post 866090)
Czyli rozumiem jak mam juz kupowa***263; to verby made in India MCC ??
Chce dorwac cake 100 szt . bedzie sie to dobrze pali***322;o na mojej
wypalarce ?

Dla Samsunga 182-M nale***380;y szuka***263; Philipsa +Rx16 na Infome R30
Tak Verbatima wypala Pioneer 112. Samsung znacznie s***322;abiej.

:)

Oktawian89 02.12.2007 12:42

Czyli rozumiem jak mam juz kupowa***263; to verby made in India MCC ??
Chce dorwac cake 100 szt . bedzie sie to dobrze pali***322;o na mojej wypalarce ?

slawekj 22.11.2007 20:34

Ilość załączników: 3
Verbatim +Rx16 cake 25 szt. (made in India)

palony 8x Pionieer 112@A12J 1.22 plik ISO ImgBurn 2.3.2.0

Załącznik 43648

Załącznik 43649

Załącznik 43650

:spoko:

Jabba the Hutt 22.11.2007 03:01

W MM le***380;***261; verbatimy India ale maj***261; ju***380; 2 lata...Produkcja 2005. A podobno po roku nie wypalone, to ju***380; ***378;le.

SpeedFreaK 21.11.2007 22:58

India :taktak:

joujoujou 21.11.2007 22:55

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 861674)
i Made in Gdzie s***261; one? :szczerb:

Stawiam na India. :idea:

ed hunter 21.11.2007 22:42

i Made in Gdzie s***261; one? :szczerb:

seku 21.11.2007 22:38

@SpeedFreaK

zapodaj jeszcze scan na Benq

SpeedFreaK 21.11.2007 22:36

Ilość załączników: 4
Nabyłem nowe...

Palona 8x na BenQ DW1655

PIE/PIF
Załącznik 43614

TA

IN

Załącznik 43615

MID

Załącznik 43616

OUT

Załącznik 43617

Zachwycająco to nie wypadło... albo BenQ sie starzeje, albo słabsza partia Verbów.

Jabba the Hutt 07.11.2007 08:34

Cytat:

Napisany przez Ricki (Post 853566)
Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.

W Media Markecie ?

slawekj 04.11.2007 13:23

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez rork (Post 853806)
Hmm... palony x8 na pioneer 112D
i co o tym mysle***263;? Lepiej od LiteOna?

Ja nie mam w***261;tpliwo***347;ci. :spoko:
P***322;ytka wypalona na Pioneerze ma lepiej wypalone pity i landy.
Kreseczek nie licz***281;.

Pity i landy LtteOn LH-20A1H

Załącznik 43177

Załącznik 43178

Załącznik 43179

I symetria.... prawie idea***322; na Pioneerze.

:)

rork 04.11.2007 11:49

Ilość załączników: 3
Hmm... palony x8 na pioneer 112D

Załącznik 43172

Załącznik 43173

Załącznik 43174

i co o tym mysleć? Lepiej od LiteOna?

ps. x12 ponad 4000 błędów PIE :(

slawekj 03.11.2007 20:31

Cytat:

Napisany przez rork (Post 853638)
M***243;g***322;bym dok***322;adnie to samo powiedzie***263; o te***347;cie zlinku :taktak: , ale nie powiem :P
Mo***380;e i jitter za wysoki ale przynajmniej r***243;wny :>

ps. Pioneer lepiej zapisuje te p***322;yty ? sprawdz***281; :>

Nie sprawdzam za ka***380;dym razem TA... nie ma takiej potrzeby.
B***322;***281;dy PIE/PIF i Jitter. :taktak:

Pierwsza p***322;ytka z tej partii.
:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=456

Czy Pioneer lepiej zapisuje od LiteOn'a ? ???

:)

rork 03.11.2007 18:32

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 853582)
Nie wiem czy :spoko:
To tylko kreseczki a napęd czyta....
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=877

Jitter za wysoki :taktak: prośba o błędy TA.

:)

Mógłbym dokładnie to samo powiedzieć o teście zlinku :taktak: , ale nie powiem :P
Może i jitter za wysoki ale przynajmniej równy :>

TA nie wstawię bo nie zapisałem wyników, ale moge powiedzieć, że Jitter był w granicach 10%, a peak 4,5% do 9,5%.

ps. Pioneer lepiej zapisuje te płyty ? sprawdzę :>

joujoujou 03.11.2007 18:24

Cytat:

Napisany przez grzegorz_1982 (Post 853510)
Mam do was taka prozbe, widzialem w poscie zdjecia jak odr***243;znic Verby od MMC i Yuden, przeszuka***322;em ten ca***322;y post ale bez skutku czy ktos moze podac zapodac mi linka ?

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...640#post829640

Portalnet 03.11.2007 16:25

Cytat:

Napisany przez Ricki (Post 853566)
Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.

a u mnie w Carrefur 25 szt Veratim DVD+R x16 kosztuje 9,90zl :) (tzn kosztowalo), zrobili wielka pomylke - w gazetce bylo ze 9,90 zl za 10 sztuk plyt ale w sklepie sie walneli i 25 szt spzredawali po 9,90 zl :) ( ale made in china)

slawekj 03.11.2007 15:29

Cytat:

Napisany przez rork (Post 852882)
YUDEN000 T03 palony x8 tym czym testowany
:spoko:

Nie wiem czy :spoko:
To tylko kreseczki a napęd czyta....
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=877

Jitter za wysoki :taktak: prośba o błędy TA.

:)

Ricki 03.11.2007 14:24

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt (Post 850312)
W MM leżą obecnie płyty Verbatim DVD+R made in india. Niestety 25 sztuk po 34 zł. Kupować ? Ed Hunter je chwali... Wolałbym 10 sztuk, wtedy wtopa mniejsza jesli okażą się złe. Niestety do Delfina nie mam czasu jechać na razie.

Trochę drogo, u mnie te Verby są za 27 zł, a do nadruku po 32 zł.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.