![]() |
Uderz w nożyce, a stół się odezwie. :D
|
Cytat:
Applizm to stwierdzenie, że : "Jedno jest japko, a Stefan jest jego prorokiem". |
Cytat:
|
Cytat:
Wczoraj dostałem wersję 8.1 Preview i zainstalowałem na maszynie, której uzywam wyłącznie do testowania Preview. Po godzinnej zabawi doszedłem do wniosku, że dla mnie to nic nie wnosi, a jedynie ma na celu przekonanie osób, które uważają, że Win 8 jest za mało "ładny". |
2 TVNowskie apki? Boj sie eda... On Ci wmowi ze TVN jest zly. Niewazne jaki jest naprawde - jest zly z definicji! ;-)
|
Ilość załączników: 1
@up u mnie to tak wygląda, ogólnie to taki drugi pulpit ze skrótami, można pochwalić się przed kimś kto tego jeszcze nie widział :P
|
Mogę prosić o screen(y) tych kafelek? w W8.
Ale nie takie jak z promo MS (gdzie nic nie ma), tylko po instalacji jakiś apek, dostosowaniu układu pod siebie itd... Ciekaw jestem.. jak ten system "żyje" przy userze. |
@Jarson tylko W8 działa chyba wydajniej na tym samym HW co W7.
|
Cytat:
|
Dlatego mówię, że chcę z powrotem Aero i chcę konsumenckiej implementacji ReFS, które przypomina trochę BTRFS i ZFS. NTFS to zabytek.
|
Jeśli teraz masz siódemkę, to nie widzę sensu zakupu. Gdybyś zamierzał zainwestować w monitor dotykowy, wtedy zdecydowanie tak, w innym wypadku nie widzę sensu kupowania czegoś co po zmianach będzie właściwie na każdym polu praktycznie nie gorsze niż W7 - a lepsze poza pewnymi detalami nie było nigdy.
|
Masa śmieci od WinRT. Zmiany dotyczące przycisku Start uważam za pozytywne (wyłącza się tam rogi itd.). To teraz niech mi zaimplementują jeszcze Aero Glass i ReFS. Przemyślę wtedy zakup. Serio, ekran Start da się przeżyć. ;)
|
Czyli teraz przycisk "Start" waży 2 GB?
Choć tak patrząc na zmiany, to raczej są na lepsze... Te domyślne miejsce zapisywania dokumentów to w sumie nic złego. Jeśli ktoś przechowuje swoje dane w domyślnym folderze, teraz będzie je miał bezpieczniejsze. Co do mnie, niemal nigdy nie zapisuję w taki sposób dokumentów, bo przecież co to za pomysł żeby trzymać dane na partycji systemowej :P |
"SkyDrive jest teraz domyślnym miejscem zapisywania dokumentów. Dzięki temu masz swoje pliki zawsze przy sobie, nawet gdy jesteś offline. Zainstalowana aplikacja SkyDrive umożliwi Ci zarządzanie zarówno plikami lokalnymi, jak i plikami ze SkyDrive w jednym miejscu."
:szczerb: |
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.