![]() |
Oczywiście Grzeniu nasze słowa już nic nie zmienią-zgadzam się że nie ma potrzeby wyłączać-temat już za parę lat zginie śmiercią naturalną.
|
Mikroauta dla 14-latków w Polsce
http://moto.onet.pl/1588854,1,mikroa...ul.html?node=2 Nie widzę innej możliwości poza tą, że coś źle zrozumiałem. Bo zezwolenie na to, żeby 14-latki prowadziły jakikolwiek samochód czy w ogóle pojazd na drogach publicznych (wśród innych pojazdów), nie mieści się w moim zakresie pojmowania.. Otwarto publiczny podziemny parking http://moto.onet.pl/1588906,1,otwart...ul.html?node=2 Fajny "publiczny" parking pod 70-letnią prywatną koncesją za 700 złotych miesięcznie... Oby takich więcej w Polsce.. najlepiej we Wrocławiu..... |
Cytat:
|
Podsumowując dyskusję - Jaruzelski to zdrajca na którego nawet splunąć nie warto, bolszewicka świnia, szczerze wierząca w to, że zdrada jest najlepszą formą egzystencji w tamtych czasach.
|
Auto mapa6
http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174 coś dla kierowców i naszych forumowych hakierów :taktak:
|
Cytat:
|
Te dzieciaki przynajmniej się czegoś muszą uczyć, żeby zdać na kartę motorowerową.
W odróżnieniu od dorosłych, którzy mogą nie mieć zielonego pojęcia o przepisach ruchu drogowego, a mogą jeździć motorowerem na dowód. A propos - od ilu lat można jeździć motorowerem? Nie pamiętam, a nie chce mi się szukać. |
13 lat
|
Moim zdaniem "prawo jazdy" to zło. W skrócie: obecny system zwalnia od myślenia i brania pełnej odpowiedzialności za swoje czyny. Prawie nikt nie zadaje sobie pytania "czy potrafię jeździć", zastępując go pytaniem "czy mam prawo jazdy".
Jestem przekonany, że całkowita likwidacja "praw jazdy" doprowadziłaby w krótkim czasie do powstania bardzo dobrych szkół nauki jazdy i rozbudowania systemu ubezpieczeń od odpowiedzialności za skutki wypadków. Ale to utopia, UE idzie w innym kierunku :) |
Hmm. Jeżeli teraz są osoby nie umiejące jeździć, a wyjeżdżające na drogę, bo mają prawo jazdy potrzebne do prowadzenia pojazdu, to dowód na to, że gdyby prawo jazdy nie było potrzebne, siedziałyby w domu? A może na to, że te osoby, które trochę umieją jeździć i dopiero wyjeżdżają, wyjeżdżałyby dwa lata wcześniej, w ogóle nie umiejąc?
Ok, może taka osoba świadoma braku umiejętności nie wyjechałaby w 500 km podróż, ale tu do sklepu, tu odwieźć babcię, tam rozjechać przypadkiem dziecko... Cytat:
Rozbudowany system ubezpieczeń - tzn? Że jak mnie ktoś szlifujący swoje umiejętności nie zauważy na pasach zjeżdżając ze skrzyżowania, to szybko dostanę odszkodowanie za połamane nogi? Hura, pewnie, że tak chcę... |
Cytat:
|
Dowalili cementowniom. Bardzo dobrze. Teraz tylko wyegzekwować te kary.
http://biznes.onet.pl/ponad-411-mln-...0,1,news-detal Teraz jeszcze przydałoby się spółkom węglowym. Niby jest kilka, tak żeby się nazywało, że jest konkurencja, ale ceny węgla mają jednakowe co do grosza (o takich samych parametrach). Niestety wszyscy boją się ruszyć tę mafię węglową. Popatrzeć po rynku, to jeszcze takich kombinatorów by się znalazło, oj by się znalazło. A i kasa państwowa by się ucieszyła, jakby przestało w niej echo latać. |
A co masz do spółek węglowych? W spółkach węgiel stoi w pizdu taniej, niż kupisz u osoby prywatnej.
|
Czyli w tym roku cement o 20% tańszy :D
Dobrze, przyda się... |
bunkier będziesz budował:sciana:
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.