![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#2656 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 19.10.2002
Posty: 41
![]() |
ni ebede instalować języka japońskiego
bez przesady
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2657 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#2658 | |
|
***3665;***1769;***1758;
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
To nie wiedziale on pracuje w BENQ
|
|
|
|
|
|
|
#2659 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 16.02.2005
Posty: 62
![]() |
:cool: być może ale widzę że jest bardzo aktywny na farum
no i od innych także można się dużo dowiedzieć.I jeszcze małe pytanko czy jest jakaś różnica jak się wgrywa bios czy z pliku *.exe czy z *.CVT i czy z pliku exe można wgrać starszy bios ?? ja tak zrobiłem i poszło może to banalne pytanie ale warto zapytać
__________________
Abit-NF7, 2500+BARTON, 512DDR, BENQ DW1640, GeForce Gigabyte 6600GT Ostatnio zmieniany przez popo601 : 14.12.2005 o godz. 00:28 |
|
|
|
|
|
#2660 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#2661 |
|
Cichy mod
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
![]() ![]() |
.cvt - to postać wyciągnięta z nagrywarki
.exe - to prawdopodobnie .cvt skompilowany z flasherem od BenQ Do obsługi plików .cvt służy odpowienie nieoficjalne oprogramowanie
__________________
lite [at] jabber.gda.pl Ciekawy blog LiTEa <-- Click | Jak utrzymać się na stronie torrentowej ![]() Jak używac google ? | Lite-on 52327S | BenQ DW1640@EW164B Zanim zadasz pytanie - przeczytaj! [v1.0] | Jak odwiesic CD w Nero? Typ folderow w XP, rejestr | Konto w XP do gier TIMEOUT w autostart | O-T-W-I-E-R-A-M-Y |
|
|
|
|
|
#2662 | |
|
Dobre muchy nie są złe...
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
![]() |
Cytat:
A to następny Verb prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni ... nie jakiś tam Taiwan czy Indie ... i dlatego nie boję się zarchiwizować na nim swoich fotek ...
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09), Liteon - i po co przepłacać ... |
|
|
|
|
|
|
#2663 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 16.02.2005
Posty: 62
![]() |
No proszę proszę PIęKNE PALENIE oby tak dalej szkoda że mi tak nie wychodzi
__________________
Abit-NF7, 2500+BARTON, 512DDR, BENQ DW1640, GeForce Gigabyte 6600GT |
|
|
|
|
|
#2664 | |
|
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Jak mądrze zadawać pytania |
|
|
|
|
|
|
#2665 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 19.10.2002
Posty: 41
![]() |
Jak nagrasz na pastelach to też będziez mieć taki wykres
|
|
|
|
|
|
#2666 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 1
![]() |
Jak już jesteśmy przy tym Benkach....testy testami, ale czy to pochodzi dłużej, bo gość mi w ciągu trzech miesięcy już dwa Litki 1693s zajeżdźił, więc dałem mu Benq 1640. W sumie cena ta sama..-nawet chyba troche tańsze.Wcześniej zbyt wiele się ich nie sprzedawało więc nie wiem jak próbe czasu przetrwają.Sam mam Litka 1673 i absolutnie żadnych problemów.
Ostatnio zmieniany przez sadziu : 14.12.2005 o godz. 10:07 |
|
|
|
|
|
#2667 | |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
8 ) |
|
|
|
|
|
|
#2668 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 63
![]() |
Mój znajomy kupił Benq 1640.Jako ze nie jest z Rzeszowa dał mi go do przetestowania czy wszystko jest OK.I powiem tak.Tak ładnie nagranych płyt jeszcze nie widziałem.Mój Plextor 716 dostał dzisiaj wyrok eksmisji w trybie natychmiastowym z kompa.jade po Benq
|
|
|
|
|
|
#2669 |
|
OldBoy
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,864
![]() ![]() |
Na stronie BenQa jest nowe firmeware: BSNB Testował je ktoś
![]() Wrażenia Opinie
__________________
ASUS DRW-24B3LT
|
|
|
|
|
|
#2670 | |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() IMHO można śmiało instalować
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |